Skocz do zawartości

Derpy- Dlaczego tak nie lubiana?


Chrysia Krysia

Recommended Posts

Pewnie to przez to, że Derpy tak naprawdę jest aż za bardzo uwielbiana i wszędzie wstawiana, może niektórzy nie lubią jej googly eyes i jej charakter nie jest aż tak rozbudowany przez fandom, to tyle z teorii, a tak serio to nie znam powodu, bo każdy kto jej nie lubi pewnie ma swój i trudno będzie znaleźć jeden główny.

Link do komentarza

Lubię Derpy.
Mała liczba fanów to może być to, że ma swój dział od wczoraj...
Może nie w tym rzecz, moim zdaniem niektórzy lubią Derpy, a nie przepadają za jej nową avatarką. Inni zaś lubią Derpy ale koczują jedynie na Shoutboxie, serdecznie gardząc resztą forum bo "nie ma tam nic ciekawego".
Poczekaj na rozwój działu, to pojawi się większa lista fanów. Skoro fandom wycisnął z tej postaci aż tyle przeróżnej fanfikcji, artów a właściwie to nadał jej jakiekolwiek znaczenie, to znaczy że raczej nie jest nielubiana. 
Przeurocze stworzonko z zezem, powiadam.

Link do komentarza

Ależ przecież Derpy jest bardzo popularna. Chyba prawie każdy brony ją zna i lubi. Jak napisał Kruczek Van Dort, ma ona swój dział dopiero od wczoraj, więc część użytkowników forum mogło tego nawet jeszcze nie zauważyć. Poza tym, nie jestem pewny, ale chyba można być wpisanym na listę fanów tylko jednego kucyka? więc może po prostu nie być ulubionym kucykiem wielu osób, zwłaszcza, że jest to postać, jak by nie było, trzecioplanowa..

:derp3:

 
Link do komentarza

Ani lubię Derpy, ani jej nie lubię. Ot, kuc z tła, nic ciekawego nie oferuje. Idiotka z zezem- no co tu do lubienia? Raczej irytuje mnie liczba jej fanów- przecież to jest kuc z tła! Taka Raindrops to już tyle fanów nie ma, a o Masquarade nikt nawet nie słyszał.

Edytowano przez Cahan
Link do komentarza

Ależ przecież Derpy jest bardzo popularna. Chyba prawie każdy brony ją zna i lubi. Jak napisał Kruczek Van Dort, ma ona swój dział dopiero od wczoraj, więc część użytkowników forum mogło tego nawet jeszcze nie zauważyć. Poza tym, nie jestem pewny, ale chyba można być wpisanym na listę fanów tylko jednego kucyka? więc może po prostu nie być ulubionym kucykiem wielu osób, zwłaszcza, że jest to postać, jak by nie było, trzecioplanowa..

 

Słowa "Chyba" i "prawie" są dobrze użyte. Naprawdę.

Derpy występuje w serialu tylko w tle, a dłuższa rola to zaledwie dwa zdania, więc nie, nie każdy ją lubi.

I nie, nie nie ma czegoś takiego że można być fanem jednego kucyka.

 

 

Nie lubię Derpy, ani jej nie lubię. Ot, kuc z tła, nic ciekawego nie oferuje. Idiotka z zezem- no co tu do lubienia? Raczej irytuje mnie liczba jej fanów- przecież to jest kuc z tła! Taka Raindrops to już tyle fanów nie ma, a o Masquarade nikt nawet nie słyszał.

 

A Pinkie Pie jest idiotką bez zeza, a jednak bardzo wiele osób ją lubi. Raindrops i ta druga też są podejrzewam postaciami z tła, więc nie należy im się większa popularność od popularności Derpy.

Link do komentarza

Ale właśnie dlatego jest popularna wśród bronies, bo niszczy wszystko i jako jedyny kucyk tła jest-tak jak to ujęła Cahan- idiotką, dlatego zyskuje coraz to większą popularność, fakt, jest postacią tła, tak jak Vinyl czy Octavia, a jednak ma wielu fanów, powstaja animację....Tylko nie jest popularna wśród fanów mane6, czy też księżniczek, a jak by nie była postacia tła, to zakładam, że byłoby JESZCZE więcej fanów.....

Link do komentarza

Czytam to wszystko i łapię się za głowę. Może wyjaśnię coś, bo chyba nikt nie ogarnął tego faktu: Derpy została początkowo przez fandom uznana za reprezentację osoby upośledzonej z powodu zeza, niezdarności i sposobu w jaki mówiła, dlatego w pewnym momencie nadeszła fala rodziców oburzonych, że coś takiego się pokazuje i że to obraża ich dzieci w podobnym stanie i dlatego zmieniono głos Derpy na "ładniejszy", bo tylko tyle można było zrobić. Wtedy z kolei oburzyli się fani Derpy bo lubili jej poprzednią wersję i uważali, że obecność TAKIEGO kucyka w show tylko zwiększa tolerancję wobec upośledzonych ludzi no i rozgorzała całkiem spora wojna wokół tego. Szczerze mówiąc nie pamiętam kto wygrał. Ale przez to Derpy zyskała najwięcej fanów, no a jeszcze jedyną rzeczą jaką wysłyszano od niej było "muffins" i od tej pory to stało się jej znakiem rozpoznawczym.

Link do komentarza

Nie no lubić można, kreować osobowość można.

Mnie po prostu dziwi ten cały zachwyt nad nią. Jakoś nad większością kucy z tła nikt się nie zachwyca. A jak już ktoś powiedział- w prawdziwym życiu nikt nie chce znać takich osób, bo są bardzo irytujące.

A kanon Derpy i fanon Derpy- wszystko spoko dopóki ktoś to rozróżnia. A pomysły na new Mane6 w serialu "Lyra, Derpy, Tavia, Vinyl, i coś tam jeszcze" to już lekka przesada.

A design tego szarego pegaza mi się nawet podoba. Ładna jest i tyle.

Link do komentarza

Ja tam bardzo lubię wszystkie kucyki z nowej Mane 6, choć to wyłącznie wytwór fanów, ale za to bardzo fajny wytwór. Derpy i Octavia są moimi ulubionymi, bo jestem i straszną niezdarą i muzykiem (no dobra- BYŁAM, ale grałam dobrze na wielu instrumentach). Chętnie kupiłabym jakieś koszulki z nimi, może następnego lata się zaopatrzę.

Również- nie pamiętam dlaczego- ale od kiedy rozpowszechniła się opinia, że Derpy towarzyszy Doktorowi Whooves, fandom Doktora przyjął to z entuzjazmem i w ten sposób Derpy stała się jeszcze bardziej popularna. Widziałam naprawdę urocze komiksy z nimi i ich podróżami w czasie. :fluttershy5:

Link do komentarza

Ja tam lubię Derpy, mimo to że to jest kucyk z tła. Może niektórzy uważają, że Derpy nie zasługuje na większą popularność od Raindrops, Vinyl czy Octavii ale ja uważam tę "idiotkę" za fajną klacz chociażby za jej zez. Przyznam, większej roli w serialu ona nie odgrywa, ale w nim występuje i to też powinniście wziąć pod uwagę.

Link do komentarza
Gość Nie sądzę

Derpy jest bardzo, a nawet może za bardzo lubiana, jak na kucyka tła. Bardzo dużo część fandomu żywi sympatię do niej. Zapewne stało się tak tylko przez zeza, bo gdyby tak niebyło, Raindrops (która dzieli design z Derpy) miałaby równie dużo fanów.

 

 

Szczerze mówiąc o Raindrops usłyszałam po raz pierwszy dzisiaj w tym temacie.  O.o ...jej kolory mi się nie podobają, eh.

Mi się jej kolory bardzo podobają :).

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
  • +1 1
Link do komentarza

Tak jak pisałam w innym temacie, ja ja lubię tylko ze względu na kolory i związek z Doktorem. Tak to niestety, ale nic tu do lubienia. Ot, zwykła postać tła jakich dużo. Owszem można lubić (tak jak ja) chociażby Bon-Bon, miło że w serialu powiedziała max. 5 słów, ale Derpy to taki... nikt. Ma zeza, wielka rzecz. A większość bronies śmiałaby się. gdyby spotkała taką osobę na ulicy.

Link do komentarza

Ja Derpy bardzo lubię. Inni może jej nie doceniają, uważają za zwykłego nudnego szarego kucyka z tła. Derpy dla mnie taka nie jest, chociaż wszystkie postacie z tła jak na przykład Lyra czy BonBon są traktowane tak samo - nudne kucyki, służące tylko za tło. Nie wiem dlaczego niektórzy tak myślą, Derpy jest fajna mimo swojej zwykłej postaci służącej tylko za tło. Dlatego nie rozumiem, jak można nie lubić tej wariatki która może i jest nudna, jednak coś w sobie ma.

Link do komentarza

Osobiście, uwielbiam Derpy. I wydaje mi się, że jest sporo osób, które mają podobnie. Za co? Chyba jestem bardzo do niej podobna (nawet z wyglądu). I jeśli mam się utożsamiać z jakimś kucykiem, to z pewnością wybieram ją. Jest mocno niezdarna, zagubiona, ale mimo wszystko pozytywnie nastawiona do życia. Wiem, że to tylko backgroundowy kuc, ale za to z dosyć mocno zarysowanym charakterem w odcinkach, nie mówiąc już o fandomie. I mówiąc szczerze, to nie wiedzę problemu, przecież mnóstwo drugoplanowych kucyków ma spore powodzenie, Octavia, Lyra, Bon Bon, Vinyl. Nie rozumiem, czemu czepiać się akurat kochanej Derpy, nie dostrzegam powodów, żeby jej nie lubić.

Link do komentarza

Pamiętam, że kiedyś Derpy w fandomie było od groma, a jej ilość fanów była dość duża. Lecz teraz, z niewyjaśnionych okoliczności, liczba ta zmalała. Sam osobiście ta postać, jak chyba każda taka z tła, jest mi obojętna. Dlaczego? Bo nie mamy absolutnie żadnego pojęcia o jej charakterze, a dla mnie jest to element kluczowy dla każdej postaci. Owszem, niby jest taką ciamajdą, ale co z tego? Większość jej cech uformował fandom, a niektóre z nich są dość głupi. Najgorsze jest to, gdy robią z niej jakąś super-duper dobrą postać, którą oddała by własną nogę potrzebującej osobie oraz rzuciła by się pod pociąg, aby uratować przechodzącą dżdżownice. Robienie czegoś takiego jest po prostu głupie. Coś mi się wydaje, że Depry posiada małą liczbę zainteresowanych, gdyż

-jej fani zaczynali wszystkich wkurzać

-pojawiły się nowe postacie bądź uaktywniły starsze, które ją zastąpiły

-jej lubienie było modą, która przeminęła

-inne

To tyle. Jednak nazwa i główne pytanie tego tematu jest zła. Depry nie jest nielubianą postacią. Ona jest po prostu mało lubianą, a pomiędzy tymi rzeczami istnieje różnica. Nie lubiani to są: Gilda, Diamond Tiara z Silver Spoon i Flim z Flamem. Mało lubianą postacią jest np. Spike, CMC, Kredens, Armor oraz właśnie Depry. Jakoś nie widzę dużej ilości hejtu na zezowatą klacz.

Link do komentarza

To tych którzy ją hejtują zachęćmy do niej! Ale żeby nie było że offtopuje, Fakt, zgadzam się z użytkownikiem powyżej ^. Przesadziłam z nazwą tematu, ale jak już widzisz nie wszyscy ja lubią, wydaje mi się, że Derpy stanowi pewną konkurencję dla kucyków typu BonBon, Lyra, i zaczyna przegrywać, jej liczba fanów zaczyna się zmniejszać, dlatego powstał temat....

Link do komentarza

Chrysia Krysia- chyba nikt jej nie hejtuje. Czy nielubienie czegoś oznacza automatycznie hejtowanie? Po prostu wiele osób [w tym ja] uważa, że nie ma co się zachwycać postaciami z tła, ponieważ są to jedynie zapychacze ekranu. Takie postacie są obojętne, mogą się wizualnie podobać, budzić jakąś lekką sympatię, a nawet intrygować, ale... Ich charaktery nie są zarysowane na tyle dobrze, by je prawdziwie polubić, a nawet pokochać.

Derpy [a właściwie Ditzy Doo, czy jakoś tak] nie stanowi konkurencji dla reszty uwielbianych kucy z tła. Time Turner jest lubiany, bo jest teoria, że to doktor Who, Lyra, bo kto wymyślił, iż lubi ludzi, Vinyl i Tavia, bo muzyka, a muzyka jest obecnie popularna. Z czego większość osób uważa ją za swoje hobby, bo nie ma innego...

 

Talar- nigdy nie widziałam hejtu na Flima i Flama, za to ciągle widzę, jak ich fani marudzą, że nikt ich nie lubi. Może nie mają dużo fanów, ale to nie oznacza, że się ich nie lubi.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...