Skocz do zawartości

Utwory godne polecenia.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 138
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

W sumie racja. Chodzi po prostu o to, żeby muzyka była zrobiona przez fandom. A co do tego PMV dwa posty wyżej, nie podobało mi się osobiście. "You gonna go far kid" to świetna piosenka, a mimo to ją zepsuli. Nie chodzi o kucykowy tekst, nie mi oceniać, śpiewa równo, czysto, ale jak można zrobić z tak energetycznego utworu piosenkę tak wyzutą z emocji? I coś dla fanów TCB :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego PMV dwa posty wyżej, nie podobało mi się osobiście. "You gonna go far kid" to świetna piosenka, a mimo to ją zepsuli. Nie chodzi o kucykowy tekst, nie mi oceniać, śpiewa równo, czysto, ale jak można zrobić z tak energetycznego utworu piosenkę tak wyzutą z emocji?

No właśnie nie wiem, Tekst nawet fany i świetnie się go śpiewa. Jest też http://www.youtube.com/watch?v=ojHbS40ZnqE, ale i tak za słaba, może poprostu on nie ma siły śpiewać? Czy nie ma czym spiewać?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Starocie starociami, ale "Discord Whooves: Bad Apple" Nie znałem i muszę powiedzieć, że jest genialne! Dzięki, że wstawiłeś :) Ostatnio wyszła lista "Top 10 brony songs from july" i spodobało mi się na niej parę świetnych kawałków, które wrzucę: Genialny cover, szkoda tylko, że komputer nie umywa się do żywych wykonawców, co szczególnie przeszkadza w partii saksofonów, ale mimo wszystko polecam.

Polecam zasubskrybować użytkownika YourEnigma. Mało jest w fandomie artystów dobrze robiących taką muzykę, a przynajmniej nie są tak popularni jak Tombston czy inne Majki Majkrofony ;>

A to dorównuje genialnemu moim zdaniem "Pinkie's Brew". Czekam na jakiś jazzujący cover :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuce moje czas na trochę utworów z mojej playlisty :)

www.youtube.com/watch?v=PLjpTtxH4Jo

Dziwie się, że tego jeszcze nie było

www.youtube.com/watch?v=06ZfLTqN8qE

Nie przepadam z instrumentalami ale ten trzyma poziom jak dla mnie

I na koniec remix Pinkie's Brew. Deal with it!:nK2Q1:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...