Skocz do zawartości

Kolejna część Equestria Girls?


Violett

Recommended Posts

Nie, że hejtuje, ale nie chcę więcej EqG.

Niech się zajmą fabułą w sezonie 5, a nie robią spin-off spin-offu [emoji34].

Upade:

No, I mamy kolejny zwiastun... Tym razem z piosenką.

youtube.com/watch?v=2aMexypkD3E

Czemu to tak bardzo przypomina "Monster High"? :C

Sent from my Xperia SP using Tapatalk

Edytowano przez Masturbian
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem zarys fabuły. Dostaniemy: Rainbow Monsters Rocking Musical for Equestria Girls @ Cantetlot High University (Hasbro mashup). Typowy "film" o nastolatkach i balu... czy cokolwiek. Owszem, będzie wisienka na torcie w postaci humoru rodem z MLP, ale to chyba tort jest ważniejszy? Poczekamy zobaczymy.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie byłem wrogo nastawiony do Equestria Girls. Tylko mówię, że czasem nie potrzebnie mieszają. Ten wygląd tych dwóch przyjaciółek Adagio Dazzle jest ŻYWCEM wyjęty z Monster High ;-; Nigdy nie oglądałem tego w sumie, ale widzę te głupie soczki w sklepach i wiem jak postacie wyglądają XD Ja wam mówię, że Rainbow Rocks będzie lepsze od pierwszego filmu. Co do wypowiedzi, że po figurkach zdaje się, że film będzie słaby to nie zgodzę się. MLP ogółem ma ciulowe figurki. Te małe mi się niektóre podobają, ale te duże to porażka życia czasem. O lalkach nie pomnę. Tyle tych shortów wyszło fajnych, że ten film musi się udać. Chyba, że to będzie jak w większości filmów. Zostanie on przedstawiony w jak najlepszy sposób, a finał będzie nie taki, jaki miał być.
Nawet jakby się udało bardzo dobrze to i tak co najmniej 45% fandomu wylałoby na ten film spory hejt, bo to nie kucyki i takie tam sprawy. Ogółem mówiąc, to i tak z ogromną chęcią ten film obejrze. Nawet gdyby był tam Nicolas Cage, Batman, czy Michael Jordan. To w końcu nadal kucyki, tylko w innym, ciekawym wydaniu nie ? 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się rewelacyjnie! Nareszcie podkręcili lekko nutę w stronę metalu, co budzi nadzieję, że w filmie też oprócz teen rocka będzie coś cięższego. Fabułą oczywiście nie zaskakuje, ale umiejętnie wpisuje się w konwencję MLP i co ważne, ma szansę być logiczna Antagonistki wyglądają beznadziejnie (ale takie chyba miały być). Skojarzenie z Monster High na pewno nie jest przypadkowe. Wszak... to konkurencja dla Hasbro, nie? Taki motyw, motywik...

Śpiewają super, choć zabrakło w piosence gitar. Wtedy mielibyśmy klimatyczny gothic metal, którego można być słuchać na kolanach.

Ostatecznie bardzo mi się podobało. Motyw Sunset Shimmer jako nawróconej złej doda temu pikanterii. Mozę to ona będzie reprezentowała tę metalową siłę, która jest złem oswojonym?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja jestem pozytywnie nastawiona do tego filmu? Jedynka co prawda nie powalała na kolana, delikatnie mówiąc, ale teraz kiedy nie muszą wszystkiego wymyślać od nowa, mogą puścić wodzę wyobraźni i mam przeczucie, że nie musi być źle.

 

Nie ty jedna. Ja również jestem pozytywnie nastawiona do nowej serii. Co prawda zabawki z Rainbow Rocks z początku zniechęcały, ale wszystkie puszczone shorty i zapowiedzi tylko i wyłącznie zachęcają do obejrzenia. Być może to dlatego, że nie jestem zbyt wybredna, a nawet samo Monster High mi się podoba. Tak czy siak uważam, że nie warto się pieklić, użalać i zakładać, że będzie źle, klapa i w ogóle. Choć co prawda to prawda, mam nadzieję, że przez EqG nie ucierpi fabuła sezony piątego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy tekst Rarity: "Do góry łeb", dobrze, że nie: "Do góry morda" :D

Albo "(..)nikt nie wie, co się wydarzy(...)" pewnie scenarzyści i reżyser też, i tego się obawiam :) , że film będzie robiony na odwal się i bez zastanowienia.

 

Ogólnie może być fajnie, chociaż nie wiem czy w polskich kinach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nadzieja, że pojawi się w kinach. Aczkolwiek po tej piosence uważam, że to nie dla mnie nadzieja gdyż takiego fałszu moje uszy nie zniosą. Zwłaszcza, że Rainbow Rock's powinno obfitować w piosenki, a jeśli wszystkie będą brzmiały TAK...strach się bać. Jeszcze te piskliwe krzyki pod koniec x.x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, skoro wydali polską wersję tego klipu to faktycznie coś z tego może się wydarzyć.

Choć ja bym się jeszcze nie napalał że od razu trafi do polskich kin, ale na pewno zwiększa to szanse na taką emisję

Cóż, pierwszą część dali w polskich kinach rok po premierze w Ameryce.(szkoda, że tylko w Heliosie którego u mnie nie ma) Jest dość duża szansa, że druga część pojawi się wcześniej.

Ps. Tu jest lepsza jakość tej piosenki: http://www.hasbro.com/equestria-girls/pl_PL/play/videos.cfm .

Edytowano przez ToffiLove
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cóż, pierwszą część dali w polskich kinach rok po premierze w Ameryce.(szkoda, że tylko w Heliosie którego u mnie nie ma)
Fakt, słyszałem o tym. Ale mimo że u mnie w mieście jest Helios to emisji pierwszej części nawet nie zauważyłem :flutterblush:

Więc jeśli będą faktycznie chcieli Rainbow Rocks w polskich kinach dawać to przydałaby się większa kampania reklamowa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Więc współczuję twoim uszom, bo piosenek ma być aż 12.

 

Dziękuję, ale jeśli więcej niż dwie piosenki będą brzmiały tak to odpuszczam sobie polską wersję. Doprawdy..jakiż to problem wziąć do zespołu kogoś kto zna się na muzyce i potrafi śpiewać?  :facehoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj bez przesady, Twilight śpiewa świetnie i jak zawsze ratuje wszystkie piosenki. :NjdaT:

Jak tam tak czy siak obejrzę polską wersję, choćby dla wytykania błędów przez które alicorny nie istnieją, a Equestria Girls tak na prawdę ma tytuł "Mój kucyk pony". I właśnie dla piosenek, bo jak wiemy dojdą nowe śpiewające postacie (w tym Sunset Shimmer).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twillight owszem, śpiewa ładnie. Niektóre postacie jak śpiewają solo to też mają gorsze i lepsze chwile, ale da się posłuchać. Jednakże te chórki to jest coś okropnego! Coś czego moje uszy nie zniosą i nawet ładnie śpiewająca Twillight tego nie uratuje .-.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...