Skocz do zawartości

Kolejna część Equestria Girls?


Violett

Recommended Posts


Dokładnie, ja już nawet przestałem oglądać te wszystkie shorty i spoilery, bo jest już ich za dużo.. tylko tak przeglądam temat co się obecnie dzieje ;P

 

Też przestanę. Już i tak za dużo zobaczyłam. Jednak z opisu miałam nadzieję, że w tym shorcie będzie tylko piosenka, a nie fragment filmu..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie do tych shortowych spoilerów? Wyszły tylko 4, trochę mnie martwi że wychodzą tak szybko i każdy następny jest dłuższy od poprzedniego, ale to sprawia że strasznie mam ochotę to obejrzeć, a to ledwo 12min filmu widzieliśmy. Pozostało ok. 65min o których nic nie wiemy, więc nie jest aż tak źle. No i nie wyszedł prawdziwy trailer zdradzający całą fabułę, więc nie czytając opisu nie mamy pojęcia o co będzie chodziło, tylko tyle że odbędzie się bitwa zespołów muzycznych.

Edytowano przez ToffiLove
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My Little Pony Equestria Girls: Rainbow Rocks — nadchodzący sequel filmu My Little Pony: Equestria Girls, którego premiera została zapowiedziana na 27 września 2014 roku. W filmie zostanie przedstawiony pojedynek zespołów na konkursie talentów w liceum Canterlot. Twilight Sparkle i jej przyjaciółki będą musiały się zmierzyć z zespołem Adagio Dazzle – The Dazzlings.

linki do piosenek w języku polskim:

Shake you tail : 

Perfect day for fun : 

A ty piosenka zespołu The Dazzlings w wykonaniu MsRarity6 : 

C:  :party:

Edytowano przez Rarity2002
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie do tych shortowych spoilerów? Wyszły tylko 4, trochę mnie martwi że wychodzą tak szybko i każdy następny jest dłuższy od poprzedniego, ale to sprawia że strasznie mam ochotę to obejrzeć, a to ledwo 12min filmu widzieliśmy. Pozostało ok. 65min o których nic nie wiemy, więc nie jest aż tak źle. No i nie wyszedł prawdziwy trailer zdradzający całą fabułę, więc nie czytając opisu nie mamy pojęcia o co będzie chodziło, tylko tyle że odbędzie się bitwa zespołów muzycznych.

 

12 minut filmu może się okazać kluczowe. Skąd wiesz czy te 12 pokazanych minut nie są właśnie najlepszymi momentami z filmu? 

Poza tym mylisz się. Wiemy więcej niż to, że odbędzie się pojedynek zespołów. Powiem wręcz, że wiemy za dużo. Zdradzili nam przecież tyle smaczków! Zdradzili nawrócenie się Sunset Shimmer. Zdradzili skąd pochodzą te złe. Zdradzili, że pojawili się Vinyl. Zdradzili jak nasze bohaterki zdobędą instrumenty/ Do tego czas akcji. Co więcej można wepchnąć do serialu? Musieliby się zdrowo namęczyć by nas zaskoczyć. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, zamiast się spinać to powinniśmy po prostu poczekać. A co jeżeli Hasbro puściło trolla i te sceny nie będą w filmie ? Znając Meghan to całkiem możliwe. Lepiej może poczekać sprawiedliwe do 27 września zamiast rozkminiać ? :I To już naprawdę niedługo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triste, czyżbyś był posiadaczem oryginalnej płyty z wydanym na DVD Equestria Girls?

Nie, ale posiadam inne filmy tego wydawnictwa. Absolutnie każdy to: niesamowicie cuchnący plastik, brak dodatków etc. Szkoda, że nie wydaje tego np CD Projekt. Najprawdopodobniej otrzymalibyśmy 2xDVD, dwie wersje językowe do wyboru, dodatki (zwiastuny, sceny usunięte, making of, ewentualne wpadki przy nagraniach głosów, o ile takowe istnieją), coś dla najmłodszych (interaktywne gry) etc. Mówię to na podstawie zakupionych animacji. Są świetne ("Jak ukraść Księżyc - okładka "3D"). Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut filmu może się okazać kluczowe. Skąd wiesz czy te 12 pokazanych minut nie są właśnie najlepszymi momentami z filmu? 

Poza tym mylisz się. Wiemy więcej niż to, że odbędzie się pojedynek zespołów. Powiem wręcz, że wiemy za dużo. Zdradzili nam przecież tyle smaczków! Zdradzili nawrócenie się Sunset Shimmer. Zdradzili skąd pochodzą te złe. Zdradzili, że pojawili się Vinyl. Zdradzili jak nasze bohaterki zdobędą instrumenty/ Do tego czas akcji. Co więcej można wepchnąć do serialu? Musieliby się zdrowo namęczyć by nas zaskoczyć. 

To że Sunset Shimmer będzie nawrócona wiadome było już pod koniec pierwszej części. Vinyl była w pierwszej części, więc nie zdziwię się jak pokażą też Derpy (Tylko szkoda że Octavie zaspoilerowali). To jak mane5 zdobywa instrumenty nie będzie w filmie, twórcy mówili że jest to tylko prequel sequela (wiem, dziwnie to zabrzmiało xd). Na szczęście pokazują tylko sceny z początku i to nie wszystkie. Dalsza część nie musi być nudna, w końcu będą piosenki! Więcej optymizmu, Twórcy jeszcze nie raz nas zaskoczą. :D Oby tylko nie zaskoczyli jeszcze większą ilością długich sneak peek'ów...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dalsza część nie musi być nudna, w końcu będą piosenki!

 

Uwielbiam piosenki, ale jednak bardziej cenię sobie fabułę. Nawet jeśli zdobywanie instrumentów było dodatkiem, a o nawróceniu Sunset Shimmer można było się domyślać to uważam, że pokazują nam za dużo. Już pal licho ze zdradzaniem fabuły. Pokazują nam fragmenty filmu na litość grzyba! Fragmenty, które potem będziemy po raz kolejny w filmie oglądać i które ostatnio wychodzą w tempie światła. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam i tak uważam, że powinni zrobić dodatkowe animacje. Jak np. Dreamworks gdy reklamował Iniemamocnych. Mieliśmy trailer, i scenkę, w której Iniemamocny męczył się z ubraniem stroju. Coś czego nie było w filmie. 

Albo po prostu piosenki. No już pal licho jakby pokazali nawet wszystkie piosenki..z dwojga złego lepiej w tę stronę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dali chyba 8 clipów których nie będzie w filmie jako większą reklamę :D. Zbieranie instrumentów przez mane5+dubstep Vinyl+Shake your tail+Perfect day for fun. A jak ktoś nie chce sobie spoilerować więcej, niech nie ogląda (wiem, trudne zadanie, sama nigdy się nie mogę powstrzymać ;p).

 

 

Zabiję Hasbro, za tydzień ma wyjść soundtrack na iTunes ;_;. To prawie 3 tygodnie przed premierą do której nie wytrzymam jak tak szybko będą wszystko wypuszczać... Tym bardziej jeśli są to piosenki a ja strasznie lubię spoilery. :fluttercry2:

Screen%2BShot%2B2014-09-02%2Bat%2B9.55.1

Edytowano przez ToffiLove
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dali chyba 8 clipów których nie będzie w filmie jako większą reklamę :D. Zbieranie instrumentów przez mane5+dubstep Vinyl+Shake your tail+Perfect day for fun. A jak ktoś nie chce sobie spoilerować więcej, niech nie ogląda (wiem, trudne zadanie, sama nigdy się nie mogę powstrzymać ;p).

 

 

Zabiję Hasbro, za tydzień ma wyjść soundtrack na iTunes ;_;. To prawie 3 tygodnie przed premierą do której nie wytrzymam jak tak szybko będą wszystko wypuszczać... Tym bardziej jeśli są to piosenki a ja strasznie lubię spoilery. :fluttercry2:

Screen%2BShot%2B2014-09-02%2Bat%2B9.55.1

NIEEEE ! ;_____; Kurde, po co to robią ;-; Ja bym wolał poczekać do premiery, ale cóż....

#wszystkodlapieniędzy ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupota.

 

 

Chociaż to zależy jakie to są piosenki? Czy to będzie np: 2/10 piosenek czy 5/6?

Tu masz całą listę:

1. Awesome As I Want to Be

2. Battle

3. Better Than Ever

4. Equestria Girls (Cafeteria Song)

5. A Friend for Life

6. Opening Titles (Remix)

7. Rainbow Rocks

8. Shine Like Rainbows

9. This is Our Big Night (Full Version)

10. Time to Come Together

11. Tricks Up My Sleeve

12. Under Our Spell

 

7 z nich jest z Rainbow Rocks, nie wiem czy coś jeszcze zmieszczą w filmie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 z nich jest z Rainbow Rocks, nie wiem czy coś jeszcze zmieszczą w filmie.
7 piosenek????

Weźmy pod uwagę że przeciętna piosenka trwa CO NAJMNIEJ 3 minuty. I teraz cały film będzie trwał MAKSYMALNIE półtorej godziny, wliczając w to opening i masę napisów końcowych. Co nam z tego wychodzi? Że 1/3 filmu to będą SAME PIOSENKI!!!

Ja wiem że niektóre są fajne ale bez przesady.

Dodajmy do tego 3 Sneak Peeki i wszystkie pozostałe materiały  i okazuje się że na razie nie widzieliśmy z trochę ponad pół godziny fabuły (a biorąc pod uwagę jak to Hasbro rozgrywa przed samą premierą może się okazać że nie będziemy znali mniej niż pół godziny) :facehoof:

Więc coraz bardziej chcą mi udowodnić bym tego NIE oglądał. No ale zobaczymy co będą mówić ludzie po premierze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi ciekawie, bardzo się tym zainteresowałam. Yay, znowu Twilight w świecie ludzi. Ale dlaczego tak dramatyzujecie? Będzie super, ma się pojawić nowa antagonistka i Sunset ma być dobra :3 Mi się ten pomysł podoba, ale nie wiem jak Twilight wejdzie do portalu. Może jakoś się inaczej przedostanie?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi ciekawie, bardzo się tym zainteresowałam. Yay, znowu Twilight w świecie ludzi. Ale dlaczego tak dramatyzujecie? Będzie super, ma się pojawić nowa antagonistka i Sunset ma być dobra :3 Mi się ten pomysł podoba, ale nie wiem jak Twilight wejdzie do portalu. Może jakoś się inaczej przedostanie?

Zapowiada się bardzo fajnie, gorzej że wypuszczą 7 piosenek 3 tygodnie przed premierą (Co daje przynajmniej 20min całego filmu)+jakieś 10min wypuścili w formie kilku klipów.

O to tyle szumu.

Spoilery mogę im wybaczyć, ale piosenki... nadal nie wierzę że chcą to zrobić..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo fajnie, gorzej że wypuszczą 7 piosenek 3 tygodnie przed premierą (Co daje przynajmniej 20min całego filmu)+jakieś 10min wypuścili w formie kilku klipów.

O to tyle szumu.

Spoilery mogę im wybaczyć, ale piosenki... nadal nie wierzę że chcą to zrobić..

Mi tam piosenki nie przeszkadzają, nawet pasują mi :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...