Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

Hmm... Ja też mogę dołączyć. Co prawda gram od niedawna, ale grałem wcześniej u WoT - owego maniaka, więc co nieco ogarniam i rozwijam Wermacht!

Tylko wyślij zaproszenie, bo nie mogę dołączyć :D

Nick: Hippis19

Zaproszenie poszło, ale widzę, że jakoś cię do gierki nie ciągnęło :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest paru nowych ochotników, więc dobrze by było gdyby każdy zakupił czołg 4 poziomu by dopasować poziom. najlepiej Hetzer, Matilda, Pz III czy coś podobnego.

Pamiętajcie - w sobotę o 18 kompania.

Chwilowo expie 2 czolgi: Isa do Isa3 oraz wlasnie PzIII A do Pz3

Edytowano przez ad0n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w WoT'a. Klan mam na tą chwilę, ale rozważam odejście. Może kiedyś do was dołączę. Widzę, że poszukujecie 4 tierów, więc na wstępie mówię, że mam Pz3. Jakby co, to TS'a też mam. A jakby ktoś chciał już teraz pograć w plutonach, to mój nick jest taki sam jak na forum.

 

PS.

Jakby co, to mam też Mausa, a wiem, że dziesiątki są poszukiwane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to? mobilizacja? tylu ochotników w tych paru dniach...

4 tiery, 6 tiery i ósme są potrzebne w kompaniach. nie każdy członek ma 6 lub 8 tier więc trzeba dopasować żeby pasowało dla wszystkich.

do klanówek z dziesiątymi się... nie nadajemy.

Jutro kompania, pamiętajcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 tiery, 6 tiery i ósme są potrzebne w kompaniach

 

Z 4 mam tylko tego Pz3, z 6 mam w tej chwili artę amerykańską i francuską (Nie pamiętam nazw...), a z 8 mam Panther 2 i Tiger 2. A niedługo dojdzie jeszcze T28 Prototype.

 

 

PS.

W listopadzie klanówki są z 8 tierami, jeśli chcecie, to możecie popróbować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy mieliśmy dzisiaj komplet - pełny skład! Jak tak będziemy trzymać to można popróbować nawet w klanówce.
Za tydzień standardowo w sobotę o 18 kompania. Dobrze by było gdyby każdy wreszcie kupił ów 4 tier. Hetzer, Matilda i PzIII najlepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...