Skocz do zawartości

Chrysalis: Queen of Changelings


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 311
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic


Królowo! Królowo! Niejaki Trum zadał ci pytanie, czy nie zechciałabyś na nie odpowiedzieć?

Królowo czy od dziecka pragnęłaś objąć władze w Canterlocie ?



Hmmm.. Oczywiście, że tak! *tss* Ale przeszkodą zawsze była królewska rodzina.. Nie miałam szans się przebić.. Musiałam przez wiele lat kumulować swoje moce po to aby w końcu zaatakować.. No ale, niestety nie udało mi się.. Może wkrótce ponowię swoją próbę.. Zawsze warto poczekać... *tss* :chrysalis:

Jeśli mogę się spytać... gdzie się podziałać po tej nieszczęsnej porażce, Królowo?

Wole o tym nie mówić... to były ciężkie chwile dla mnie...

Dołączona grafika

Z pewnością, już wkrótce podbijesz całą Equestrię! Tyle w niej miłości, tak potrzebnej tobie i rojowi... Hm... A tutaj wyglądasz niesamowicie słodko, droga Królowo:

Dołączona grafika

Czy nie chcesz może wrócić do jaskini?

Przepraszam... Może w ramach przeprosin udostępnię twoim wiernym fanom tapetę na ich monitory?

Zrób to, niech zawsze patrzą na Królową!

Dołączona grafika


Królowa jest chyba zmęczona na dzisiaj, ale z pewnością odpowie na wasze pytania później!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialny art, świetne wszystkie postacie, tylko Discord ma wzrok jak pedofil w DisneyLandzie :rainderp:

Luna też pasuje, chyba już nie może znieść tego towarzystwa ... a przez Chrysalis pewnie się przelewa, ciekawe co chce zrobić Cadenzie/Cadence/Kredensowi z jej rogiem :rdwild:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, najwyższy czas na kolejną paczkę artów z naszą Królową!

I bardzo dobrze, bo już dawno nic nowego nie było! :chrysalis:

No już dobrze, coś jak zawsze ciekawego znalazłem:

Dołączona grafika

No jak nie będziesz szybciej wrzucał nowych obrazów ze mną, to wkrótce się tam znajdziesz! *tss*

Chyba wiem nawet kogo postawisz do pilnowania mnie ;)

Dołączona grafika

Oh, szczerze w to wątpię. Będziesz tam sam. Ja i moi poddani są zajęci ważniejszymi sprawami...

Na przykład... rozmowami przez telefon? :angelscoot:

Dołączona grafika

To nieprawda! My nie mamy tych waszych telefonów!

Tak, tak... Przepraszam. Oto ostatni obrazek z naszą Królową na dzisiaj:

Dołączona grafika

No i to właśnie rozumiem... Mam nadzieję, że następnym razem szybciej zaczniesz działać!

Oczywiście, że tak! Do zobaczenia następnym razem!

Do zobaczenia... :chrysalis:

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Dawno nie było aktualizacji, ale jakoś mało tych artów.. no dobra, wrzucimy to co mamy.

Czy ja dobrze słyszę? Mało artów?! :chrysalis:

Eee... Tak, jakoś nie postarali się twoi wierni poddani ostatnio...

*tss* Zapakujemy ich wszystkich do kokonów.

To może najpierw odpowie moja królowa, na pytanie zadane, przez Lisicę, oto one:

A mam pytanie:

Czy te dziury Ci przeszkadzają?

Niee, to nawet dobry patent na trzymanie czegokolwiek, przez to jestem jeszcze bardziej cudowniejsza nieprawdaż? *tss*

No i nie bolą mnie one jeśli o to chodzi.

Hm... Dużo rzeczy można wtedy zmieścić, rzeczywiście to bardzo dobry pomysł na trzymanie wielu rzeczy - to chyba dobry moment, żeby powrzucać te arty które jakoś udało mi się znaleźć.

Oto one:

Dołączona grafika

Czy ja nigdy nie mówiłam, żeby nie wrzucać TAKICH rzeczy?! *tss*

Oj, to z pewnością polepszy twój wizerunek, no i kto by się nie zakochał patrząc na taki obrazek, prawda?

Hmm... Na przykład ja?

Dołączona grafika

Dobrze. Rozumiem, już nie będę. A właściwie to się nam arty skończyły, królowo...

Już? Tylko dwa?! Hmm... Żebym ciebie zaraz nie rzuciła do jakieś głębokiej jaskini... Następnym razem ma się pojawić więcej!

A teraz idę planować kolejny atak na tą wypełnioną po brzegi miłością Equestrie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witajcie! Z tej strony Chrysal, najbliższy changeling królowej, który przez całe dwa miesiące był zajęty podróżowaniem po całym świecie w poszukiwaniu nowych zmiennokształtnych.. Wracam tutaj ze zdwojoną siłą miłości, którą z chęcią przekazałem królowej.. :)


:chrysalis:Ja również was witam serdecznie, cieszę się Chrysalku, że powróciłeś cały i zdrowy.. Mam nadzieję, że masz coś jeszcze dla mnie *tss* :3


Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dziękuję serdecznie za uwagę.. I tak Spike, możesz przynosić kawę, ale nie mnie tylko królowej.. Kasztelana na dokładkę również, nie pogardzę *tss*

CHRYSAL! :chrysalis:

Oops.. Wybacz królowo, taki zwyczaj ze Stletlina :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...