Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

Oto co wypracowałem

Taktyka dla zwykłej bitwy – północ

 

Taktyka dla zwykłej bitwy – północ

 

p322noczwy6d4gf59q72.jpg

Skład:

Kompania Pancerna im. Bohaterów Ponyville
4 Ciężkie, 4 Lekkie.

Atak na wzgórze. Klasycznie poprzez mordownię – E5 i F5.
Lekkie szybko i bez względu na straty (dopuszczalne nawet 2.) wjeżdżają do góry i pilnują wjazdu.
Ciężkie czekają i niszczą przeciwnika wjeżdżającego na wzgórze.



Pluton operacyjny „Celestia”
2 Ciężkie, 1 zwiad.

Ubezpieczać miasto. Zwiad między budynki – Obserwuje ewentualnego wroga.
Ciężkie pod wzgórze. Pozycja D7


Pluton operacyjny „Luna”

1 Ciężki,  1 zwiad.
Ubezpieczać wyspę. Zwiad pilnuje wjazdu. G1
Ciężki chowa i czeka na opcjonalnego przeciwnika. W razie potrzeby powrót do bazy.



Pozycja A
1 Zwiad lub Niszczyciel. Spot na bazę. I ostrzał wzgórza.


Pozycja B
Niszczyciel
Osłona bazy.


Pozycja C do sprawdzenia np w treningu


Po wybiciu przeciwnika pod wzgórzem wyspotować z niego resztę sił przeciwnika. Pluton operacyjny „Luna” atakuje poprzez H1-K1 a następnie K1-K5 na bazę. Ubezpieczany przez siły na wzgórzu.
W razie starcia Plutonu Luny z wrogiem wszystkie lekkie i jeden ciężki z kompanii ze wzgórza robią Rush na bazę.  Potem dobijać resztki.
W razie porażki pod wzgórzem CZEKAĆ! Jak wróg dojedzie do bazy Pozycja B dopiero otwiera ogień.
Pluton Celestii rusza do naszej bazy a Luny na bazę wroga.

 

Taktyka dla zwykłej bitwy – północ


 

Taktyka dla zwykłej bitwy – południe

 

 

po322udniezcs3fxvhrq2.jpg

Podobna ja dla północy.

Skład oddziałów ten sam

Taktyka ta sama tylko z drugiej strony.

 

Pozycja C do sprawdzenia np w treningu





Oto co grzecznie wypracowałem (zamiast się uczyć do szkoły czy robić zadania domowe). Co wy na to? nadaje się?

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan zacny, ale w Kompani Pancernej im. Bohaterów Ponyville nie jest za dużo spotów, zamiast tego proponowałbym 2 spoty 1 artę i 3 heavy. Szkoda, że zamknęli powinno być otwarte :(. Co sądzicie o bisonie, na goldzie, ma ponad 270 mm penetracji.

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądzę że ktoś będzie miał Hummela. to ma chyba więcej sensu. albo mam S-51, jednak nie potrafię grać artą.

nasze szanse na ósmych tierach nie są za wysokie jednak spróbujemy. niech każdy postara się o ósmy tier i go wymaksuje.

ja chyba nie zdąże... :-(

50 000 xp w 3 dni na ISsie chyba nie dam radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to żeby nie było zamieszania

W środę o 18:00 Trening na mapie Kopalnie w ramach ćwiczeń do klanówki.

Nie wtorek. Środa. niech ktoś to raz napisze w czacie gry do pozostałych członków - nie z forum.

Klanówka w zależności od wyniku treningu w Sobotę lub Niedzielę od 18:30. Można teoretycznie też rozegrać trening w Sobotę... będzie pewnie więcej ludzi. no zobaczymy... to do Środy. (nie wtorku)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to chociaż nie muszę zapieprzać na moim IS...

 

Możemy brać w tym udział, szanse nawet nie są takie znów małe. brałem nawet w tym udział i nie było tak źle.
Tylko bitwy w turnieju będą w ciągu tygodnia! w dodatku środę. nie weekendy. dzięki temu na treningu jutro zobaczymy ile ludzi będzie dostępnych. ponadto możemy obejrzeć mapę Himmelsdorf i pomyśleć nad taktyką. druga bitwa rozgrywa się w Kopalniach więc pasuje.
Jednak pytanie - czy na pewno chcemy grać w klanówce przeciwko wyższym tierom, skoro możemy rozegrać co innego?

 

 

Okej, ludziska! Powróciłem!
Mogę wspomóc drugim tierem od Niemców :D

 

proponuję byś poszedł w Pz Ic. może narobić niezłego zamieszania nawet na wyższych tierach a w trzecim jest jednym z najlepszych.



 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej grać na VI tierach. Czemu? Lepiej się gra, a też wychodzimy na +, do tego jak lepiej wrzuci mam szansę na większy zarobek. Jeśli chodzi o V tier, to tam nie ma na tym poziomie dla mnie zabawy. Oprócz Chaffee, który jest bodajże V tier, lecz jak zostanie zniszczony to jestem ok. 8k na -  :hmpf:

Edytowano przez Zappter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie tyle ludzi co na treningu to nie ma co się gdziekolwiek rzucać. ani na turniej ani na klanówkę.

Klanówka będzie na mapie Kopalnie. Ale tylko jak minimum 11 osób zagłosuje w ankiecie na jeden z tych dni! im więcej tym lepiej.
Gramy według mojej taktyki bo nic lepszego na razie nie mamy. jak ktoś ma pomysł na coś lepszego niech pisze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...