Skocz do zawartości

Adekwatne zawołanie przywitalne


Ferrix

Recommended Posts

Witam serdecznie, Nighty z Tarnowa się kłania. Lat 20, student medycyny, więc osoby dostające szamotania pępka na widok słowa "gimnazjum" mogą zdjąć palec ze spustu :yay:  Lubię doby film, ciężką nutę, literaturę fantasy i takie małe, kolorowe koniki. Niedawno zabrałem się do pisania i wskoczyłem na tory fanfica, coby się nie musieć przejmować nakreślaniem autorskiego uniwersum. Taki odruch nowincjusza, wcale nie jest dużo łatwiej. Niedługo potem trafiłem na to forum i okazuje się, że mam spore zaległości w twórczości polskiej sceny. Poczytam, popatrzę, poćwiczę, bezczelnie zerżn... *EKHM* Spike, wykreśl tamto zaczerpnę inspiracji... Może nawet coś mi wyjdzie :ajawesome: Starzy wyjadacze forumowi- nie ostrzcie sobie na mnie pazurów! Pretty please with Apple Bloom on top :OTE2F:  Także tego, jescze raz witam i wyruszam zgłębiać przepastną odchłań tematów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum :fluttershy4:. Kolejny biochem, jak miło. Mam nadzieję, że z nami wytrzymasz i odnajdziesz się tutaj. Jaka jest twoja ulubiona postać? Jakiego ficka piszesz? Ulubiona książka fantasy?

 

Swoją drogą postać z mojego fanficka ma taki sam nick, jak ty. Przypadek :twistare:?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^Cahan

Przypadeg? NIE SONDZE! :crazytwi:  No niestedy nie będę odkrywczy, moją waifu była i jest Twilight. Po przeczytaniu University Days mam też miejsce w sercu dla duetu Vinyl & Octavia. Moje opowiadanko to póki co liczący około 40 stron mix przygody i tajemnicy, czyli tego, co kręci mnie najbardziej. Ale dopóki nie przeczytam choćby śmietanki innych polskich dzieł nie odważę się nic wrzucić :flutterblush:  Z fantasy to najbardziej sobie cenię te wielkie tytuły powszechnie uznane za dobre: książki Tolkiena, Sapkowskiego, Goodkinda, Pratchetta, Piekary, C.S. Lewisa i podobne. Obecnie próbuję przebrnąć przez Miecz Prawdy i jestem na piątej z kilkunastu opasłych ksiąg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, bracie studencie! Baw się dobrze, a w międzyczasie masz tu tradycyjny powitalny cydr. No, emotkę przedstawiającą ten napój, będący fandomowym odpowiednikiem wywaru bogów, przelewanego hektolitrami na corocznych comiesięcznych copiątkowych uroczystościach religijnych ku czci Boga Studiów. BEER FOR THE BEER GOD! VODKA FOR THE VODKA THRONE!

Ehem...

Obiecana emotka: :cydr:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


*drżącymi kopytami bierze kufel i niepewnie wciąga w nozdrza pierwsze smugi delikatnej mgiełki, która zawisła nad napojem* Na jaśniejący zad Celestii, z czego wy to pędzicie?!

Nie mogę powiedzieć, bo wtedy byś tego nie wypił konkurencja ukradłaby przepis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...