Skocz do zawartości

Brohoof nr 3 (maj)


bobule

Recommended Posts

Bo wciąż nie wiedzą, jak się je robi ;] Ale spoko, będą mieli czas do jesieni, by poćwiczyć ;] Brawo, rozwijacie się coraz bardziej, gazetka wygląda coraz ładniej. Nie widziałem tym razem jakiś rażących błędów, jedynie, co mi się rzuciło w oczy to trochę niefortunnie przeniesiona cząstka -ści w artykule o Lyrze. IMO tekst powinien być przez obrazkiem. Poza tym, dobra robota - miło się czytało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah, więcej nie nanoszę poprawek samemu.

Jak już mówiłem, zakładam związek zawodowy i ogłaszam strajk do czasu rozwiązania moich żądań (czyt. dodatkowej pomocy)! :P

Dołączona grafika

@EDIT: Niklas, nie "jakiś", a "jakichś". Co do składu proszę zgłaszać pretensje do DTP-owca. On składał gazetkę i ustawiał zdjęcia :P

Sowa: jakiś absurd - zdjęcie w moim artykule weszło w lead xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za brzydkiego Alicorna chciałbym spalić autora tego tekstu (Albo przynajmniej zabrać mu wszelką miłośc, przynajmniej na coś się przyda.. Tabelka była robiona nie obiektywnie.. Całkowicie się z nią nie zgadzam...) Ale ogólnie z wydania na wydanie lepiej, czekam na następne ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodalibyście jeszcze plakat, jakąś kolorowankę i śmiało moglibyście wypchnąć z rynku to oryginalną gazetkę MLP bo to co tam jest to nic w porównaniu z tym co wy zrobiliście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*przegląda gazetkę* Graficznie naprawdę dobrze, nie razi i przyjemnie się czyta :). *ogląda tabelkę złych postaci* :pinkrage: czy jest taki gatunek jak brzydki alicorn?! Rozumiem że autorowi nie spodobała się ta postać( o gustach się nie dyskutuje ), ale by tak pojechać po Chrysalis :/ Nie przeczytałem jeszcze całości gdyż nie mam zbytnio czasu ( szkoła :P ) ale na pewno to nadrobię i poprawa w recenzjach odcinków co daję jako plus :P, bo wcześniej opisywaliście całą fabułę odcinka Dobra robota

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mwahaha, wszyscy lubią tabelki... ;p Przeczytajcie jeszcze raz wstęp:

Uwaga! Artykuł jest bardziej kontrowersyjny, niż Twoja fryzura w poniedziałek rano. Jeśli nie zgadzasz się z opinią autora, przykro mi. Poczytaj sobie instrukcję obsługi iPhone’a.

Więc chill out, opinia jest jak dupa - każdy ma swoją ^^ A ten artykuł miał wywołać kontrowersje, bo to jest to, co czytelnicy lubią najbardziej... :trollface:

A co do samej gazetki, to mogę powiedzieć tylko - NO KURCZĘ, WRESZCIE. Ale warto było czekać, wygląda coraz ładniej. Choć zauważyłem parę błędów interpunkcyjnych i ze dwie literówki.

Aha. Kto pisał o ekipie? Bobul? Zresztą nieważne, ma we mnie fana za:

ŁADNIE WYGLĄDA - El Martinez.

xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod WRAŻENIEM. Z Agonem zbieraliśmy szczęki. Zaskoczyliście nas, czasopismo wygląda DUŻO lepiej. Nadal czepiam się kilku rzeczy, oczywiście, ale o tym usłyszycie w kolejnym odcinku podcastu. Cieszymy się jednak, że lecicie w tę stronę. Dajcie znać czy posiadacie jakiś banner - wrzucimy linka do Was na głównej stronie Radio Dash. Mamy nadzieję, że pomyślicie o linku do nas w zamian, ale nie jest to konieczne. ;) PS: Piszemy też o Was na naszej stronie na FB - http://facebook.com/radiodash

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podoba. Nie rozumiem narzekań pewnej osoby na kiepską treść, które swego czasu czytałem - wszystkie artykuły poza wywiadem z tym muzykiem (jego styl mnie nieco irytował) były ciekawe. Zwłaszcza Martinez dobrze pisze, moim zdaniem. Ale Marti, widzisz - Forrest Gump to mainstream, prawdziwi kinomani oglądają Dog Star Man:p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie najlepszy numer Brohoof'a! Rozwój gazetki idzie w dobrym kierunku. Graficznie i stylistycznie bardzo dobrze i starannie wykonana. Zdarzyło się z tego co pamiętam kilka błędów interpunkcyjnych (tudzież literówka), no ale człowiek nie maszyna. Oby tak dalej ekipo!! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...