Skocz do zawartości

Chrysalis: Queen of Changelings


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 311
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

czy tylko ja słyszę w głowie "All You Need is Love" Beatlesów?

xd

Jeden z ładniejszych moim zdaniem od strony technicznej (albo dlatego, że walczy z Luną?)

http://img651.imageshack.us/img651/3314/evilhaiwaseviloncebywor.jpg

Walczy z Luną albo jest w sojuszu/parze z NMM ;p

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim wielbiącym Chrysalis od jej dziurawych i serowych kończyn po jej śliczne oczy, które nie odchodzą ode mnie ani na krok dzięki mojej sygnaturze <3

Czas oczywiście jak zwykle na porcję art'ów od jej najbliższego Changelinga, Chrysala. ^^

Tak więc... Czaas zacząć *tsssss...*

Dołączona grafika

Kryysia <3 Jakaś ty śliczna, jak zawsze zresztą :P Mooja jedyna królowa <3

Dołączona grafika

A teraz czas przemienić się ze zmiennokształtnego człowieka w swoją WŁAŚCIWĄ postać. Haha! Po lewej stronie ja! Król Changelingów, Chrysal we własnej osobie!

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki powrót Chrysalis w 3 sezonie dzięki pomocy Luny :

http://dw1482.deviantart.com/art/Repercussions-303638405

Dołączona grafika

Chrysalis: "Dlaczego zgodziłam się na to ?...."

a teraz taki mój głupi pomysł który wyszedł nawet fajnie ^^

http://dankodeadzone.deviantart.com/#/d50tl2i

Dołączona grafika

"Shake Shake"

Darkness Darkness, Friendship is a fake

Friendship from these PONIES I will never take!

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=EBZW32X_gA8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie wprowadzenie do My Little Pony Friendship is Magic czarnego charakteru.. oczywiście jest ( a może był?) Discord lecz ale on reprezentuje inny "wymiar" zła... Chrysalis wybrała za cel przejęcie władzy nad całą Equestrią a nie (jak w przypadku Discorda) rozpętanie chaosu na całym (świecie?). Odbiegając od wcześniejszego tematu mam przypuszczenie że Chrysalis jest bardzo podobna do Zecory z czego można wywnioskować z podobnego stylu życia, mowy, oraz w pewnym stopniu w wyglądzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, jaki art z sercem.. On jest genialny! <3

A ja wracam do swojego "codziennego" przeglądu art'ów znalezionych przez siebie samego, tak więc w imieniu jedynej właściwej Królowej Zmiennokształtnych publikuję art'y na jej temat.

Dzisiaj niestety będzie krótko, wynika to z braku czasu na szukanie przez ostatnie dwa dni. Mam nadzieję tylko, że moja ukochana królowa się na mnie nie obrazi. :P

Ja również witam wszystkich *tsss*. Chrysal jak miło, że w ogóle szukasz art'ów ze mną, dzięki twojej miłości czuję się mocniejszaa.

Dołączona grafika

Piękna i niepowtarzalna, najcudowniejsza królowa dbająca o swoich poddanych, jak o własne dzieci

Dołączona grafika

Mam nadzieję, że dzisiejsze dwa art'y będą musiały wam wystarczyć.. Następnym razem obiecuję większą dawkę Chrysalis od Chrysala :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać - świetna postać, szkoda, że widzieliśmy ją tylko w dwóch odcinkach, ale za to jaakich!

Czy nie każda postać tzw. bossy np. Discord był tylko w dwóch odcinkach?

Ale no muszę się zgodzić arty z nią świetnie wychodzą :D

Sam jakoś tak jestem w "stosunku" do niej neutralny...

Zwykły zły charakter jak każdy inny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*FEED* Czee wszystkim, którzy odwiedzają ten temat, wszystkim którzy uwielbiają Chrysalis i moje aktualizacje artów.. Przywitajcie moją drogą, kochaną i potężną Trixie Chrysalis! ... Chrysalis? ... Chrysaaaalis?!


Przepraszam cię bardzo Chrysalku, ale teraz poświęcam czas Pinkie Pie i nie za bardzo mogę w tym momencie do ciebie przyjść, ale nie obawiaj się.. Za jakiś czas do ciebie przyjdę ^^ *tsss*


Dołączona grafika


To ja w takim razie pokażę, art'a z tobą jak byłaś młoda i miałaś okres bycia normalnym kucykiem! ^^


Dołączona grafika


Nie :<< No i co narobiłeś.. Teraz wszyscy będą wiedzieli, że byłam kiedyś zwykłym kucykiem. *arghhh*


Ooo :< Chrysalis :<< No nie smutaj no :(


Będę :<


Masz na przeprosiny takiego ładnego art'a.. Podoba ci się?


Dołączona grafika


Tak trochę mi się podoba, mały jest.. Ale wybaczam ci Chrysal :> *tsss*


Ależ dziękuję królowo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moi poddani! *tsss* Dopóki Chrysala nie ma to ja was w jego imieniu zapraszam na nowe arty ze mną, które mam nadzieję i wam się spodobają.

Hmm.. *argghh* Rozchorował mi się, cały dzień chodząc w koszulce z moim wizerunkiem.. Biedaczysko.. :( Obawiam się więc, że będę zmuszona poprowadzić dzisiejszy pokaz artów sama.. No trudno *arghh*


Dołączona grafika


Prawda, że jestem piękna? Każdy mi to powtarza.. Dzięki temu jestem coraz silniejsza!


Dołączona grafika


Jestem Królową Zmiennokształtnych... Jedyną i najcudowniejszą.. Wiem, że potrafię być uwodzicielska.. Każdy to przyzna..


Dołączona grafika


*aaaaa..psik* Chrysalis? Gdzie ty jeste... Ahh.. Zapomniałem o dzisiejszym pokazie nowych artów.. *smark*


Powinieneś leżeć w łóżku, przecież nigdzie ci nie uciekłam tylko zastąpiłam cię tym razem.. *tss* A was żegnam w imieniu swoim i Chrysala.. Żyjcie w sile i miłości ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...