Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

Cześć wszystkim jest możliwość dodania mnie do klanu, moja aktywność będzie największa w weekendy (szkoła i te sprawy). Jestem dość ogarnięty, mam mikro i tsa. Byłem już w jednym dość dobrym klanie TAS, ale zostałem wykopany za nieobecność, po prostu musiałem odpocząć od wota.

Tutaj macie mój profil na stronie PROFIL.

Jakieś zmiany po tym jak odszedłem pół roku temu?

Grillosza też nie widzę i nie ma z kim w plutonku pograć... a na TS od groma gimbazy się zrobiło...

1. Przy tak małym klanie forum to zły pomysł.

2. Ogólnie WoT zaczyna się przejadać z sprawą nadchodzącego Warshipsa od WG oraz Armored Warfare - czołgi teraźniejsze, od II wś do teraz z lepszą technologią.

3. Połowa czy nie więcej kanału to gimbusy które po prostu chcą mieć jakiś TS do gadania w grze.

Coffey, chyba nic, poza faktem, że mamy własną stronę. A tak to pustkowie jak w Falloucie. Czasem tylko ktoś wejdzie, na czacie cisza, bo nie ma o czym gadać. I nic więcej.

Uprzejmie zawiadamiam, że w najbliższym czasie (prawdopodobnie okres 1-3 maj) zabieram się za wstępną organizację klanu. Obejmie to między innymi aktualizację strony klanowej i regulaminu oraz usunięcie nieaktywnych graczy (takich, którzy nie logował się od przynajmniej 3 miesięcy).

Wszelkie prośby, wnioski i propozycje proszę przesyłać mi na PW na stronie mlppolska.pl

Edited by Posealor zwany Pose

Jaki to jest problem pobrać i zainstalować TS? Kwestia 5 minut.

A jeśli masz na myśli mikrofon... Nie jest potrzebny. Ale jak będziemy w przyszłości grać jakieś zorganizowane bitwy (drużynówki, CW i tak dalej), to będzie trzeba jakoś słyszeć rozkazy dowódców.

Jaki to jest problem pobrać i zainstalować TS? Kwestia 5 minut.

A jeśli masz na myśli mikrofon... Nie jest potrzebny. Ale jak będziemy w przyszłości grać jakieś zorganizowane bitwy (drużynówki, CW i tak dalej), to będzie trzeba jakoś słyszeć rozkazy dowódców.

Mam limitowany internet więc wiesz już chyba o co mi chodzi....

A ja mam z kolei pytanie.

Skoro w wymaganiach do dołączenia do klanu stoi "posiadanie 5 tieru, 2k bitew i 50% celności" - może by zrobić drugi, niższy poziom klanu (tzw. akademię) z lżejszymi (no, może poza 5 tierem, celność do ustalenia) wymaganiami? Pozwoliłoby to na ewentualny odsiew graczy... jakby to powiedzieć... "niefajnych" [złe zachowanie, podejrzane osobowości etc.]

Mógłbym się podjąć tego zadania, z tym, że na założenie takiej "akademii" poczekać trzeba do następnego weekendu (8-10 V).

• Upvote 1

A ja mam z kolei pytanie.

Skoro w wymaganiach do dołączenia do klanu stoi "posiadanie 5 tieru, 2k bitew i 50% celności" - może by zrobić drugi, niższy poziom klanu (tzw. akademię) z lżejszymi (no, może poza 5 tierem, celność do ustalenia) wymaganiami? Pozwoliłoby to na ewentualny odsiew graczy... jakby to powiedzieć... "niefajnych" [złe zachowanie, podejrzane osobowości etc.]

Mógłbym się podjąć tego zadania, z tym, że na założenie takiej "akademii" poczekać trzeba do następnego weekendu (8-10 V).

Hmm, a może standardowo, Akademia +500wn8, normalny +1000 wn8 ;)

• Upvote 1

Można zrobić i tak, ale jest problem. Dokładnie to chodzi o złoto, a raczej jego brak. Macie na zbyciu 2k golda (bo chyba tyle potrzeba aby założyć nowy)? Raczej nie. To raz, a dwa, kto miałby dowodzić akademią? Ja w weekendy widzę tylu grających w WoTa, co kot napłakał. Jak widzę prócz siebie jeszcze kogoś, to jest dobrze. I ostatnia rzecz - ilu byłoby chętnych do akademii, co? Dwie lub trzy osoby? Nieopłacalny interes. Ale nie ja decyduję, tylko Posealor. To moja opinia nt. akademii.

Można zrobić i tak, ale jest problem. Dokładnie to chodzi o złoto, a raczej jego brak. Macie na zbyciu 2k golda (bo chyba tyle potrzeba aby założyć nowy)? Raczej nie. To raz, a dwa, kto miałby dowodzić akademią? Ja w weekendy widzę tylu grających w WoTa, co kot napłakał. Jak widzę prócz siebie jeszcze kogoś, to jest dobrze. I ostatnia rzecz - ilu byłoby chętnych do akademii, co? Dwie lub trzy osoby? Nieopłacalny interes. Ale nie ja decyduję, tylko Posealor. To moja opinia nt. akademii.

1. Co do 2k golda - ostatnie zdanie mojego poprzedniego postu.

2. Dowodzić mógłbym ja, czemu nie?

3. Co do chętnych... z waszego "odsiewu" (czyli nieprzyjętych graczy) możnaby się może skontaktować. Do tego coś na forume WoTa.

Poszło w świat przez GT-I9001

Skoro w wymaganiach do dołączenia do klanu stoi "posiadanie 5 tieru, 2k bitew i 50% celności" .

To między innymi będzie zmieniane. Wymagania będą inne, a na akademię mamy zbyt mało czołgistów. Przy stanie osobowym w okolicach 80 można zacząć myśleć o klanie.

Słuszna uwaga. W najbliższy piątek i niedzielę (sobota nie, bo idę do pracy) o godzinie 19 organizuję bitwy. Czy to będą plutony, drużynówki czy nawet kompanie zależy od ilości osób, które się zjawią.

Na stronie WOT-a piszecie, że minimum 16 lat a tu, że nie ma ograniczeń wiekowych. To w końcu ile trzeba mieć lat aby dołączyć?

Zastanawia mnie jaki jest stan osobowy klanu...

Wydaje mi się że w chwili obecnej aktywnych w grze jest 4-5 klanowiczów... Oczywiście nie na raz, ale ogólnie.

Macie jakieś własne statystyki?
Nie wiem jak jest w weekend bo rzadko jestem.

Mnie ostatnio nie ma w grze, bo z braku Neta nie mogę zaktualizować wota, ale jutro już będę. Z tym, że tylko do 29.06 bo wtedy wyjeżdżam na osiem dni.

Wysłane z mojego Z160 przy użyciu Tapatalka

Dobry.

Od dłuższego czasu obserwuję Wasz kanał na TSie i stwierdzam, że jest on kompletnie nieużywany (albo zwyczajnie nie ma mnie w tych godzinach).

Stąd pytanie; nadal z niego korzystacie, czy jest całkowicie zbędny?

Jeżeli korzystacie, wybierzcie kogoś z klanu, kto będzie za niego odpowiedzialny i taka osoba otrzyma ode mnie prawa jego edycji.

Na decyzję czekam do piątku, najlepiej na PW.

Miłej nocki życzę.