Skocz do zawartości

Chrysalis: Queen of Changelings


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 311
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Oh przestań. Może bawiła się dawno dawno temu z jakąś złą magią, która ją pochłonęła i przemieniła - trochę jak Luna i Nightmare Moon. Zawsze można zrobić z tego kolejny wątek do serialu. //Ach te moje tempo pisania postów. Oczywiście to było Avro. Chrysal - niech ci Królowa doda sił do pisania, wszyscy w tym wątku z pewnością chętnie ci pomogą (oczywiście, jeżeli Królowa by uznała, że jej pomoc ci nie wystarczy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na start jakiś arcik aby was nie zanudzić tymi wypocinami które są dalej ;p

Partyjka bilarda w klubie złych ;d

Dołączona grafika

nie wiem czy będzie wersja w kolorze, bo ponibooru umiera a nie znam innej strony na której autor umieszcza swoje prace


Nie podoba mi się to, że może się przemieniać w co chce i nawet nie widać że jest to przemiana. Powinno się dać rozpoznać np. zielone oczy. Chodzi mi o to że dzięki tej umiejętności ma bardzo durzą przewagę. Może zmienić się np. w Twilight, pujść do Rarity i ją obrazić - Rarcia będzie myślała że Twili ja nie lubi. Sposobów na wrogie wykorzystanie tej umiejętności jest masa - to nawet lepsze od niewidzialności.

urok tej postaci ;p Potrafi zmylić/oszukać swoje ofiary lub otoczenia co ułatwia jej osiągnięcie jej celów.

Chrysalis the Deceiver

Gorzej jak nie potrafi wczuć się (charakter) dokładnie w tego w kogo się zmienia i ktoś ją rozpozna to wtedy wszystko może się posypać (Twi rozgryzła ją, ale trochę za późno i nie miała dowodów ;p)

Może trochę zagmatwałem moją wypowiedź' date=' ale mam nadzieję, że aby się zmienić musi naładować moc czy jakoś tak, bo jak na razie według mnie jest najsilniejszą postacią w serialu.[/quote']

Czy ja wiem czy moc zmieniania się w kogoś jest taka silna? Ona tylko przybiera kształt kogoś, ale jego talentu/mocy nie zyskuje a brak wiedzy na temat jak ma się zachowywać w stosunku do innych może ją łatwo zgubić.

Jak już mówimy o najsilniejszej postaci to bądźmy szczerzy: Discord = koleś zmienia wszystko dookoła siebie bez problemu...

Ja twardo się trzymam że Chrysalis to ta księżniczka z legendy o eliksirze (truciźnie heh) miłości.

Przyjmijmy że Księżniczka była alicornem i żyła dłużej niż jej ukochany... Po jego śmierci elixir mógł nadal działać i pragnienie/głód miłości doprowadził do tego że owa księżniczka zmieniła wygląd (Chrysalis mode on), oszalała (wzmianka o "Chaosie") i zaczęła wysysać miłość z innych stworzeń (wzmianka o smokach dla przykładu), a gdy to nie wystarczyło to zamieniła mieszkańców swojego królestwa w bezmyślne drony (changelingi) a królestwo zamieniła w UL (changelingi wyglądają jak robaki więc może mieszkają w jakimś ulu ;p) lub coś innego. Posiadając wierną armię mogła w końcu rozpocząć podbijanie innych królestw by wyżywić siebie i swoich poddanych.

szczególnie fragment o "upadającym królestwie" = mógłby tu pasować do tego co mi chodzi po głowie


widzę że autor/ka tego bloga http://cupidite.tumblr.com/ tak samo myśli o Chrysalis i jej przeszłości

Dołączona grafika

animacja poczekajcie chwile

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się z tym nie zgadzam bo czemu, wszystko mam mieć początek w equestri?? nie popadajmy w paranoje że gdzieś są ukryte jakieś znaki przyszłych odcinków, to nie DR WHO (bad wolf) :P ze swojej mocy przypomina trochę mistic z X-men'a, a jej kończyny są dziurawe żeby odróżnić te postać od innych. jest także wampirem gdyż wysysa z innych miłość, bez czego pewnie byle listek mógłby ja pokonać(w przenośni). najbardziej podoba mi się to ze autorzy/scenarzyści/animatorzy serialu zaczęli wprowadzać nowe rasy do serialu o będzie pewnym urozmaiceniem. mam nadzieje ze nie zagmatwałem za bardzo i zrozumiecie co mam na myśli :derp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoria Luki'ego jest niezła, uwielbiam kiedy twórcy czegokolwiek, czy to muzyki czy obrazów czy fabuły dają nawiązania, że te moce, wygląd, zdarzenia można jakoś powiązać, to jest coś genialnego, tworzy spójność. Przecież równie dobrze mogli o parę słów zmienić tą legendę i by nie pasowało totalnie a tak ... a tak mamy ciekawy aspekt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dni nie obfitowały w wiele artów przeznaczonej naszej ukochanej Królowej. Dzisiaj postaram się trochę lepiej zobrazować bardziej to o czym dyskutujemy z Chrysalis podczas szukania i oglądania artów z nią ^^

Hej, hej, hej.. Znów chciałeś zacząć beze mnie! Witajcie moi poddani.. *tssss*

Ostrzegam cię jednak, że arty nie bardzo mi się podobają, chociaż może tobie przypadną do gustu. ^^

Dołączona grafika


Nie no, wszystko okej, może poza moimi kończynami.. Są zdecydowanie za cienkie.. Nie wiem cy dałabym radę się utrzymać mając jeszcze te piekielne dziury. ^^


Dołączona grafika


Na tym arcie wyglądasz jakbyś chciała mnie pożreć ;__;


Hmm.. A jeśli rzeczywiście chcę? *argggghhh*


Uznajmy, że nie było rozmowy. :octcry: Został mi jeszcze jeden art z dnia dzisiejszego i jak dla mnie najfajniejszy spośród dzisiaj opublikowanych. Prawda, że słodko wygląda? ^^


Dołączona grafika


Tak, niezwykle Chrysalu.. *tsss*


No to koniec.. Do następnego razu ^^


I pamiętajcie.. Królowa Chrysalis będzie rządziła Equestrią, w bliżej nieokreślonym czasie..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że od początku miała tą formę jaką ma teraz. Jeśli coś wynika z piosenki w ostatnim odcinku drugiego sezonu to ona śpiewała "Ten dzień będzie idealny. To rodzaj dnia, o którym marzyłam odkąd byłam mała.". Czyli od małego chciała siać chaos czy to o co jej chodziło. Również potem mówiła, że Equestia ma więcej miłości niż jakiekolwiek miejsce, które podbiła, więc może pochodzi z poza Equestri, ale tego na 100% nie jestem pewna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh, może marzyła, że od małego zostanie królową Equestrii, właściwie to można wszystko wymyślić, bo mamy za mał... żadnych informacji skąd jest. Ale jej podobny wygląd do alicorna wskazuje, że chyba jednak pochodzi z Equestrii, tylko może kombinowała z jakąś mhroczną magią...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...