Skocz do zawartości

Trixie


Geledrin

Recommended Posts

Cóż by o niej powiedzieć? Jedna z moich ulubionych jeżeli nie ulubiona postać drugoplanowa. Co w niej lubię? A to że jest taka zadziorna, ma dziewczyna charakterek hehe i super wygląd. Wady jedynie wkurza mnie jak ludzie chcą z niej zrobić potwora bez uczuć, którym nie jest. Pomyślcie czemu zabiega się o czyjąś uwagę? No chyba nie dlatego że ma się tak szczęśliwe i kolorowe życie, a raczej z powodu braku miłości i przyjaciół. W sumie przydał by się temat w którym można by zbadać dogłębniej jej zachowanie. Pozdrawiam fanów! :tempt:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za charyzmę Bo jest śliczna Mogę do niej wymyślić setki różnych historii Jest tak krnąbrna jak Dashie Jest zadziorna Zna się na magii Jest zabawna Mam wymieniać dalej Intryguje mnie Często zastanawiam się nad jej przeszłością bo jak już wspomniałem ktoś kto chcę zwrócić na siebie uwagę często miał smutne życie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten element i przyjaciele bez których Twilight by dawno się poddała się nie liczy Dobra STOP bo to powoli zaczyna przypominać kłótnie a nie mam na to ochoty. Każdy ma własny gust a jak pewien mądry człowiek powiedział o gustach się nie dyskutuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iluzja nie jest zła, dzięki niej można manipulowac stworzeniami i przedmiotami...a co do przeszłości Trixie się zgadzam- ogromne pole do popisu. Bardzo dobrze znowu się pojawi, w końcu widzieliśmy ją tyko przez jeden odcinek. Jak myślicie co mogło spowodowac u niej taką krnąbrnośc? Z psychologicznego punktu widzenia w grę wchodzi trauma w dzieciństwie lub brak zainteresowania ze strony rodziny. Kto wie, może miała gromadę rodzeństwa i nie poświęcano jej najmniejszej uwagi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...