Skocz do zawartości

Rysunki i wektoropodobne cosie Swah


Swahili

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Mi się wszystko podoba. Wektory są niesamowite. Nie wiem co wy macie do tych grubych szyj, nie są grube, są w sam raz. Gdyby były cieniutkie mielibyście wątki, że wielka głowa i małe ciałko. :v

Święta prawda. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Pff, nie wchodzę tu od wieków i nagle się odezwali w temacie. Dzięki wam. :ming:
Dam kolejne rysunki, bo trochę się ich uzbierało. Nie chce mi się ich wszystkich tytułować, jak chcecie wiedzieć kto jest kto, to odwiedźcie moje dA (jaka chamska reklama :rainderp:).

meta_crisis_doctor_by_goldennove-d7gp7h6


the_war_doctor_by_goldennove-d7gu1a2.png


ninth_doctor_by_goldennove-d7gxshf.png


the_time_cats_by_goldennove-d7gh4hc.png


raptor_zps72110800.png

Edytowano przez Swahili
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dziękuję za wszystkie komentarze... Wait, nie ma żadnych. :ming:

No nic, dam na razie tylko smoka z mojego avatara. Mianowicie moją nową postać, Sheroka. Nie mylić proszę ze Szczerbatkiem, różnią się przecież wieloma szczegółami.

sherok_zps373fab2e.png

Tak, wiem. Lewe skrzydło do poprawy, choć wydaje mi się, że nie jest aż tak źle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nikt nigdy nie narysował Aar? Why?

Dobra, koniec marudzenia. :rainderp:

Masz ogromny talent!

Proporcje kucyków są jak najbardziej kanoniczne, ale zachowujesz przy tym własny styl. Lwy - brak mi słów. Styl prosty, a jednak wygląda bardzo efektownie.

Nocna Furia - który raz rysowałaś smoka? Jeśli powiesz że pierwszy. Nie uwierzę. :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który raz? Nocną Furię pierwszy raz, chyba że brać pod uwagę poprzednie bazgroły, które w niczym nie przypominały tych smoków. A ogólnie to któryś raz z kolei, często ćwiczę skrzydła i głowy. I dzięki za komentarz. c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazgroły to jednak coś. Ale i tak nie uwierzę :rainderp:

Ja za grosza nie umiem rysować smoków. Żadnych. Dla mnie artyści którzy rysują smoki to lud uzdolniony magicznie.

Teoretycznie, jedyne do czego mogłabym się przyczepić, to ogon, który wydaję mi się za gruby, ale nie przejmuj się mną. Jestem perfekcjonalistą.

No i, nie musisz dziękować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Portety: pyszczki wydają mi się trochę zbyt długie i wąskie, ale to wygląda na kwestię stylu a nie błędu anatomii, więc tylko tak sobie marudzę. Poza tym wydaje mi się, że "tylne" oko często jest kiepskie - powinno być trochę inaczej umiejscowione, czasem nawet schowane trochę za pyszczkiem. Generalnie rzecz biorąc bardzo ładne rysunki, poza tym jednym drobiazgiem nie ma się do czego przyczepić.

Czkawkolew - nie ma co się rozpisywać, świetna praca.

Nocna furia - oczka wydają się trochę zderpione, ale może się nie znam. Poza tym znów super.

Alfy - genialne! Może gdybym się przyjrzała znalazłabym coś, do czego mogłabym się przyczepić, ale nawet nie chcę tego robić - bardzo mi się te prace podobają! c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie "pobrałeś" tylko "pobrałaś". Po drugie, używam Photoshope CS5.1. Po trzecie, nie przyjmuję na razie requestów. A po czwarte, masz talent, tylko musisz go rozwijać.
Trzy nowe rysunki, znowu Nocne Furie.
1. Moja postać, Sherok.

sherok_by_goldennove-d7px35w.png


 
2. Point commission dla Noname212 z jej OC, Hikari.

_pc__hikari_by_goldennove-d7pxvrx.png


 
3. Point commission dla SnowingInAdelaide - Nightclaw.

_pc__nightclaw_by_goldennove-d7q20sl.png


 
Oświadczam, że przyjmuję point commissiony na Nocne Furie i inne smoki. Cennik na moim dA. http://goldennove.deviantart.com
Gdyby ktoś chciał coś zamówić, najlepiej niech skontaktuje się przez deviantArt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie "pobrałeś" tylko "pobrałaś". Po drugie, używam Photoshope CS5.1. Po trzecie, nie przyjmuję na razie requestów. A po czwarte, masz talent, tylko musisz go rozwijać.

Trzy nowe rysunki, znowu Nocne Furie.

1. Moja postać, Sherok.

sherok_by_goldennove-d7px35w.png

 

2. Point commission dla Noname212 z jej OC, Hikari.

_pc__hikari_by_goldennove-d7pxvrx.png

 

3. Point commission dla SnowingInAdelaide - Nightclaw.

_pc__nightclaw_by_goldennove-d7q20sl.png

 

Oświadczam, że przyjmuję point commissiony na Nocne Furie i inne smoki. Cennik na moim dA. http://goldennove.deviantart.com

Gdyby ktoś chciał coś zamówić, najlepiej niech skontaktuje się przez deviantArt.

Znowu ślicznie. Nie mam czego się przyczepiać :3! KSZH i sorry za te pobrałeś. Mi się myli :c. Czyli photoshop ok. Phota to może ściągnę za kasę. 3-maj się! :fshug:

Znowu ślicznie. Nie mam czego się przyczepiać :3! KSZH i sorry za te pobrałeś. Mi się myli :c. Czyli photoshop ok. Phota to może ściągnę za kasę. 3-maj się! :fshug: Ja i talent? Talent co ja mam bazgrołkarze. Marnuje tylko papier. Zresztą zaczynam wątpić w ''mój talent''. :rainbowcry: Dam sobie z tym spokój..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...