Skocz do zawartości

Biura Adaptacyjne [NZ][TCB][Crossover][Slice of Life]


Czy wypiłbyś eliksir ponifikacyjny?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wypiłbyś eliksir ponifikacyjny?



Recommended Posts

Maxy możesz mi nie wierzyć [w sumie to bym się nie dziwił (nic osobistego)], ale mój młodszy brat bawił mi się na koncie i nacisnął "tak" przy ankiecie, nie będę się bronił bo sam nie wiem co bym wcisnął, po prostu nie miałem chyba zamiaru nic wciskać :D No i wyszedł bigos nienawidzisz mnie :P Chyba się teraz rozpłacze i pobiegnę do łazienki, tylko ona mnie rozumie (creepy). Ale serio nie sądziłem, ze jestem zdolny coś takiego napisać w dodatku na forum publicznym... Czy jest mi potrzebna pomoc? Srsly

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się wykręcał i przyznam szczerze w co wierzę, tak jestem na czarnej liście bo chcę być kucem (pegazem swoją drogą). Jeśli przez to znajdę się na czarnej liście to trudno, nie zniszczysz moich marzeń tak łatwo ^_^ Pegaz, wolność, skrzydła. Zapraszam do czytania i życzę wiary w spełniania marzeń, choćby tak nie realnych jak pięknych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja się dołączam do pytania wyżej, fanfic chyba nie może istnieć bez Dawida bo w gruncie rzeczy to on prowadzi... hmm... semi-wątek? Nie mam pomysłu. Na pewno dziwnie by się to czytało bez jego postaci. Przy okazji to chciałby prosić o pomoc w nazwaniu wyżej wymienionego neologizmu sytuacyjnego bardzie fachowo, Z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja się dołączam do pytania wyżej, fanfic chyba nie może istnieć bez Dawida bo w gruncie rzeczy to on prowadzi... hmm... semi-wątek? Nie mam pomysłu. Na pewno dziwnie by się to czytało bez jego postaci. Przy okazji to chciałby prosić o pomoc w nazwaniu wyżej wymienionego neologizmu sytuacyjnego bardzie fachowo, Z góry dzięki

Uuu jestem na czarnej liście, dzięki. Lubię czarny :rainderp:.

Ale to nie takie fajne, bo długa ta lista :/

Dalej planujesz uśmiercić swoją postać Maxy jeśli mogę spytać ?

Cóż...mogę jedynie powiedzieć iż to co jest napisane w FF W cieniu bohatera nie musi być koniecznie wprowadzone do opowiadania.

Naprawdę Dawid jest aż tak w pierwszym planie?

BTW

AKTUALIZACJA

DODANO OKŁADKI DO ROZDZIAŁÓW II i III

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, wy sami robicie ten awatary? Tj, mam na myśli te które zostały przedstawione inaczej niż z profilu. Znam waszą słodką tajemnice Muahahahah... (tych którzy swojego kuca mają przedstawionego z profilu, w pozycji stojącej). Jednak ciągle zastanawia mnie reszta? Macie jakiegoś grafika czy cuś? Osobiście tez troche rysuje tylko nie mam tabletu, siedzi w USA razem z bratem :D W zamian kupi mi jedną z tych koszulek: http://www.equestriadaily.com/2012/08/welovefine-favorites-competition.html :D Teraz to tylko ołówkiem, chociaż nie wygląda to źle to wyobraźcie sobie rysowanie oczu - OMG tylko tyle mi się nasuwa na język. Fuck / za dużo gadam. To jak z tymi kucami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze stroną to nie głupi pomysł. Btw zaspamujcie Future Pony-ego, może wydać się to trochę egoistyczne ale jego awatar mnie lekko przeraża O.o


Widzę, że Thar pojawił się w wątku, masz coś na swoje usprawiedliwienie, przez Ciebie Maxy rysuje teraz wszystkie kuce z odwróconym bananem zamiast ust, powinieneś się wstydzić i w ogóle :P
Nie zdążyłem napisać, wyszedł z rooma :(
NUDZI MI SIĘ, MA KTOŚ OCHOTĘ NA RUNDKĘ LEAGUE OF LEGENDS NA EU/WEST ALBO DIABLO 3 O TEJ GODZinie? och sry za capsa, nawet mi się nie chce poprawiać. Daktyl masz pandarię, jakby co to mogę nawet w Wow-a zagrać, nie chce mi się de-updatować dlatego pytam o pandarię
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specem, specem, nie przesadzaj z tym. Nauczyłem się korzystać z kilku funkcji na krzyż, mam czas to porobię, a co. zrobion... wróć poskładane zostały okładki (inaczej tego nie nazwę, ale koncepcja akurat moja za co można mnie winić) jak i "nowe pozy" bohaterów (albo przynajmniej części z nich) do nich, więc niewiele jeszcze i na pewno za mało by nazwać mnie specem. Jeśli będzie czas to może, MOŻE! podołam jakieś małe arty do jakiś scen, nic specjalnego, ale zawsze. UP. Thar niszczy system a pisanie z nim to proszenie się o poszatkowanie mózgownicy i wywrócenie świata do góry nogami, oczywiście w ten pozytywny sposób i nie zamierzam tu obrazić posiadacza rzeczonego nicku za co oczywiście przepraszam jeśli poczuł się urażony CiemnoCzarny. Znajdź w tej tajemnicy sprzęt który dźwiga Steel na co dzień. Ja tam go nie widzę, a przedstawić trzeba było. I to nie jest żadna tajemnica tylko pomoc dla nie mających talentu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, Enter ja nie podważam twojego talentu. Tylko zgaduje, iż jest możliwość, że sobie tym pomagałeś. Jak nie to wybacz za błędne domysły. Wybacz Daktyl, wczoraj byłem jakiś taki nie tego (nic nie piłem), to chyba coś z ciśnieniem albo kto to wie, trochę za bardzo się otworzyłem w tamtym momencie, ogólnie za dużo gadam -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaktylTheManwhore jak to nie ma gdzie poczytać? trochę zapisanych rozmów mam jak byś chciał, będzie tego z kilkadziesiąt stron. Może nie mam wszystkiego ale kilka przygód się znajdzie um... czy poprzednia wypowiedź zabrzmiała jakbym się zdenerwował?:fluttercry::fluttercry: przepraszam jesli to tak zabrzmiało. tak, pierwotnie był z programu, lecz sprzęt i fryzura została już dodana przy pomocy inkspace bo zwyczajnie to co było w pony creator mi się nie podobało. Poza, kolory i reszta oczywiście z programu, Tak też z niego korzystałem. i um.. nie mów że mam jakiś talent :flutterblush:, to zwykła praktyka codziennego bawienia się programem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohh talent, nie talent, ważne ze fajnie wygląda. Nie wiem dlaczego ale własnie na inkspace obstawiałem, dziwne Coś mi się zdaję, że Maxy musi znowu zmienić sygnaturę, następny wcisnął "tak" :P Pytanie brzmi czy to był troll który chce mu dołożyć pracy, czy bardziej osobnik który wcisnął zanim przeczytał. Może też być tak, że ma po prostu w du*e opinie Maxiego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle osób na Czarnej Liście, a tak mało czasu... :rainderp: Heh, kiedyś będę musiał zerknąć na te TCB, bo to kolejny z tych fenomenów, których nie łapię xd I pewno padło już to pytanie, ale co jest Waszym zdaniem MUST READ z tej tematyki? Byle tylko po polsku, bo nie chce mi się gimnastykować z ingliszem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaktylTheManwhore jak to nie ma gdzie poczytać? trochę zapisanych rozmów mam jak byś chciał, będzie tego z kilkadziesiąt stron. Może nie mam wszystkiego ale kilka przygód się znajdzie

Szkoda że tylko kilkadziesiąt ;(.Sam przez kilka dni zebrałem 328 stron

Zbierać zacząłem gdzieś od tej sceny co maxy wypił wiśniowy ale niestety nie od początku(Po śnie już ;( ) Masz może ten moment gdzieś zapisany?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...