Skocz do zawartości

Trixie


Geledrin

Recommended Posts

Nie lubię tej postaci. Nie za charakter, który jest beznadziejny. Głównie za to, że uważa się za najlepszego maga Equestrii a zamiast zachowywać się jak na maga przystało zgrywa magika ulicznego. To różnica między telekinezą i transmutacją a wyciąganiem królika z kapelusza. Magia Twilight jest przedstawiana dużo lepiej.

Trixie jest artystką która występuje dla publiki, i tym sie trudzi dla widowiska. Czemu wszyscy tak strasznie jej nie lubią?! :( Dostała lekcję pokory, obecnie nie wiadomo gdzie się znajduje ale ja wierzę że występuje dalej ale pamięta co ją spotkało w Ponyville :)

Prawda Trixie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ją bardzo lubię. I to właśnie za jej wredny charakterek :D Jakbym widział siebie, oczywiście nie cały czas :P Myślę, że byśmy się z Trixie zgadali. Zwłaszcza co do zemsty na tej chodzącej encyklopedii ^^ @2up Może i mało co zrobiła Małej Niedźwiedźicy, ale co byś czuł jakby nagle wylazł na ciebie niedźwiedź wielkości ratusza? Uciekł byś gdzie pieprz rośnie a Trixie została i pomimo swych skromnych zdolności walczyła do końca. To że uciekła po walce przed Twi to czysta psychologia. Też byś zwiał ze wstydu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam hipotezę że Trixie została dawniej skrzywdzona/miała trudne dzieciństwo i te czynniki spowodowały, że chciała udowodnić, że jednak jest czegoś warta, chciała zagrać na nosie tym którzy ją wyśmiali. A że wybrała drogę zarozumiałej to już niestety jej błąd. Myślę, że przy bliższym poznaniu okazałoby się że nie jest takim bufonem (bufonicą?) http://dx11.deviantart.com/art/Flash-Trixie-Alone-272456973?q=favby%3Adalirpl%2F49211033&qo=6 Epic animacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mi nie wygląda na rozpuszczoną. Wręcz przeciwnie, bardziej zakompleksioną właśnie. Na dziecinny sposób chce udowodnić sobie i innym swoją wartość. W sumie... znam takich ludzi. Pod pozorną powłoką "jestem zarąbisty/a, kochajcie mnie" kryją się często dobrzy, tylko skrzywdzeni przez życie ludzie. I myślę, że Trixie też taka jest. Co do animacji, to gościu napisał fajny scenariusz, ale rysownikiem/animatorem, niestety, mistrzowskim nie jest. Przydałaby mu się współpraca z kimś takim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem myślę że trixie od dziecka chciała być sławna oraz wielbiona przez innych, no i dlatego dawała pokazy w różnych miastach oraz próbowała zaimponować publiczności wymyślając historie i się przechwalając. To było jej życie, a teraz już nie ma swojej sceny i nikt nie wie co się z nią stało D: biedna Trixie A co do animacji epicka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mi nie wygląda na rozpuszczoną. Wręcz przeciwnie, bardziej zakompleksioną właśnie. Na dziecinny sposób chce udowodnić sobie i innym swoją wartość. W sumie... znam takich ludzi. Pod pozorną powłoką "jestem zarąbisty/a, kochajcie mnie" kryją się często dobrzy, tylko skrzywdzeni przez życie ludzie. I myślę, że Trixie też taka jest. Co do animacji, to gościu napisał fajny scenariusz, ale rysownikiem/animatorem, niestety, mistrzowskim nie jest. Przydałaby mu się współpraca z kimś takim.

Idąc tym tokiem rozumowania też miałem trudne dzieciństwo i zostałem skrzywdzony przez życie.

Trixie jest lepsza i o tym wie, tak samo jak ja wiem o swojej wspaniałości. Pokazała, że jest lepsza od AJ, Rarity i Dashie, więc to nie tylko puste słowa.

Animacja mi się nie podoba, słabo zrobiona, ale pomysł fajny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazała, że jest lepsza od AJ, Rarity i Dashie, więc to nie tylko puste słowa.

Pokazała,że jest lepsza? Nie zgodzę się. Pokazała, że potrafi tylko niszczyć, a nie tworzyć. Nie wiem czemu kucyki uznały, że wygrała. AJ i RD zrobiły niezłe show, a jedyne na co było stać Trixie to bezpośrednie zaatakowanie konkurenta. Byle jednorożec może się nauczyć podnosić linę i oplątywać nią kogoś. Ciekawe co by było jakby AJ/RD zaatakowały Trixie pierwszą... nie stworzyła nic konkretnego według mnie.

A z Rarity to się skompromitowała. Identyczny schemat jakby dziewczyna pięknie sobie ułożyła włosy, a przyszedł bachor i wylał jej na włosy pomyje... kto pokazał większy kunszt, umiejętności? Dziewczyna, tworząca skomplikowaną fryzurę, czy dzieciak wylewający pomyje z wiadra na jej głowę...? Odpowiedź jest oczywista.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu kucyki uznały, że wygrała. AJ i RD zrobiły niezłe show, a jedyne na co było stać Trixie to bezpośrednie zaatakowanie konkurenta. Byle jednorożec może się nauczyć podnosić linę i oplątywać nią kogoś. Ciekawe co by było jakby AJ/RD zaatakowały Trixie pierwszą... nie stworzyła nic konkretnego według mnie.

Chciały pokazać, że są lepsze od Trixie? Chciały. Trixie pokazała im, że nie są w stanie jej dorównać. Trixie stworzyła show jak każdy magik i tylko o to w tym chodzi. Trzeba umieć się sprzedać, a innym podoba się ośmieszanie innych.

A z Rarity to się skompromitowała. Identyczny schemat jakby dziewczyna pięknie sobie ułożyła włosy, a przyszedł bachor i wylał jej na włosy pomyje... kto pokazał większy kunszt, umiejętności? Dziewczyna, tworząca skomplikowaną fryzurę, czy dzieciak wylewający pomyje z wiadra na jej głowę...? Odpowiedź jest oczywista.

Tak, dzieciak jest lepszy. Musiał załatwić pomyje, przelać je do wiadra i poszukać ofiary. Laska bezproduktywnie zmarnowała czas układając fryzurę.

Ale zapytajmy o opinie eksperta. Do dyskusji zapraszamy Trixie.

-Wspaniałą i Potężną Trixie, nie zapominaj o tym.

-Tak, przepraszam o Najwspanialsza. Wszyscy mówią, że jesteś zła, tylko się popisujesz, a tak naprawdę jesteś nikim.

-Ktoś mówi o Trixie takie kłamstwa? To głosy zazdrośników którzy chcieli by być wspaniali jak Trixie.

-Czyli nie popisujesz się?

-Trixie tylko stwierdza fakty, przecież każdy wie, że Trixie jest najwspanialszym jednorożcem w całej Equestrii.

-A co z Ursa Major?

-Trixie nie chce rozmawiać na ten temat, była zmęczona po występach tamtego wieczoru, została obudzona w środku nocy i zmuszona do walki bez przygotowania.

-Ale Twilight jakoś dała rade.

-Ten wredny mały zazdrosny o Trixie jednorożec nie pokonał Niedźwiedzicy, ona go tylko uśpiła, a to nie to samo. Gdyby Trixie dać drugą szanse pokonała by Niedźwiedzice i pokazała wszystkim jak jest potężna.

-Dobrze teraz do sedna tej dyskusji, zarzucono ci przed chwilą, że nic nie potrafisz stworzyć, możesz tylko niszczyć.

-To kłamstwa i oszczerstwa. Trixie jest autorką wielu czarów których sekrety zna tylko ona, a efekty można zobaczyć na jej występach. Jest też twórczynią swojego wozu do występów, wszystkich jego mechanizmów jak i sztucznych ogni używanych w jej pokazach. Więc mówienie o Trixie, że nic nie tworzy i jest bezwartościowa jest kłamstwem.

-Na razie tyle, dziękuje za rozmowę.

-Trixie też dziękuje, ma nadzieje, że jeszcze się spotkamy. Zaprasza też was wszystkich na jej kolejne występy, w ten weekend Canterlot.

---

Jeśli dajesz się trollować Syskolowi, to widać, że nie wiesz, że coś się dzieje.

Ja trollować? NIGDY! Jak możesz mówić o mnie coś takiego? Teraz jest mi przykro, że tak bezpodstawnie mnie oczerniasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Syskol to jest rzeczywiście trollowanie jeśli uważasz, że wzięcie wiadra ze śmieciami jest trudniejsze ... wynieś kiedyś śmieci :P Idiotą będzie dzieciak na przyszłość jak nie będzie umiał docenić czyichś starań.

Trixie pokazała im, że nie są w stanie jej dorównać

Bzdura. To tak jakbyś porównywał koszykarza i piłkarza. Koszykarz rzuci celnie za 3pkt, a piłkarz zaliczy asystę. I niby kto jest lepszy? Nie porównasz tego, choć znaczenie i wygląd jest różne.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kogo Wielka i Potężna Trixie uczyła się czarów ??

Wspaniała i Potężna Trixie chodziła do szkoły dla uzdolnionych jednorożców w Canterlot. Lecz prawdziwej magii nauczył Trixie sam Wielki Harry Hoofdini. To dzięki niemu występy Trixie są tak wspaniałe, to jemu zawdzięcza wszystko co osiągnęła. Niestety mistrz Wspaniałej Trixie zmarł, lecz przed śmiercią ofiarował jej pelerynę i kapelusz które Trixie ma do dzisiaj.

Harry był dla Trixie jak ojciec i Trixie bardzo za nim tęskni.

----

Motyw z Hoofdinim był w jakimś ficu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie podarunki o Wielka i Wspaniała Trixie najbardziej lubi kwiaty a może czekoladki ??

Wspaniała Trixie uwielbia wszystkie podarunki od swych fanów, nie liczy się co to jest tylko gest. Trixie nie lubi czekoladek, dba o linie by nie wyglądać jak jakiś grubas. Kwiaty są piękne lecz szybko usychają, a magicznie podtrzymywane tracą swój urok.

Lecz diamenty są wieczne, pamiętaj o tym gdy będziesz kupował prezent dla Potężnej Trixie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...