Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

No coż, mówiąc bez ogródek mówiąc dzisiejsza frekwencja była do d*py i mam żal do tych którzy w klanie, są... i tyle! W klanie mamy prawie 30 osób, a problem jest, żeby 10 osób zebrać! Nawet Dark mimo, że należy do innego klanu ma czas, żeby z nami pograć! Prosiłbym, żeby na następnym spotkaniu zgłosiło się tyle osób ile może  :YhZzy: (nie mam pretensji do osób które były zajęte, albo miały problem ze sprzętem czy internetem, ale ludzie 22 osoby ma tyle problemów jednego dnia i to akurat w weekend?  :pinkie4thwall: )

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo żałuję, że nie mogłem być, ale nie miałem zbytnio czasu dzisiaj. Mam w tym tygodniu dużo roboty na uczelni i musiałem się przygotować :ajsleepy:

Też mnie dziwi, że tyle osób jest, a nawet połowa nie może się zjawić w wyznaczonym terminie. Brakuje dyscypliny :P Niby gramy 4fun no ale fajnie by było w większym składzie czasem zagrać...

Edytowano przez Ravin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo żałuję, że nie mogłem być, ale nie miałem zbytnio czasu dzisiaj. Mam w tym tygodniu trudny tydzień na uczelni i musiałem się przygotować :ajsleepy:

Też mnie dziwi, że tyle osób jest, a nawet połowa nie może się zjawić w wyznaczonym terminie. Brakuje dyscypliny :P Niby gramy 4fun no ale fajnie by było w większym składzie czasem zagrać...

Jeśli tak to cię rozumiem i jak juz mówiłem nie mam żalu do tych którzy byli poważnie zajęci

http://worldoftanks.eu/pl/news/cw/cw-second-global-map/

Czyli co jednak do 8 tieru?

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż dzisiejsze bitwy 7/7 nie poszły może po naszej myśli, ale w ostatniej udało nam się sformować odpowiedni skład, który można by jeszcze dopracować. Jutro mam zamiar utwożyć bitwę nowego trybu jeśli znajdzie się odpowiednia liczba chętnych min.5, pewnie też coś koło godziny 18, mam nadzieję że będziecie ;)

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w ostatnich dniach miałem problemy z internetem na kompie, tak że aktualizację nie mogłem ściągnąć. problem wydaje się być rozwiązany, ale dopiero co zacząłem ściągać i raczej nie będzie gotowe przed ósmą. za tydzień, a właściwie już jutro, będę znowu dostępny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli co jakiś czas będziesz zaglądał do tego tematu nie musisz podawać adresu E-mail. Kliknij na ''Dołącz do klanu'' tutaj http://worldoftanks.eu/community/clans/500030213-MLP-P/ i gotowe :-)

 

Następna bitwa będzie w Sobotę o 18tej. Będzie to kompania, no chyba że znowu nie będzie dość zawodników (mam nadzieję że tego problemu już nie będzie). Teoretycznie możemy też zagrać w tym nowym trybie 7 vs 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLaCKTiGERmlp chciał by zgłoscić się do służby niestety dopiero co zacząłem gre w World of Tanks więc jeszcze nie ogarnołem tej gry ale ad0neY mnie poduczy ^^

 

Nie wiem czemu ale zaproszenia wysłać nie mogę.

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...