Skocz do zawartości

Kolejna część Equestria Girls?


Violett

Recommended Posts

Każdy kto czytał moją opinię o pierwszej części wie co o niej myślę, nie znoszę jej za sztampę, słabe rozwiązania, brak logiki oraz obrażanie inteligencji widza.

 

Dlatego kiedy usłyszałem że tworzona jest część druga Equestria Girls nazywana Rainbow Rock uznałem to za jakiś kiepski żart a po obejrzeniu traileru poszedłem sprawdzić czy z kuchni się nie ulatnia gaz. Ale po pewnym długim czasie cała złość i niesmak się ze mnie ulotniła i jestem gotów dać tej części szanse mając nadzieje że nie powtórzy błędów jedynki bądź tym bardziej je powiększy.

 

Choć nadal jestem nastawiony sceptycznie i uważam że jeżeli w Rainbow Rock zobaczę te same rozwiązania co w Equestria Girls to jedyne co może uratować tą produkcje przed pełnym i bezlitosnym hejtem z mojej strony to scena w której ujrzę Rainbow Dash staczającą u wygrywającą gitarowy pojedynek z diabłem ( to by było ekstra ).

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wyszedł następny clip-piosenka... tym razem po Hiszpańsku, pierwsza moja reakcja: WAAT?! Już nie wiem czy to tylko clipy promujące, czy to będzie w filmie... Pierwsze 5 było o szukaniu instrumentów, jedna piosenka o pomyśle na udekorowanie i DJ-PON3 też miała jeden swój remix, więc o co chodzi z tym nowym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu... następny shot. Obejrzyjmy... Hiszpański?! Hasbro, Why? Czekaj, Czekaj... czy to oznacza że inne shorty będą miały tłumaczone dubbingi?
Ale poza tym, całkiem niezły, jednak nazwałbym go "Twilight discovers faceebook".
Tutaj macie domniemany tekst piosenki

A teraz coś innego;
8 kwietnia została wydana książka "My Little Pony: Equestria Girls: Rainbow Rocks" która jest, bodajże, prequelem do całego filmu (tak na serio nie czytałem :fluttershy: )
Dla chętnych: Książka w wersji PDF (oczywiście po angielsku)

Ps. 1:39 - Derpy!

Ps2. Ufff... Wreszcie angielska wersja:

Edytowano przez Masturbian
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahah, dobry joke. xD A tak serio, nie ma opcji by robili 3 część, ja się nie zgadzam. Nie mam nic przeciwko EG, ale bez przesady, ludzie - 3 kinówki, kucyki - ani jednej? Plz Ha$bro! :despair:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...