Skocz do zawartości

Cześć!


Burning Question

Recommended Posts

Witam!

Pomyślałam, że dołączę, jeszcze nie wiem po co, ale wygląda to na sympatyczne forum, więc rozejrzę się trochę i może zostanę. MLP oglądam w oryginale jakoś tak od 2/3 drugiego sezonu od kiedy to znajomy z Danii mnie do tego zachęcił. Potem niechcący wkręciłam w to chłopaka i jest teraz Bronym pełną parą. Ja należę do tzw. sceptycznych fanów, bo zauważyłam, że nie jaram się tym AŻ TAK i czasem pozostaję ostrożna podczas gdy reszta nad czymś wzdycha z zachwytem <ekhmSnowdropekhm>. Nie oddaję też pieniędzy za byle co tylko dlatego, że dotyczy poniaczy, ale mam kilka dobrych koszulek MLP i chętnie wesprę dobrą sztukę. ;D Moja ponysona, to (bardzo ogólnie) fioletowy pegaz z takim znaczkiem jak na avie.

Studiuję w Krakowie (nie pytajcie co) ale podoba mi się tutaj. Mam nadzieję poznać jakichś sympatycznych ludzi na forum. Uprzedzam, że moje komplementy są równie mocne co krytyka, ale postaram się nie rozwalić nikogo psychicznie, jak to zwykle robię na forach. :woops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Witaj droga studentko. Który rok jeśli można wiedzieć? Fajnie, że kolejna "starsza" (nie obraź się :P) osoba zawitała na forum. Mam kilka pytań.

 

1. Co studiujesz? Jednak zapytam, chociaż pisałaś by nie pytać ^^
2. Jaki ulubiony kucyk?
3. Co sądzisz o chłopakach oglądających MLP? :pinkiep:
4. Dzienne/zaoczne?
5. Lubisz matmę? Bo ja nie :grumpytwi:

6. Ile płacisz czynszu za akademik?

Edytowano przez Littlebart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ...nope, wystarczy że znacie miasto. Moje studia ostro zawężą obszar na którym można mnie znaleźć.

2. Discord jest najlepszy jak dla mnie, uwielbiam jego randomowy trolling, jest taką moją bratnią duszą szczególnie jeśli chodzi o manipulowanie ale niekoniecznie w negatywnym sensie, np. jak to zrobił w najnowszym odcinku. Przez to może mieć równie wielu wrogów co przyjaciół- kolejna rzecz, która nas łączy. ;D Z prawdziwych poniaczy: Luna, Daring Do, Rainbow Dash, Twilight i Apple Jack. Rarity jest fajna tak od końca 2 sezonu, wcześniej mnie dobijała.

3. Co o nich sądzę to zależy wyłącznie od tego jakiego rodzaju są fanami. Łatwiej wymienić tych, których nie lubię i dotyczy to również kobiet, a więc: takich co świata nie widzą poza MLP i o niczym innym z nimi nie pogadasz, takich co fapują do koni, takich co tworzą materiały do fapania, takich co "randkują" z postaciami z show, promujących nazim i inne radykalne ideologie poprzez np. rysunki z poniaczami i takich, co bezkrytycznie przyjmują wszystko z poniaczami za genialne nawet jeśli ssie. Również wszelcy fani próbujący udowodnić światu jacy to są źli i mhroczni nie powinni sie ze mną zadawać, jeśli nie chcą dostać orzeźwiającego kopa.

4. Zaoczne, za gupia jestem na dzienne.

5. Lubię tylko geometrię, no ale chcesz czy nie- matmę trzeba znać. Przynajmniej podstawy.

6. Mieszkam w kamienicy w wynajętym pokoju. 375 za miesiąc i beznadziejne ogrzewanie.

Edytowano przez Palące Pytanie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1.Lubisz fantasy?
2.A biologię?
3.A uprawiasz jakiś sport?
4.Ulubiona książka?
3.Ulubiony fanfick?

Siemka!

1. Lubię fantasy, choć niekoniecznie klasyczne. Teraz czytam 4 tom "Imperium czerni i złota" (<to tylko tutuł 1 tomu, a nie serii). Gorąco polecam, chociaż na początku może sie wydawać napraaaaaaaawdę dziwaczne, ale jak dasz temu szansę to zobaczysz bardzo ciekawy i dobrze rozbudowany świat.

2. Z biologią jest tak, że wszelkie artykuły na jej temat, filmy przyrodnicze, najnowsze odkrycia w tej dziedzinie itp. są fascynujące i prawie codziennie coś czytam z tej dziedziny ale każ mi napisać sprawdzian zbio, a na pewno go uwalę mimo, że wszystko ogarniam.

3. Leżenie, siedzenie.... czasem bieganie za autobusami. Miałam iść na kung fu w tym roku ale mam coś naprawdę dziwnego z kręgosłupem, więc powinnam zacząć pływać żeby to naprawić. c.c

4. Trudno wybrać ulubioną, ale pierwszą na której punkcie miałam kompletnego fioła był Harry Potter zanim jeszcze stał się popularny. Mając 8 lat "połknełam" w tydzień 3 pierwsze tomy. Dorzucę jeszcze Wiedźmina, bo jest bezbłędny. Ah, te życiowe teksty z tej serii... :3

3. To chyba miało być 5 albo po prostu badasz moją spostrzegawczość XD  Nie czytam fan ficków w obawie przed utratą mózgu i w ogóle boję się zaglądać, co tam ludzie piszą, poza tym jestem strasznie wybredna i pewnie mało co by mi podpasowało. Jak człowiek naczyta się dobrej literatury to potem fanowskie wypociny już go nie zaspokajają mentalnie.


Hej ludzie! Ale żeby nie było, że tylko ja nawijam, to podajcie jakieś informacje zwrotne o sobie. :wrWgR:

Edytowano przez Palące Pytanie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny nick i avek. Ulubiony dzień tygodnia?

 

Witam i dzięki! Hm, jeśli mam wybierać, to sobota.

 

 

 

Skąd pomysł na taki nick?

 

Zastanawiając się nad ponysoną i tym, co mi najlepiej idzie uznałam, że wiem, że nic nie wiem i przez całe życie bardzo dobra byłam w analitycznym i sceptycznym myśleniu i w ogóle w byciu cholernym indywiduum, które mysli zawsze inaczej niż reszta, bo bez przerwy rozważam jakieś teorie, zachowania, systemy, możliwości, sytuacje, cokolwiek zwykle znajdując inne odpowiedzi niż większość (nie żeby na złosć ale nie spotkałam u innych podobnego toku myślenia). Równocześnie przez to chodze zawsze z głową w chmuarch i nie ogarniam rzeczywistości, więc przez to zadaję dużo pytań znajomym dobijając ich czasem. XD Również sprawia to, że ciężko mi znaleźć partnerów do rozmowy, bo większość ludzi strasznie mnie nudzi, a ja ich- nie dla mnie gadanie o ciuszkach i ploty. Stąd nick i avek. :derptongue:

 

Witam

Cześć! Z kim mam przyjemność?

Edytowano przez Palące Pytanie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jeżeli już masz w kogoś celować to polecam wyszukać posty jakichś idiotów i ułatwić pracę adminom.

Trolować na siłę nie będę raczej chyba, że coś mnie skrajnie dobije ale postaram się nie wchodzić w tematy, gdzie może się to wydarzyć. Jeśli jakiś idiota znajdzie mnie i zacznie coś kombinować... wtedy jak najbardziej. :5N9ul:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Hm, nie tyle lubię pokemony, bo od zawsze wyglądało mi to na zmuszanie uroczych zwierzątek do walki, więc nawet w dzieciństwie nie grałam w to w ramach protestu. XD Ale świetne są wszelkie dobre arty z nimi, szczególnie te dobre realistyczne wersje no i aktualnie nie mam nic przeciwko pograniu w pokemony jeśli skrajnie mi się nudzi, a akurat nie mam Mass Effect'a czy Wiedźmina na kompie.

A alpaki są zabawne. :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...