Skocz do zawartości

Eloszka


Rak94

Recommended Posts

                                                                                                ★       ★    ★             ★         ☆             ☆ ☆     /\      

________                             _______                                                            ★                 ★          ☆                \/

I                  I                        I              I           I      ███████████                    ████                                           

I                  I                        I              I           I     ████████████              ████████                         

I-----------    I                        I              I           I     ████████       ██          ██████████       ██████      ██      ██  

I                  I                        I              I                 ██     ████       ██         ███████    ██      ██████       █         █

I_________I_________  __I_______I          O    ██     █████████         ███████    ██     ██████        █         █                                      

I               I                                                                                                                                                                                                            I

I    O O    I  Nazywam się Radosław mam 19 lat .Studiuje Budnownicto                                                                                                               I

I      V      I   Moja przygoda z MLP zaczeła się prez przypadek zawsze zastanawiałem się jak tak dużo osób moze lubic zwykły serial o kucykach.I

I_______I   Moja ciekawość wzieła góre i się zaczeło ;D w 2 dni wszystkie odcinki od 1 sezonu do 3 xD. Moją ulubiona postacią jest  Luna       I

I_______I    Nightmare Moon, Nyx (fan Fic Past Sins)

I              I   Poza MLP lubie czytać mange( Natuto,FullMetal Alchemist,Death Note) interesuje też budownictem,majsterkowaniem,rysowaniem   I

I_______I__Planów.   Moje ulubione zespoły to Skillet,Linking Park, Green Day__________________________________________________I

Edytowano przez Rak94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie sądzisz, że dwa dni to za mało na wszystkie odcinki od sezonu 1 do sezonu 3?

Mam jakieś dziwne przeczucie, że znajdą się tacy, którzy spróbują udowodnić, że to jest możliwe xD

 

Tak czy inaczej - witaj na forum, baw się dobrze, :cydr: na start.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzisz, że dwa dni to za mało na wszystkie odcinki od sezonu 1 do sezonu 3? Dobrze, że lubisz Nyx, to Ci się chwali. Grasz na jakiś instrumencie? I co to za imię Radosłąw?

2 dni starczą jeden sezon to mniej więcej 8-9 godzin  poza 3 zostanie nawet czas na film Equestria Girls (9h+9h +4h) ; ). Grałem kiedyś na keyboard(niewiem jak sie to pisze) ale teraz leży zniszczony w pokoju xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 sezony w 2 dni? Chyba mam nowe wyzwanie. Co mi szkodzi, i tak nie mam co robić :D

Wbijaj na Walki Rycerzy.

A teraz kolejne pytania do autora. Słuchasz tylko tych Linkin Parków i GreenDayów, czy może lubisz klasykę rocka? Led Zeppelin, Joann Jett, T.Rex, Alice Cooper. Mówi Ci to coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbijaj na Walki Rycerzy.

A teraz kolejne pytania do autora. Słuchasz tylko tych Linkin Parków i GreenDayów, czy może lubisz klasykę rocka? Led Zeppelin, Joann Jett, T.Rex, Alice Cooper. Mówi Ci to coś?

Owszem Alice Cooper (moja ulubiona Posion, Freedom)

T.Rex (Ballrooms of Mars).

Led Zeppelin,Joann Jett niezabardzo ale z chęcią posłucham :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Lubisz komedie?

A jak tak to jakie?

 

Pewnie ; )

Moje ulubione to Killer,Dzień Świra,Sens Życia wg Monty Pythona, Nietykalni... zadługo by wymieniać ; D

 

1.Dragon Ball,FullMetal Alchemist,Death Note

2.derpy hooves

3.Rok temu byłem w Rosji w Nowosybirsku (Na syberi) i od tego momentu moge smiało powiedzieć że...NIENAWIDZĘ !

4.Sądze że to zwykłe kraje jak kraje xD

5.Tak.

6.Pewnie.

7.Oczywiście ale tylko domową zrobioną samodzielnie.

8.Do końca i o 3 dni dłużej

9.Niewiem co to jest xD

Edytowano przez Rak94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...