Skocz do zawartości

Arty z Różową klaczą


Spoiler Cat

Recommended Posts

Dobra, jeszcze coś wrzucę nim zapomnę o tych artach, mam nadzieję, że nikt za złe mi nie będzie miał podwójnego posta, zresztą... nie pierwszego już w tym dziale x] cóż, zacznijmy od Pinkie wraz z Gummym...

canterlot_gardens_print__pinkie_pie_by_s
111702__UNOPT__pinkamena-diane-pie.gif<-- to jest ge-nial-ne! :pinkie2:
PinkyPinkyPie.png
0Ib6X.jpg

...i zakończmy Pinkie z kwiatem... wanilii? A może to lilia? Hmm... w sumie jedno i drugie podobnie się pisze, więc to nie może być jakaś znacząca różnica, co nie? Mmm... wanilia... ^^

Edytowano przez DiscorsBass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zobaczyć tamten art w pełnej okazałości, to sobie powiększ go w tym linku, serdecznie polecam ;]

Hmm... ten art z mini spódniczką jest chyba najfajniejszy, a teraz coś ode mnie, zacznijmy od witrażu...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Hmm... niby mleko, a takie różowe jednak x) albo to gra świateł, albo, co bardziej prawdopodobne, Pinkie je tak sobą zafarbowała, hmm... ciekawe, jakby smakowało, założę się, że nabrało truskawkowego posmaku, heh, w sumie to napiłbym się truskawkowego mleka... i oczywiście czekoladowego również w międzyczasie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkie Pie, skarpetki, prezenty, choinka, mleko, ciasteczka i jeszcze ten zimowy pejzaż za oknem przy zachodzie słońca, którego promienie nadają obrazowi taką ładną poświatę... rany, jakie to piękne... och, rozmarzyłem się x] Cóż... to od siebie wrzucę może na początek gigantyczną antropomorfizację ;]

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pinkie chyba jeszcze nigdy nie była tak urocza przy swoim dziale... :)

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam skądś ten styl rysowania... czy to nie od tego samego artysty odpowiedzialnego za arta z tematu o książce kucharskiej? To kreskowe cieniowanie jest takie charakterystyczne... No nic, czas na Pinkie Pirate ^^

pierate_party_t_shirt_design_by_rannva-d
pinkie_pierate_by_alipes-d4b7fn9.png
pinkie_pierate_by_astalakio-d4lxsty.jpg

[Tu miał być jeszcze jeden obrazek, ale go nie ma bo krew! :P]

Nie pytajcie mnie, skąd pomysł na Pinkie pirata się wziął, bo nie wiem, ot tak sobie przygalopował, ale arty całkiem fajne, więc wypadałoby się nimi podzielić, szczególnie ten ostatni z patelnią jest uroczy, ale no... "gore" :P

 

Yay, naprawiłem obrazek... jakimś cudem, bo google w pierwszym wyniku zapytania "Pinkie pirate" zwracał ten obrazek i to z naszego forum zresztą xD a że już zedytowałem tego pirackiego posta, postanowiłem go uzupełnić o jeszcze to nowsze pirackie arty, oto i one:

pinkie_pie_pirate_by_albert238391-d5nxv9

full.png

pinkie_pierate_v_2_by_thedeseasedcow-d6b

tumblr_manxymKbL61r4c36do1_500.gif

pirate_pie_by_suplolnope-d5zszdy.jpg

Edytowano przez DiscorsBass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, sporo tu tego... szczególnie ta Pinkie w tej niebieskiej sukni jest urocza! ^^ (jak pozostałe z tamtego posta) :pinkie2:
pinkie_pie_human_by_takos000-d5lvnvf.jpg
hqdefault.jpg
PinkiePieBathTime.png
pinkie_is_bendy_by_iopichio-d57cx3n.jpg
153721+-+artist+rainbow+autumn+human+pin

Ech... jak zwykle idę na ilość i jakość, ale cóż poradzić... x] Jedna bardzo staranna antropomorfizacja, drugi (niestety) czarnobiały szkic inspirowany grą APB. Trzeci - czas kąpieli ^^ Czwarty, kolejna antropomorfizacja, trochę za dużo piercingu, ale okej, no i ostatnia - kucyk i nieco jesiennej depresji, wprawdzie mamy styczeń, ale pogoda... ;]

Edytowano przez DiscorsBass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...