Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Sign in to follow this  
FluShyBrony

Rarity Morderca.PONY

Recommended Posts

Głębokie i skłania do refleksji, poza tym dobre efekty specjalne. Fabuła też niczego sobie.

Edited by Eternal
  • Upvote 1

Ok kur** xD To było grube. Najlepsze było to "Jeb", "jeb", "jeb" xD

Chcę widziec tego więcej. Denne, banalne i głupie, czyli to czego oczekuję od filmików na YT :D

Czekam na pełnometrażówkę tego. Po prostu urzekająca ekspresja wypowiedzi, widoki wręcz zapierające dech w piersiach, aż chciałoby się tam być. Filmik pokazuje tutaj kłopoty kucyka imieniem Pinkie Pie i skłania do refleksji nad swoim życiem oraz pogodą. Na pewno efekty specjalne lepsze niż w Pearl Harbor oraz Transformersach.

• Upvote 1

Jeżeli to ty zrobiłeś, wielkie brawa. Te efekty specjalne, ta fabuła, ta akcja! :lunaderp:

Byłbyś najlepszym reżyserem ever! :lunaderp:

Edited by Raindrops
  • Upvote 1

Jeżeli to ty zrobiłeś, wielkie brawa. Te efekty specjalne, ta fabuła, ta akcja! :lunaderp:

Byłbyś najlepszym reżyserem ever! :lunaderp:

Tak, ja zrobiłem ten głupi filmik razem z bratem xD. WOW nie wiedziałem że coś takiego może kogoś tak rozśmieszyć :D... Hmm... Jeżeli będzie mi się chciało to może założę kanał poświęcony takim głupotom x]. Dzięki wszystkim za miłe (lol niektóre dosyć poważne xD ) komentarze ;)

Ta akcja, te wybuchy, ci bohaterowie!...na wieczny chaos toż to największe dzieło kinematografi ever.

< wstaje wzruszony, łzy ciekną mu z oczu. zaczyna klaskać.> 

- Coś pięknego.  

Wg. mnie puszka odegrała idealnie swą role -  puszki ?

Edited by WilkU

Wg. mnie puszka odegrała idealnie swą role - puszki ?

Mi się bardziej podobała rola encyklopedii z gazety wyborczej :yay: .

Edited by Eternal
  • Upvote 1

fantastyczne. dawać oskara! dodać petardy i rozwinąć scenariusz i mamy film na dwie godziny.

A mnie najbardziej urzekła gra voice aktorów. Przebili oryginał. Piękne.

Te pościgi, te wybuchy! Coś pięknego! [2] Film z najwyższego szczebla, genialni, fascynujący bohaterowie! Wciągający filmik, każdy nas niecierpliwie oczekuje drugiej części i pełnometrażówki. Obejrzałam z kilkanaście razy. I ta rola puszki, ah! Dźwięczne "Jeb, jeb jeb", ciągle je słyszę gdy tylko pomyślę o tym filmie. Oscar dla tego pana, za aktorów, fabułę, scenerię, puszkę, piękną pogodę zimno i wieje!, Mordercę-Rarity, Tłajlajta i Pinkie ze świetnym głosem, efekty specjalne i puszkę! Brawa! *wstaje i klaszcze* To przebiło wszystko, naprawdę.Twórca może być z siebie dumny.

Sign in to follow this  

• Create New...