Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Lukiner

Chrysalis: Queen of Changelings

Recommended Posts

The Boss Character is Approaching Fast!!

Dołączona grafika

http://skykain.deviantart.com/art/Queen-of-Changeling-297653823

Design/Dizajn ten postaci to jedne wielkie

Dołączona grafika

jak dla mnie :D

Tak bardzo odnoszę wrażenie że jest wzorowana na Kerrigan w formie Queen of Blades tak samo jak jej armia changelingów (zerlingów). No i wiadomo że jest w stanie pokonać Celestię gdy wchłonie odpowiednią ilość mocy/energii ("magi miłości") od innego kuca, w tym wypadku SA.

Głos :P

ciekawi mnie kto jest jej VA. Na początku odniosłem wrażenie (ehh te emocje przy finale ;p) że to Tabitha St. Germain ale teraz nie jestem tego pewien.

Zrobiła sobie rusha Lingami że Kucyki miały w d*pie jak słaby Protoss na początku... Pewnie 6Poola zrobiła... Ale Chrysalis i Changelingi są genialne. Jak te bydlęcia zobaczyłem to jedno wielkie "STARCRAAAAAAFT"

Zastanawia mnie, czemu wszyscy łączą ją z Discordem w Evil Duo. Mnie bardziej ona pasuje do Nightmare Moon, jak już.

Niby tak, jej nie ma, ale w dalszym ciągu, moim zdaniem fandom kreatywnością i pomysłowością się w tym miejscu nie popisuje :P

Dobra. Chrysalis jest po prostu epicka! Z całym szacunkiem dla NMM i Discorda, ale moim zdaniem ona bije ową dwójkę na głowę, pod względem villainowej wyrazistości! Cały jej wygląd (podziurawione kopyta i skrzydła, ogólna kolorystyka, powyginany róg i w ogóle całokształt) to SAMO ZUO! EPIC!

Prawda - ma najlepszy design wśród wszystkich złych postaci, to daje jej plus.

Ale i tak mam ją gdzieś i będę się dwa tygodnie uczył, jak się nazywa ;x

Nawiasem mówiąc: Fandom jest coraz szybszy, nie? Wczoraj był odcinek, dziś jest już od groma artów z nią i to artów z górnej półki.

• Create New...