Skocz do zawartości

Kolejna część Equestria Girls?


Violett

Recommended Posts

Wiadomo coś czy będzie w Polsce? Czy tylko (jak się domyślam) w amerykańskich kinach?

No cóż... Film na pewno zostanie zdubbingowany,w końcu skoro 1 część była po polsku to druga też będzie.Bo czemu niby nie?

A jeśli chodzi Ci oto czy będzie w kinach....to cóż nie wiadomo..trzeba czekać na nowe informacje,może kiedyś coś o tym będzie wiadomo,może nie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ewentualna premiera kinowa zależeć będzie od tego czy EQ 2 będzie wyświetlana w EUROPEJSKICH kinach. Większość filmów animowanych najpierw trafia do kin na zachodzie, a dopiero jak się przyjmą wtedy i u nas. Wyjątkiem są filmy największych producentów animacji jak Disney czy Dreamworks które mają premiery we wszystkich krajach Europejskich równocześnie.

A jak nie pojawi się w kinach to na pewno zostanie zdubbingowane i wyświetlone na Mini Mini, jak było ostatnio

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Na EQD pojawił się opis filmu:

Capture.PNG

Dość dziwny powód na sprowadzenie Twilight ze świata kucyków do świata ludzi, zawsze jest ryzyko że zostanie tam na zawsze, no ale cóż, kto inny może pomóc jak nie ona?

Teraz pozostaje czekać tydzień na SDCC na jakieś spoilery.

Edytowano przez ToffiLove
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajefajnie przeczytałem ,że premiera w tym roku nie mogę się doczekać kiedy to objejże. Ciekawe jak twilight sparkle dostanie się do liceum canterlot


zajefajnie przeczytałem ,że premiera w tym roku nie mogę się doczekać kiedy to objejże. Ciekawe jak twilight sparkle dostanie się do liceum canterlot

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Skoro śpiewają o rywalizacji, to będzie więcej kapel. Skoro Octavia jest pokazana, to sądzę, że będzie mieć własną kapele. Być może, nawet razem z Vinyl. Byłoby tak świetnie  :x Nie mogę się teraz doczekać tego filmu. Chociaż praktycznie dwa miesiące do niego, to trzeba jakoś wytrzymać. Zapowiada się wyśmienicie, a ta grupka dziewczyn ,,Dazzlings'' wydaje się być perfidna. Cóż, na pewno coś jeszcze wyjdzie przed premierą. Zawsze są wycieki, ale nie za bardzo mnie będą interesowały. Wole zobaczyć dane sceny w filmie i być w lekkim szoku jak coś się wydarzy. Bo oglądać i mieć pewność, że ta postać coś zrobi, to już nie to samo co niepewność. Czekam najbardziej w sumie, by zobaczyć co zrobią z Vinyl, a teraz nawet Octavia się ukazała.  Brawo Hasbro.  :lunawasup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I lecą następne spoilery z SDCC:

 

Initial Points:


-Sunset Shimmer is going to get a lot of love after being left crying in a ditch in the last movie. They were looking to turn it into an empire strikes back of pony.
-The stakes keep growing as the movie continues on, with the songs getting more intense as it continues.  
-They have a bad girl band with evil music.
-Side characters are going to get to sing in the movie. Fan favorites included.
-They draw upon greek mythology with the siren theme for the evil band.

Q&A:
Will Discord Zecora and Chrysalis Appear in Rainbow Rocks?
-They will not. They will be in something later though.

 

Na pewno obejrzę to dla Sunset Shimmer i tej piosenki z postaciami z tła, którą zapowiadają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...