Skocz do zawartości

Biura Adaptacyjne [NZ][TCB][Crossover][Slice of Life]


Czy wypiłbyś eliksir ponifikacyjny?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wypiłbyś eliksir ponifikacyjny?



Recommended Posts

Tyle osób na Czarnej Liście, a tak mało czasu... :rainderp:

Heh, kiedyś będę musiał zerknąć na te TCB, bo to kolejny z tych fenomenów, których nie łapię xd I pewno padło już to pytanie, ale co jest Waszym zdaniem MUST READ z tej tematyki? Byle tylko po polsku, bo nie chce mi się gimnastykować z ingliszem :P

Na pewno "Ostatnia rzecz jaką zrobi" i "Świt".

https://docs.google.com/file/d/0B1_0PyJ3oi4WNTg2OTA3YjgtMzYzMi00MzNjLWE1N2ItYmQyNWI3OGRhMDk3/edit?hl=en_US&pli=1

https://docs.google.com/file/d/0B1_0PyJ3oi4WaC1XYnJETG95d0U/edit?pli=1

To są polskie fici autorstwa Thara, widziałem teżtłumaczenie na forum "The big respawn". Reszta jest już bodajże po angielsku, ale z tego co wiem, to prawie każdy w ekipie z "Biur" coś pisze na boku, czyli za niedługo lista polskich ficów może się wydłużyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstrzymam się od czytania drugiego spoilera, okładki świetne, mina Michała na okładce 4 rozdziału - bezcenna. Z jednej strony nie mogę się doczekać co dalej, z drugiej strony nie chcę was poganiać. Muszę. Być. Cierpliwy. Skoro wydajecie 7 rozdział gdy osiągnie ponad 90 stron, to oznacza że już naprawdę niedługo będę mógł zażyć kolejną dawkę waszego fica. Nie wypiłbym eliksiru, gdyż mimo że nienawidzę z całego serca mojej ludzkiej powłoki, to jednak palce są jej największym atutem i naprawdę nie sądzę że dałbym sobie radę bez nich. Na razie Maxy wydaję się być w nastroju, niestety czuję kolejne nadchodzące załamanie, mam nadzieję że poczeka z nim do momentu wydania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny spojler został dodany w pierwszym poście !

Po pierwsze: to nie jest spoiler, bo każdy się tego spodziewał XD.

Po drugie: WTF?! Maxy ma w avku uśmiechniętego kuca!

Po trzecie: mam nadzieję, że niedługo wyjdzie ten 7 rozdział mojego ulubionego ficka ;):fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: to nie jest spoiler, bo każdy się tego spodziewał XD.

Po drugie: WTF?! Maxy ma w avku uśmiechniętego kuca!

Po trzecie: mam nadzieję, że niedługo wyjdzie ten 7 rozdział mojego ulubionego ficka ;):fluttershy4:

1. Dlaczego?

2. Dawid ma szyderczy uśmiech

3. Też mam taką nadzieję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fika wypatrujcie w czwartek około godz 18:00:) Teraz czekam na odwet za kwiatki:) W którym rozdziale zginę absurdalną i kompletnie daremną śmiercią?:) I jak coś to chciałbym być jednorożcem - ja byłem kiedyś jednorożcem (mogę to udowodnić!):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fika wypatrujcie w czwartek około godz 18:00:)

Teraz czekam na odwet za kwiatki:) W którym rozdziale zginę absurdalną i kompletnie daremną śmiercią?:) I jak coś to chciałbym być jednorożcem - ja byłem kiedyś jednorożcem (mogę to udowodnić!):)

Od razu ginąć, a nie możesz wystąpić np w Talk Show? :3 Chętnie bym zobaczył taką scenę x3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja z redakcji FGE czytam fanfici przychodzące na maila i nie tylko ja wpadłem na pomysł napisaniu tu do autorów... Co tu wiele mówić... BEST FANFIC EVER ( a przynajmniej od dość długiego czasu ). Z niecierpliwością czekam na dalszy ciąg waszych pomysłów. Jeżeli kiedyś będziecie potrzebowali pomocy młodszego redaktora FGE, to z chęcią pomogę wam w tym niesamowitym dziele. A póki co... DO ROBOTY PISAĆ MI NASTĘPNE CZĘŚCI ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...