Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

Według mnie jest to średni pomysł, ponieważ zaniżalibyśmy poziom, przynajmniej ja tak sądzę.

Według mnie powinniśmy zacząć podejmować działania na drugiej mapie globalnej. Wiem, iż nasze szanse są niewielkie, ale nie możemy zbyt długo zwlekać z rozpoczęciem kampanii. Mamy coraz więcej żołnierzy z tendencją wzrostową. Im dłużej będziemy  czekać tym sytuacja będzie się pogarszać, a tiery rosnąć. Wnioskuję więc za rozpoczęciem operacji "Wolna Eqestria".

Edytowano przez Flippyn
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko okey ale od 20  rusza 2 etap czyli na 8 tiery a nie 6  jak dotychczas 

Wiec tym bardziej powinniśmy wykorzystać sytuację przeskoku na wyższe tiery i chaos z tym związany oraz spróbować wyszukać prowincję, gdzie rządzą szóstki ew. Dark byłbyś tak miły i podpowiedział, nam który klan będzie stawiał najmniejszy opór podczas walk?

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, możemy spróbować szczęścia w klanówce drugiej kampanii.
Możemy zagrać na każdej mapie z wyjątkiem uwaga - Himmelsdorf! (nie znalazłem odpowiedniej prowincji). Proponuję Koło Podbiegunowe albo Ensk czyli zagralibyśmy w północnej Norwegii albo Rosji.
Tylko pytanie... KIEDY? Bo Dark pisze że czas mamy tylko do 20tego. a potem zamiast szóstych będą ósme tiery. Oczywiście też możemy spróbować ale będzie znacznie trudniej. Czyli mamy 3 dni. Klanówki są zawsze wieczorem. Musi się uzbierać minimum tak 12-13 osób. i to z porządnymi czołgami.

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zaatakowanie klanu TGN lub HUNS2, na półwyspie krymskim, na razie nie ma pretendentów dostępne mapy to kopalnie, malinówka i południowe wybrzeże, są to klany z najmniejszą liczbą prowincji więc sądzę, że powinny stawiać mniejszy opór. Teraz pytanie kiedy, dziś, jutro, pojutrze? Pytanie też, kto zostanie dowódcą polowym ?

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zaczyna działać - dzisiejsze bitwy 7 na 7 były jednak całkiem udane i z reguły przegrywaliśmy jedynie przez utratę bazy.
 

 

Proponuję zaatakowanie klanu TGN lub HUNS2, na półwyspie krymskim, na razie nie ma pretendentów dostępne mapy to kopalnie, malinówka i południowe wybrzeże, są to klany z najmniejszą liczbą prowincji więc sądzę, że powinny stawiać mniejszy opór. Teraz pytanie kiedy, dziś, jutro, pojutrze? Pytanie też, kto zostanie dowódcą polowym ?

Dzisiaj już nie. Dlatego zrobię ankietę. Niech każdy zagłosuje kiedy może i która mapa mu najlepiej pasuje.
Na dowódcę polowego proponuję Lis Pustyni na forum/niszczyciel23 w grze/ Rainbow Dash na TS , ponieważ on nas podczas nieobecności Darka rozstawia i jest w sumie jedynym chętnym.
W prowincji obwód murmański też możemy spróbować...

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na dowódcę polowego proponuję Lis Pustyni na forum/niszczyciel23 w grze/ Rainbow Dash na TS , ponieważ on nas podczas nieobecności Darka rozstawia i jest w sumie jedynym chętnym.

Czyli chyba obydwaj się zgadzamy, żeby Niszczyciel23 został jednym z dowódców kompanii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem, postaram się jeszcze mmatylde za dupe ściągnąć, jak nie to mu kark ukręce, pamiętajmy też o ułożeniu taktyki przed rozpoczęciem bitwy bo nie będziemy widzieli z jakim składem się stykamy, ale przede wszystkim musimy mieć rozstawiającego, naprawdę niszczyciel nie może?

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skurwysyn

Nick w Grze: Bonn3t

 

Max. Tier - VII (T29)

 

 

Postaram się być jak najbardziej aktywny.

Z nadzieją, że nie zaginę w czeluściach zadań domowych oraz sprawdzianów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pospolite ruszenie trwa :-D

jak tak dalej pójdzie to trza będzie sfinansować 2. Equestriański batalion pancerny!

Zapraszamy. pamiętaj dołączyć też tu - http://worldoftanks.eu/community/clans/500030213-MLP-P/

jednak uważaj z czcionką i kolorem pisma - prawo do tego ma chyba tylko administracja.

Jeżeli wygra poniedziałek z 10 głosami jutro o 15-16 melduję nas do bitwy. ale wtedy się zjawcie - porażka walkowerem raczej nie jest naszym celem.

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządnymi heh nie każdy ma takowy choć można z klanu wybrać parę lepszych czołgów Typu np. KV-1S albo innych

ja jeszcze nwm czy dam rade byc ale w razie czegp moge udostepnic konto blacktigerowi ;)

Sport zmaxowany i drugi perk sie robi na zalodze ;)

Niedlugo wbije ISa3 to i na 8 tiery bedzie mozna sie wbijac ;)

z tego co pamietam to CW zaczyna sie kolo 18

Edytowano przez ad0n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nic z tej bitwy nie będzie - w wyniku prac konserwacyjnych wojny klanów są zamknięte do 20.11. (A taktyka dla mapy kopalnie już była gotowa... -.-)
A potem od razu ruszają bitwy z ósmymi tierami.
Jednak i tam możemy spróbować szczęścia. Myślę że w Sobotę o 18:30 rozegramy bitwę klanową, także na mapie Kopalnie.
A skoro już parę osób zgłosiło gotowość do boju na dziś i jutro możemy rozegrać mały trening. Najlepiej jutro o 18.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...