Skocz do zawartości

Biura Adaptacyjne [NZ][TCB][Crossover][Slice of Life]


Czy wypiłbyś eliksir ponifikacyjny?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wypiłbyś eliksir ponifikacyjny?



Recommended Posts

Co sądzicie o postaciach? Coś zmienić? Pozostawić? Zasugerować jakąś czynność? wypełnijcie swoimi opiniami i przemyśleniami jeśli chcecie. Propozycje co robić w FF też mile widziane. Myślę, że by nam to pomogło Paweł/Sunrise: Magda/dryad: Roger: Kuba/Skaj: Kubuś/Frost: Dawid/Storm: Sandra/Life: Michał: Bogdan/Brownie: Alicja: Andrzej/Steelwing:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max, nie zamierzam robić tutaj wiochy ale weź się ogarnij, jeśli chcesz być zauważony i by wszyscy wiedzieli jak ci smutno i źle to tutaj tego nie zrobisz. Jakie mieszanie z błotem?! jakie doprowadzanie do płaczu?! wejdź na IRC i powiedz w końcu o co tak na prawdę ci chodzi, bo KURWA wszyscy starają się ci pomóc jak tylko mogą a to, że widzisz wszystkich jak WROGÓW to nie jest żadne wytłumaczenie. Koniec użalania i humorów tutaj, dyskusja ma wrócić na IRC i koniec

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Musi być to postać z "nowych" czyli tacy którzy nie byli od początku i nie zdążyli zdobyć jakiś fanów. 2. Postać mało udzielająca się. 3. mający jeszcze jakieś zadanie 4. z pozostałych postaci wyłonić element szkodliwy bądź nie mający wpływu A więc: Paweł - stara gwardia Magda - stara gwardia Roger - stara gwardia Dawid - stara gwardia Sandra - duża szansa Kuba - stara gwardia Kuba (Skaj) - stara gwardia Michał - b.b. mała szansa Ala - szansa Brownie - szansa Steel - ... b.duże ryzyko Ja tak to rozpatruję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę przed początkiem roku szkolnego?

Jasne czemu nie. Tylko trzeba wziąć pod uwagę jakie ścierwo wtedy wyjdzie. Pisanie na przymus bo...chcecie już czytać nic nie da. Wydamy byle [cenzura] zamiast porządnego rozdziału. Przez wakacje doszliśmy do wielu wniosków których wyniki zostaną wprowadzone już w rozdziale VIII. Musicie czekać cierpliwie. Gwarantuję, że się wam opłaci, a póki co dodałem już listę pisarzy na VII rozdzial. Powitajmy w ekipie nasze nowe kuce!

PS

Mam takie głupie pytanie...Czy was ludzie porąbało?!

Dołączona grafika

Kto normalny chce być kucem!?!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...