Skocz do zawartości

Biura Adaptacyjne [NZ][TCB][Crossover][Slice of Life]


Czy wypiłbyś eliksir ponifikacyjny?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wypiłbyś eliksir ponifikacyjny?



Recommended Posts

Niestety, ale jest między nami zbyt wiele niechęci. Najgorsze jest to iż całą kłótnia to moja wina. Dlatego też nie powrócę już do opowiadania.

Hum serio, ja w ogóle nie ogarniam sytuacji. Nikt nie chce tego opowiadania przerywać w takim głupim miejscu czy coś. Osobiście po prostu zmęczyłem się prowadzeniem od pół roku tej samej postaci bez przerwy i chciałbym napisać coś nowego, nie TCB, bez self-inserta, coś w czym mógłbym wykazać pełnię jakieś nowej fabuły, zamiast męczyć tą samą, na którą z resztą braknie mi na razie pomysłów.

Spoko, możemy nadal ciągnąć to opowiadanie, ale ja się wyczerpałem, brakuje mi idei na jego dalszy rozwój i potrzebuję je znaleźć, a takie rzeczy czerpie się z doświadczeń (czego nie da się zdobyć super szybko).

Maxy, daj sobie i innym luz. Skoro na prawdę jest do dla ciebie tak wielka odskocznia od rzeczywistości, to co stoi ci na przeszkodzie, żeby również zacząć pisać coś samemu. Wówczas nie musiałbyś liczyć na zawodne osoby, takie jak ja, i stałbyś się niezależny. Mógłbyś do swojego dzieła włożyć wszystkie swoje pomysły i marzenia, czego w aktualnie pisanym nie jesteś w stanie.

Zrozum, robienie czegoś na siłę nigdy nie idzie w parze z jakością ("Z niewolnika nie ma robotnika"). Nie zamierzam zmuszać się do pisania czegoś tylko dlatego, że inni na mnie liczą, gdyż (oprócz tego, że jestem samolubem x3) wiem, że skończyłoby się to marnej jakości tworem bez żadnego polotu. Nie stać mnie na takie poświęcenia, nawet dla przyjaciół.

Inni się na ciebie denerwują, bo każdy z nas jest człowiekiem (no przynajmniej był do czasu wypicia eliksiru) i każdy ma swoją wytrzymałość. Nie próbuj wywierać na innych presji pisaniem "ło jeżu opowiadanie kaput! ;_;" bo nic tym nie wskórasz poza wkurwianiem osób, które mają nadzieję, że jednak będzie z tym inaczej i że do niego wrócimy kiedyś. Są wakacje, każdy chce odpocząć.

Ja tam ciebie wciąż lubię, bo jestem w stanie ciebie zrozumieć i dlatego nie potrafię być na ciebie zły. Wiem, że inni myślą podobnie. Po prostu nie myśl, co inni mogą zrobić dla ciebie, pomyśl co sam możesz zrobić, by być szczęśliwszym i zrób to. Znajdź jakieś nowe hobby, albo zrób coś ciekawego, zacznij pisać samodzielnie, albo załóż nową pracę wspólną. Masz sporo możliwości by wypełnić sobie czas który do tej pory przeznaczałeś na opowiadanie. Gdy w końcu zbierzemy się ponownie do pisania będziesz bogatszy o nowe koncepcje i pomysły i dzięki temu tym ciekawsze będą twoje przygody.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dla was dobra wiadomość czy zła, ale przestajemy pisać na czas trwania wakacii. Mam nadzieję, że wszyscy wrócą po wypoczynku z ogromną ilością weny twórczej. Z góry też zapowiadam iż nie zamierzam pisać jeśłi mój mistrz nie powróci. A z tego co się dowiedziałem, jeśli ja nie wrócę to 3 inne osoby też nie chcą pisać. Tak więc jeśli jednej osoby braknie, fic nie będzie dalej pisany. Aby zapewnić wam jakąś lekturę na czas przerwy wakacyjnej postaram się wydać własną trylogię. Tak więc nie pozostaje wam nic jak czekać na pierwszą część zatytułowaną "Odmieniec"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to tak...marzę o tym by dalej pisać. W moim życiu panuje nuda jak jeszcze nigdy. Tęskię za tymi chwilami spędzonymi przed laptopem. Mam nadzieję, że wszyscy wrócimy...niech wakacje się już kończą. Niestety, nie każdy z nas ma rozplanowane losy swojej postaci. Ja dla Dawida rozplanowałem już najbliższe pół roku. Będzie się jeszcze sporo działo w jego życiu. Mam dla was taki mały smaczek. Dam wam trochę do myślenia na czas przerwy. Dawid odkryje szokującą prawdę na temat swojego ojca. Ludzie co z wami jest nie tak?! Dlaczego wszyscy chcecie mieć kopyta?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to tak...marzę o tym by dalej pisać. W moim życiu panuje nuda jak jeszcze nigdy. Tęskię za tymi chwilami spędzonymi przed laptopem. Mam nadzieję, że wszyscy wrócimy...niech wakacje się już kończą.

Niestety, nie każdy z nas ma rozplanowane losy swojej postaci. Ja dla Dawida rozplanowałem już najbliższe pół roku. Będzie się jeszcze sporo działo w jego życiu.

Mam dla was taki mały smaczek. Dam wam trochę do myślenia na czas przerwy.

Dawid odkryje szokującą prawdę na temat swojego ojca.

Ludzie co z wami jest nie tak?! Dlaczego wszyscy chcecie mieć kopyta?!

Czyli będziesz dalej pisał?...yay :yay:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co z wami jest nie tak?! Dlaczego wszyscy chcecie mieć kopyta?!

Czytaj mój nick :D

A propos opowiadania, to miała być taka mała przygoda, coś nowego, praca z ludźmi, którzy tak jak ja są zafascynowani uniwersum TCB. Jak się dowiedziałem, że komuś chce się to czytać i że większości osób się to podoba, to aż serce rośnie. Mimo, że odgrywam w akcji rolę poboczną i nie pracuję nad tym choćby tak jak Maxy, Thar, Roger i inni - DZIĘKUJĘ wszystkim za miłe słowa odnośnie naszej kooperacji.

Przerwa na wakacje to dobry pomysł. Człowiek najlepiej pracuje, kiedy nie ma na nic czasu, czyli rok szkolny będzie jak znalazł :) Wiem co mówię - pierwsze rozdziały pisaliśmy, jak kilku z nas przygotowywało się do matury :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były piękne chwile, które zamiast uczyć się na maturę pisaliśmy opowiadanie... Ostatnio myślałem że w ten sposób zmarnowalem czas który mogłem poświęcić na naukę i miałbym lepsze wyniki z matury, ale po tym co tu przeczytałem i tych wiadomościach na pw.... Niczego już nie żałuję. Najbardziej dobijało mnie to jak wszyscy postrzegają Dawida. Wiecie, ale to self Insert.. Dawid jest taki jak ja. A staram się go dokładnie wzorowac na moich doświadczeniach życiowych. Gdy usłyszałem jak dwie osoby srwierdzily, że moja postać jest psychopatą to bardzo mnie to zabolało, ale po tym co przeczytałem w wiadomościach prywatnych wiem juz,że są ludzie którym ta postać się podoba. Będę go prowadził do samego końca, nie mogę przestać o nim myśleć.. Wiem jedno, a ja nie mogę mieć wakacji. Musze cos pisać. Dziś zacząłem moje nowe opowiadanie, powinienem je skończyć gdzieś za tydzień lub dwa. Mam nadzieje, że "odmieniec" spodoba się w tak jak mi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy będzie, to jest pewne. A dal niecierpliwych publikowany jest... hmmm... jak to nazwać? fragment tego co dzieje się niemal co dzień? Tak czy inaczej dla oto dla was "dzień z chat'a pisarzy" czyli żywcem wyjęte to co dzieje się kiedy nie piszemy :P Myśleliście, że my mamy przerwę? niet, cały czas staramy się o nowe sceny i pomysły. Zapraszam do komentowania i oceniania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich na nasz kanał IRC! Wchodzicie na http://client01.chat.mibbit.com/ w polu conet wybieracie IRCNET Następnie podajecie swój login i wpisujecie channel: #TCB Co dziennie odbywają się tam sesje w których ludzie zostaja kucami. Chcesz popisać z ekipą Biur Adaptacyjnych? No to na co czekacz! Wchodź i pisaj pisaj pisaj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ekipa jest zrzyta i buzowała zapałem do pracy. Do Dowodem może być chodzby to co dzieje sie na kanale IRC i fakt, ze pisany był kolejny ff. To dopiero teraz do tego doszło. Myśle ze potrzeba nam czasu i ustalenia pewnych spraw. Tylko tyle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że Dawid brał tabletki na sen i uspokojenie nie znaczy, że ja też będę to robił. Wystarczy mi, że mam uszkodzony staw skoków... Dziwnym trafem w tej samej nodze którą złamał Dawid. Zaczynam mieć wrażenie, że jak mu się coś dzieje to coś spotyka również mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że Dawid brał tabletki na sen i uspokojenie nie znaczy, że ja też będę to robił. Wystarczy mi, że mam uszkodzony staw skoków... Dziwnym trafem w tej samej nodze którą złamał Dawid. Zaczynam mieć wrażenie, że jak mu się coś dzieje to coś spotyka również mnie.

Więc napisz,że Dawid znalazł atomówkę i 1 000 000 000 euro w tirze na drodze,może ciebie też to spotka :luna3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...