Skocz do zawartości

Przywitam się, czemu nie?


Generalek

Recommended Posts

Tak więc, cześć i czołem oraz łokciem, ogiery i klacze!

1343948332681.jpg

Jestem Generalek. Pochodzę z południowego krańca Wielkopolski, a dokładnie z Kobylej Góry :rarityawesome:. Bronym zostałem w czasie wakacji, rok, a może dwa lata temu. Jeden z użytkowników innego forum (o Transformerach) zarzucił do tematu z muzyką utwór "This day aria", którego z ciekawości wysłuchałem. Wiecie, przedtem byłem haterem. Nie rozumiałem, dlaczego mój najlepszy kumpel ogląda My Little Pony ("Po co to oglądasz?!""Przecież to dla dziewczyn!"). Ale po wysłuchaniu tamtej piosenki zakochałem się.

Obejrzałem od razu odcinek, z którego ten utwór pochodził, no, a potem to poszło już z górki.

 

Od dzieciństwa jestem fanem Transformers. Uwielbiam je, mam nawet małą kolekcję (może pokażę, tylko pytanie w którym dziale założyć temat). Aktywnie udzielam też na forum im poświęconym. To stamtąd wywędrowałem tutaj, za klimukiem777 i dinokubą (tam nosi imię k prime)(swoją drogą, nie wiedziałem, że Ares Prime jest bronym o.0).

 

Interesuję się fantastyką i science-fiction. Nie pogardzę dobrą książką. Raz na ruski rok oglądam anime. Czasem czytam komiksy. Lubię pisać opowiadania. Brać udział w RPG też. Rysuję co jakiś czas roboty albo kucyki. Jestem uzależniony od komputera, dlatego aktywnie gram tylko w weekendy (grywam w TF2, Minecrafta, ostatnio wpadłem po uszy w multi Bad Company 2). Och, zapomniałbym o astronomii, którą także się interesuję (ma się te kilka statuetek na szafce za parę konkursów - Luna byłaby dumna :lunasmile:).

Mam nadzieję, że nikomu ten temat nie będzie przeszkadzać. Yo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velkomin~

A teraz pytania,przepraszam ale to już tradycja :ming:

1.Ulubiona postać z MLP?

2.Lubisz jakieś Anime?

3.Lubisz zimny klimat?

4.Co sądzisz o Islandii i Norwegii?

5.Lubisz kraje Skandynawskie?

6.A Lukrecje?

7.Myślisz że ile wytrzymasz na tym forum?  :rainderp:

Vertu sæll kæru~!

1. Trixie, Luna, Cadance, Nyx (jeśli się liczy)

2. Gundam Unicorn, Neon Genesis Evangelion

3. Tak.

4. Są w porządku. Ludzie w Norwegii są na tyle inteligentni, by nie pakować się do UE, poza tym wykorzystują energię odnawialną i mają dużo lasów :fluttershy5:

.

5. Lubię.

6. Kto nie lubi lukrecji (chodzi o słodycze prawda xD ?)

7. Wytrzymałem 8 lat w klasie z debilami nie potrafiącymi wypowiedzieć zdania bez przekleństwa i nawiązania do seksu, obrażany i szykanowany, zaś te jedyne kilka osób, które mnie nie obrażały, były naprawdę dziwne. Wytrzymam naprawdę długo :rainderp: .

Edytowano przez Generalek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum!

Mam do ciebie pytania..

 

1:Jakie jest twoje ulubione jedzenie???

 

2:Masz w domu jakiegoś zwierzaka? A jeśli tak... to jakiego? :gummy1:

 

3:Lubisz książki przygodowe??? (Bo ja bardzo :))

1. Kotlet schabowy <3

2. Mam psa (Cocker Spaniela) Fionę, kota Matrixa, żółwia Gapcia i królika Czesława (ach, te imiona!).

3. Lubię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie wymagane to wyegzekwowania przeze mnie rytuału powitalnego.

Z twojego opisu widzę, że staż masz mały ale zapytam się jaki kucyk najbardziej ci się podoba?

EDIT: Osiemsetny post Yay~! :yay:

Edytowano przez Kitsun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...