Skocz do zawartości

Chrysalis: Queen of Changelings


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 311
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Skąd biorą się changelingi?

To proste, tak samo jak u mrówków, osów, termitów, pszczołów :)

Czyli Chrysalis składa jaja, kokony, po ok 3 tygodniach wykluwają się młode. Dzielą się na robotnice, strażników, samców - :derptongue: I tak sobie żyją w tym królestwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatycznie ^^ Jednak w tej opowiastce brakuje Chrysala ;__; Nie jestem z tego zadowolony. Dobra, wracając do meritum sprawy z jaką tutaj przychodzę. Bardzo dawno nie było artów ode mnie, także muszę trochę nadrobić. Przed wami kolejne arty, które były szukane przez dosyć długi czas.

I taka wiadomość dla miłośników mojej drogiej Chrysalis, dzisiaj jej nie ma pojechała na wakacje, za to mam aż trzy arty z tych wakacji, jedne z pozdrowieniami dla mnie, drugie dla artystów, a trzecie dla wszystkich będzie w spoilerze na koniec postu ^^


Dołączona grafika


Dołączona grafika


I teraz czas na coś w spoilerze ^^ Przyznam, że świetnie się bawi, też bym chciał do niej dołączyć. A wy?


Dołączona grafika



I tym optymistycznym akcentem was dzisiaj pożegnam samemu. Miłego dnia ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ileś stron temu były dociekania na temat Królowej, chyba jedyna sensowna teoria jaką aktualnie mamy, że to księżniczka z odcinka jak CMC zrobiły wywar miłosny dla Big Macintosha oraz Cheerilee. Warto poczytać, bo całkiem ciekawe rozważania na ten temat są.

Królowa posiada przepiękny

prawda?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Róża ode mnie ^^

A tak nawiasem mówiąc, oddaję swoją powinność działania w tym dziale na rzecz jedynej i właściwej królowej na osobę zwaną Fragin. Będzie on nadzorował wszystko co związane z Królową i dbał o jej dobre imię na forum.

A teraz ^^ Małe arty ode mnie, będący ostatnim w ciągu tych wakacji :<


Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika


A teraz jedna z najładniejszych humanizacji na pożegnanie :(

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pewnie wiecie, Chrysal przekazał mi pieczę nad naszą Królową, więc spróbowałem przedrzeć się przez cały wątek, aby przejrzeć wszystkie znalezione arty, mam nadzieję, że mi się uda nie powtarzać...

Oh wątpię, żebyś chciał abym zobaczyła powtórzone arty *tss* :chrysalis:

Tak, tak dopilnuje wszystkiego. Nawet mam kilka pomysłów jak rozruszać twoich wiernych poddanych. Ale to wszystko w swoim czasie.
A więc żeby nie marnować czasu - arty:

Dołączona grafika
Hm... Wiedziałem, że twoi fani lubią się łączyć z Discordem, ale chyba poznałem przyczynę, czemu razem nie pokonaliście Księżniczek...

*Tss* Nie chce tego wspominać... cała ta czekolada zakleiła moje dziury za które tak mnie kochacie... :chrysalis:

Oh... Kochamy cię za wiele rzeczy, Królowo! Na przykład za tą świetną tapetę do naszych telefonów, żebyśmy mogli zawsze na ciebie patrzeć:

Dołączona grafika
Rzeczywiście, niezła. Nie wątpię, że moi poddani szybko ją zaadaptują do swoich komórek, zresztą bardzo ciekawe ustrojstwo... :chrysalis:

Na pewno by ci się przydało, aby kontrolować tak potężną i wielką armię, jak twoja Królowo. A na razie to tyle, zobaczymy się wkrótce!



Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem... Królowo, jest coś co muszę ci pokazać... Nie wiem czy cię to zadowoli...

Pokaż mi to i nie marudź! :chrysalis:

*grzecznie pokazuję post Avro*

To... To... *tss* No co tak się patrzycie na mnie, przecież musiałam się jakoś pod nią podszyć... Tu z nią porozmawiałam, tu założyłam to ohydztwo na głowe i...
BACH! Znikła gdzieś w jaskini,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, chyba wiem jak ją uspokoić! Na twoje szczęście Xyz szybko zareagował więc...

Królowo! Opanuj swój gniew, mogę ci przypomnieć chwile twojego zwycięstwa!

Uff... Uff... Te bieganie, jest meczące, co tam masz? :chrysalis:

Zobacz sama!

Dołączona grafika

Oh... Racja, to była piękna chwila... Chwila... wydaje mi się, że chyba znam odpowiednią torturę dla Avro.... :chrysalis:

Nie, Królowo przesta...

Eh... Mam nadzieję, że dałem ci wystarczająco dużo czasu na ukrycie się ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...