Skocz do zawartości

Arty z Różową klaczą


Spoiler Cat

Recommended Posts

No proszę, mnie jakoś nie udało się znaleźć fajnych artów Pinkie z Celestią, a tu proszę! A ten świąteczny to sam miałem wrzucić, ale chyba gdzieś się mi zapodział... cóż, grunt, że nie przepadł ^^

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Taa... i na koniec Gypsy Bard... wierzcie lub nie, ale wybrałem od siebie tylko te najlepsze arty, serio! :pinkie:

Edytowano przez DiscorsBass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

To i ja się przyłączę.. :pinkiederpy:

Na początek, takie coś znalazłem. Z góry było że jak było coś to przepraszam :flutterblush:

pinkie_pie_by_tiaamaito-d42a9oq.jpg

s_t_a_l_k_e_r____pinkie_pie_by_karzahnii-d4qv2md.png

i ostatnia praca:

pinkie_pie_gala_portrait_by_kp_shadowsquirrel-d4n13w7.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne arty! I dużo! ^^ Aż zastanawiam się, jak nosić przy sobie muffina i go nie zjeść, cóż... :P a teraz mój obecny uroczy słodki awatar ^^ a także coś, co zostanie nim w przyszłości, albo nie nazywam tak, jak mam na imię, o! xP

id0rR.png

pinkamina_diane_pie_by_iopichio-d4dreeg.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... wygląda na to, że temat trochę ożył, co cieszy mnie niezmiernie ^^ I co my tu mamy? Śliczne tapety, mokre grzywy i niezwykle uroczą Pinkie popijającą płynną czekoladę przy cudnej babeczce z truskawką na szczycie! :D

64101%2B-%2Bartist%2Bcobracookies%2Bbass
PinkiePie.png

emerald__s_icon___pinkie_pie____by_pinki

tumblr_m81yt0AFb51rumayao1_500.png

Edytowano przez DiscorsBass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne, a wyraz twarzy Pinkie przy armacie... no, nie do opisania! xD Ale nie poprzestawajmy i na tym! Dalej!! ^^

977.png

emerald__s_icon___pinkie_pie____by_pinki

132888006079.png

Drugi obrazek to przystępniejsza wersja arta z poprzedniej strony, a poza tym... podoba się mi motyw Pinkie z basem, jak ten powyżej lub ten z poprzedniej strony, nie wiem właściwie dlaczego, ale... okej! xD

Edytowano przez DiscorsBass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...