Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

Po prostu dołącz do klanu jeśli chcesz. Aha Izy mam inną taktykę, wporównaniu do tej jest bardziej okrojona i zapewnia o 20% więcej szansy na zremisowanie i wygranie bitwy. Ale poczebny jest trening

Jedyna opcja to piątek. jutro będzie pewno tyle ludzi co dzisiaj i będziemy się tylko pieprzyć nawzajem.

W piątek o 18 Trening! Tym razem bez jaj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki tier działo? Popatrz dlaczego. Ja mam M6 i sobie radze z VIII jak chce. Wystarczy cierpliwości i doświadczenia :P

czlowieku naucz sie czytac ze zrozumieniem. kilka postow wczesniej napisalem ze mam wymaxowanego sporta i drugie perki na zalogantach robie -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak potrzebuję pomocy w WoT-ie... 
Już powoli, powoli będę przymierzał się do zakupu Tiera nr IV i nie wiem za bardzo co zakupić. Luchsa? Czy może coś innego? Bo od Luchsa idzie Leopard, który nie jest zły (wg. mnie jest zaj**isty)... I ogólna pomoc co rozwijać by się przydała etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemieckie lekkie potrafią być dobre ale trza umieć nimi grać.

Możesz jeszcze wypróbować linię T-26 - KV-1 i dalej. w tej linii od KV-1 każdy czołg należy do najlepszych w swym tierze. co do pozostałych... trudno powiedzieć. wszystko ma swe mocne i słabe strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku naucz sie czytac ze zrozumieniem. kilka postow wczesniej napisalem ze mam wymaxowanego sporta i drugie perki na zalogantach robie -.-

Wiem co piszę. Twój czołg nie jest losowany często na VI tiery poprzez działo VII tieru. W tym rzecz była towarzyszu. W M6 też mam działo VII tieru i też mnie dobiera na te tiery, ale o wiele częściej na VI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak potrzebuję pomocy w WoT-ie... 

Już powoli, powoli będę przymierzał się do zakupu Tiera nr IV i nie wiem za bardzo co zakupić. Luchsa? Czy może coś innego? Bo od Luchsa idzie Leopard, który nie jest zły (wg. mnie jest zaj**isty)... I ogólna pomoc co rozwijać by się przydała etc.

 

Radzę kupić PzIII. Mimo że dorobiłem się już 10 tieru, to wciąż miło się jeździ pezetką. Na dodatek często używam go jak zwiadowcy, ale jako czołg średni wyrzuci go najwyżej do 6 tierów, a lekkie może nawet do 8.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz tak zrobić. wszystkie te linie są ok.

To dzisiaj, jak będzie niszczyciel23/Lis pustyni będzie trening.

na klanówkę zapiszę nas jutro. powalczymy prawdopodobnie na krymie.

pozostaje pytanie co z turniejem super 6?

czas zapisywania drużyn jest do niedzieli a bitwa w Środę. jak się zdecydujemy musimy mieć kompletną drużynę a w środku tygodnia z tym dotychczas dość słabo wyglądało. brać udział czy nie? jak sądzicie - damy radę coś zorganizować?

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale dlaczego wszyscy są tacy krótkowzroczni, on idzie jeszcze w linie luchsa, trzeba patrzeć przyszłościowo, i luchs i pz iii idą do indien pancer więc nie ma to sensu, niech sobie chłopak rozwija ciężki sprzęt. Hipis, może dw 2 nie będzie supermocny, ale pójdź sobie w linię ciężkich czołgów. od następnego czyli vk 30.01 h możesz iść w niemieckie medy (pantery) i heavy (tygrysy) linia od lekkich do medów ma dobre medy dopiero od 8 tieru, a 7 to mordęga mając działo 6 lub 5 tieru, w dodatku nie dzielą modułów z innymi maszynami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale dlaczego wszyscy są tacy krótkowzroczni, on idzie jeszcze w linie luchsa, trzeba patrzeć przyszłościowo, i luchs i pz iii idą do indien pancer więc nie ma to sensu, niech sobie chłopak rozwija ciężki sprzęt. Hipis, może dw 2 nie będzie supermocny, ale pójdź sobie w linię ciężkich czołgów. od następnego czyli vk 30.01 h możesz iść w niemieckie medy (pantery) i heavy (tygrysy) linia od lekkich do medów ma dobre medy dopiero od 8 tieru, a 7 to mordęga mając działo 6 lub 5 tieru, w dodatku nie dzielą modułów z innymi maszynami.

 

Jeśli chcesz patrzeć przyszłościowo, to weź pod uwagę, że w każdej aktualizacji mogą zmienić drzewko technologii. Przykładowo, ja dawno temu właśnie przez PzIII poszedłem w Tygrysa i Panterę, co teraz nie jest możliwe.

A poza tym lekkie czołgi są zwiadowcami, one służą do wykrywania celów, a nie do atakowania, więc dobre działo nie jest dla nich aż tak ważne. W niektórych walkach lekkim czołgiem można mieć ponad 5000 obrażeń po wykryciu wroga, a to jest masa doświadczenia i kasy, a koszt amunicji zerowy, bo nic się nie strzela. (Jak ktoś nie wie, strzalający czołg łatwiej wykryć, a wykryty zwiadowca to często martwy zwiadowca.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...