Skocz do zawartości

Utwory godne polecenia.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 138
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ostatnio moja playlista się trochę powiększyła, więc chociaż jeden utwór wrzucę. Duetu z Elie Monty nie trzeba chyba reklamować :>

I jeszcze piosenka, którą pokochałem szczególnie za słowa związane z tym, co najbardziej lubię w uniwersum Biur Adaptacyjnych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HI.

Mógłby mi ktoś podesłać fajne piosenki typu rock lub metal związane z wonderbolt's i Rainbowdash :rd8: w szczególności (lecz mogą być tez związane z innymi postaciami mlp). Wiem, że pewnie bym znalazł coś w tym temacie, ale nie mam zbytnio czasu na przesłuchanie wszystkiego. (jestem już fanem Princewhateverer'a)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś naprawdę specjalnego. Piosenka stosunkowo nienowa, jednak wcześniej jej tu widziałem, ani nigdzie indziej. Jak ją usłyszałem, po prostu opadła mi szczena, nie wspominając już o doświadczanym kompulsywnym eargaźmie. W takich chwilach naprawdę żałuję, że większość muzyki fandomowej to elektronika, ewentualnie rock.

Proud To Be a Brony

w wykonaniu Black Gryph0na trafia do bezwzględnej czołówki utworów fandomu, jakie usłyszałem, a ten chłopak w mundurze marynarki został jednym z obiektów mojego osobistego podziwu (i zazdrości też - nie jestem idealny :I).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

PONKY! Już chyba raz tu wstawiałem jedno z jego dzieł, bodajże cover "Gypsy Bard". Przypadek i lektura genialnego "Background Pony", którego autor przyjaźni się z Ponky'm zaprowadziła mnie na jego kanał. Zbieram szczękę z podłogi, a wam wstawiam do posłuchania niesamowią piosenkę "Space is a Waste", związaną ze wspomnianym wcześniej opowidaniem. Urzekły mnie tu emocje i ta pasja w grze, którą można osiągnąć tylko grając na żywo.

Jak miło posłuchać "naturalnego" instrumentu. Więcej takich wykonawców potrzeba w fandomie! A ta jasna, lekko ostra barwa głosu Ponky'ego...

Zachęcam do subskrypcji jego kanału, bo warto!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Potrzebuję pomocy przy znalezieniu takiej piosenki...kiedyś ją słuchałem (i oglądałem bo była z ,jeśli da się to tak nazwać teledyskiem).

W teledysku jest Rainbow dash która w pewnym momencie traci kolory ale potem powracają a wraz z nimi również cała equestria zmienia się w kolorową kraine.

W tle jest pianino.Praktycznie nic więcej. Czy ktoś zna to i zna tytuł? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...