Skocz do zawartości

Biura Adaptacyjne [NZ][TCB][Crossover][Slice of Life]


Czy wypiłbyś eliksir ponifikacyjny?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wypiłbyś eliksir ponifikacyjny?



Recommended Posts

Hahaha, naprawdę dobre momentami, czekamy na następny rozdział... ciekawi mnie jak to piszecie. A już miałem nadzieję, że dowiem się, skąd u Celestii pociąg do bananów :rainderp:

Następny rozdział ma dopiero 50 stron. Mamy problem z czasem na pisanie, ale każdy...kto jest w stanie lub chce mu się pisać pomimo zmęczenia lub zdenerwowania spowodowanego problemami życia codziennego, daje z siebie tyle ile może.

Arjen uwierz mi na słowo, pisanie tego fica to większy chaos niż myślisz. Każdy z nas planuje co jego postać/postacie zrobią, jednak bywa iż ich plany się sypią bo inna postać zrobiła odwrotnie niż ty zakładałeś...jest sporo myślenia, a na chacie docs'owym mamy sporo śmiechu.

Jeśli ktoś chciałby się spotkać ze mną lub Ghatorem. Będzie szansa na Katowickim ponymeecie 7 lipca. Ja będę na pewno, jak z Ghatorm..tego nie wiem.

Tak czy siak zapewniam iż będę udzielał osobiście odpowiedzi na każde pytanie odnośnie moich postaci, jednak nie liczcie na spojlery ;)

A teraz mam do was kilka pytań:

  • Co myślicie o sprawie eliksira humanizującego
  • Podoba wam się pomysł wprowadzenia Lyry?
  • Co myślicie o przyszłości Dawida i Alicji, będzie coś między nimi ?
  • Jak potoczą się losy Daniela?
  • Czy Dawid faktycznie odejdzie z grupy?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, naprawdę dobre momentami, czekamy na następny rozdział... ciekawi mnie jak to piszecie. A już miałem nadzieję, że dowiem się, skąd u Celestii pociąg do bananów :rainderp:

Następny rozdział ma dopiero 50 stron. Mamy problem z czasem na pisanie, ale każdy...kto jest w stanie lub chce mu się pisać pomimo zmęczenia lub zdenerwowania spowodowanego problemami życia codziennego, daje z siebie tyle ile może.

Arjen uwierz mi na słowo, pisanie tego fica to większy chaos niż myślisz. Każdy z nas planuje co jego postać/postacie zrobią, jednak bywa iż ich plany się sypią bo inna postać zrobiła odwrotnie niż ty zakładałeś...jest sporo myślenia, a na chacie docs'owym mamy sporo śmiechu.

Jeśli ktoś chciałby się spotkać ze mną lub Ghatorem. Będzie szansa na Katowickim ponymeecie 7 lipca. Ja będę na pewno, jak z Ghatorm..tego nie wiem.

Tak czy siak zapewniam iż będę udzielał osobiście odpowiedzi na każde pytanie odnośnie moich postaci, jednak nie liczcie na spojlery ;)

A teraz mam do was kilka pytań:

  • Co myślicie o sprawie eliksira humanizującego
  • Podoba wam się pomysł wprowadzenia Lyry?
  • Co myślicie o przyszłości Dawida i Alicji, będzie coś między nimi ?
  • Czy Dawid faktycznie odejdzie z grupy?
  • Czy Michał i Magda pozostaną tylko przyjaciółmi?
  • Pamiętacie jak w rozdziale 3 Paweł powiedział Dawidowi, że nie ma honoru? Że jeśli chce aby to cofnął ma stanąć do walki? Jak myślicie kto by wygrał?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny rozdział ma dopiero 50 stron. Mamy problem z czasem na pisanie, ale każdy...kto jest w stanie lub chce mu się pisać pomimo zmęczenia lub zdenerwowania spowodowanego problemami życia codziennego, daje z siebie tyle ile może.

Arjen uwierz mi na słowo, pisanie tego fica to większy chaos niż myślisz. Każdy z nas planuje co jego postać/postacie zrobią, jednak bywa iż ich plany się sypią bo inna postać zrobiła odwrotnie niż ty zakładałeś...jest sporo myślenia, a na chacie docs'owym mamy sporo śmiechu.

Jeśli ktoś chciałby się spotkać ze mną lub Ghatorem. Będzie szansa na Katowickim ponymeecie 7 lipca. Ja będę na pewno, jak z Ghatorm..tego nie wiem.

Tak czy siak zapewniam iż będę udzielał osobiście odpowiedzi na każde pytanie odnośnie moich postaci, jednak nie liczcie na spojlery ;)

A teraz mam do was kilka pytań:

  • Co myślicie o sprawie eliksira humanizującego
  • Podoba wam się pomysł wprowadzenia Lyry?
  • Co myślicie o przyszłości Dawida i Alicji, będzie coś między nimi ?
  • Jak potoczą się losy Daniela?
  • Czy Dawid faktycznie odejdzie z grupy?

1. Eliksir by się bardzo przydał przy obecnej medycynie.

2. Bardzo mnie zaskoczyliście, spodziewałem się raczej Twi.

3. Jeżeli Dawida nie zabiję wcześniej Madzia to być może.

4. D: Zapomniałem kto to D:

5. Nie bo w międzyczasie pozna "Prawdziwą magie przyjaźni" albo zostanie zjedzony przez chwasty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak w prawdziwym życiu Maxi, możemy planować, ale pewnych rzeczy się nie da przewidzieć i uwzględnić. 1. Nic o nim nie sądzę... fajny byłby wątek wjazdu doborowych oddziałów kucyków z karabinami na eliksir ponifikujący.... mniejsze zło, światy by ocalały po przymusowej ponifikacji... ej, dobre to, chyba napisze o tym fica :rainderp: 2. Średnio... czemu akurat ona, poza tym, że lubiana? Hmm... nie wiem, przeczytałem 5,5, zobaczę co potem... 3. Schizowy schemat, bawi mnie to jej/jego podejście... sen ponifikacyjny Alicji? Genialny... 4. Kto to :rainderp: 5. Mam nadzieję, że tak, mam dość czytania ficów, w którym bohaterowie porzucają człowieczeństwo ot tak jakby to była zabawka w sklepie... a tu proszę, konwertyta co dochowuje wierności zasadom. Respekt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że w pytaniu 1 chodzi do sprawę eliksiru humanizacyjnego, a nie o ponifikacyjny. Wątek oddziału kucy przymusowo ponifikujących pewnie się jeszcze pojawi... (a ja już wiem, a wy nieeeeee! :D) 1. Michał się wkurzył, przyjął za dobrą monetę jego pojawienie się - "dobra, możliwa jest humanizacja, wątpię by zostawiono Dawida na śmierć gdyby istniała jakaś bariera jedząca ziemię, nie jest źle", a tu takie coś... 2. Kto miałby ruszać z siostrzaną pomocą na Ziemię, jak nie klacz z fetyszem palców? 3. Nie ma to jak kibicowanie Ali. 4. Michał go dobije. 5. Tak kompletnie bez spoilerów, obstawiam, że jednak tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...