Skocz do zawartości

O.A.L. próbuje się przywitać.


Ophiuchus Athile Legant

Recommended Posts

Hej. Jestem dziewczyną, wbrew swojemu pseudonimowi. 

Ophiuchus, gdyż bardzo lubię nazwy konstelacji, a "wężownikiem" nazwana została jedna z moich pobocznych OC. Mam ich wiele, tyle, ile mogłoby wystarczyć do zapełnienia mini-Ponyville'a. Cóż. Miło mi was poznać, naprawdę, o ile w tej chwili nikogo nie zraziłam (mam pecha do ludzi). 

 Kontynuując, w całej mojej karierze z postaciami MLP:FIM tak naprawdę tylko rysuję. Oczywiście i staram się coś pisać, ale wychodzi mi to kiepsko, więc pozostałam tylko przy moich bazgrołach. Rysuję także na kartce, choć nie mam kredek, mazaków, promarkerów czy nawet markerów, aby je jakoś ozdobić. Otóż, moje rysunki na kartce to jedynie ołówek i mozolne próby cieniowania. 

 Często, kiedy o czymś staram się napisać, odchodzę od tematu, jak właśnie w tej chwili. Mam bardzo dziwny charakter, bo raz jestem miła, raz nieśmiała, a raz wredna. Ale moi znajomi i przyjaciele zdążyli się już do tego najwyraźniej przyzwyczaić. Jestem wielką marudą (jeśli chodzi dokładniej o mój zerowy talent) i często wstawiam rysunki, które uważam za swoje najgorsze kompletnie bez celu. Wiem jak wielu ludzi denerwuje kiedy narzekam i wyolbrzymiam swoje błędy (ta głowa wyszła mi tu jak u słonia.; Nie umiem rysować kopyt, help me ;.;) i jestem znana ze swojej "skromności", no i wielokrotnie dostałam od Ado tłuczkiem po łbie, hehe. Lubię komplementy, ale jestem tym typem osoby, która woli dostać po tyłku niż słuchać pochlebnych słów, afiszować się swoim "talentem" czy też opierniczać na tyłku. 

 Jedyną mocną stroną, którą u siebie jako tako cenię, czy też, którą cenią u mnie moi przyjaciele to dobitna szczerość. Taak, kto jak kto, ale ja zawsze jestem szczera, do bólu. Co przez niektórych uważane jest za hejt (Nieprawda! Tamten kucyk na serio miał kwadratową mordkę ;_;). Najpewniej już wiele osób uznało mnie za osobę niegodną uwagi i być może jestem taką osobą, ale bardzo byłoby mi miło, gdyby ktoś był na tyle odważny i się do mnie odezwał.

 Jak coś, to zawsze możemy być w kontakcie. Mam również GG, ale nie wiem, czy można je tak publicznie ukazywać, a więc wszystkich chętnych do zaznajomienia się ze mną, zapraszam. Być może w końcu znajdę sobie kogoś, kto będzie chętny do kontaktu z Lauratką Marudzenia I Narzekania. Hehe, nie ma to jak mieć o sobie zjechaną opinię. Gdyby Adzia tu była, pewnie by już dawno by rozwaliła mnie swoim tłuczkiem. Heheh. 

 Ophiuchus (jestem dziewczyną!) Athile Legant.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj nowa klaczko . 

Mam nadzieję, że będziesz tak miła i odpowiesz mi na moje pytania standardowe? ;)

 

- Ile masz lat? 

- Ulubiony kolor ? 

- Ulubione zwierzę? 

- Grywasz w coś? 

- Lubisz szopy pracze, lub liski?

 Witam. 

 

Um, to tak, mam 16 lat, pierwsza liceum.  :flutterblush:

Ulubiony kolor? Najpewniej niebieski, ale lubię też czarny. 

Moim ulubionym zwierzęciem są konie, pewnie przez to, że mój wujek ma stadninę i odwiedzam go tam w wakacje. 

Zależy o jakie grywanie chodzi. W realu gram w szachy i karty, na komputerze mam tego kupę. Kiedyś grałam w LOL'a, ale konto oddałam koledze. 

Kocham wszystkie zwierzęta, wyjątkiem jest rekin. Nnie mam pojęcia czemu, ale nie lubię. Po prostu. 

 

No i hej wszystkim.  :fshug:

 

Nicolas Dominique, nie, nie boję się swojego wieku. Jeśli chodzi o brak tolerancji ze strony rówieśników, to cóż, mało osób akceptuje moją przychylność w stronę MLP. Znajdą się jednak dwie osoby, które mimo wszystko zawsze są ze mną. 

Edytowano przez Ophiuchus Athile Legant
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum. Mam do ciebie kilka pytań:

1 Ulubiony kucyk tła?

2 Ulubiony kucyk z mane6?

3 Jaka jest twoja ulubiona rasa kucyka?

4 Twój ujubiony antagonista?

5 Który odcinek 4 sezonu jest wedłóg ciebie najfajniejszy?

6 Który odcinek którego sezonu obejżałaś jako pierwszy?

7 Wolisz Celestie czy Lune?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zapomniałam dodać, że mam w domu zoo, już raczej nie opłaca mi się edytować, a że to i tak jest mój wątek powitalny, to tu wszystko wypiszę: dwa króliki, świnka morska, pies, 4 koty, żółw i papuga.  :giggle:​ 

Witaj na forum. Mam do ciebie kilka pytań:

1 Ulubiony kucyk tła?
2 Ulubiony kucyk z mane6?
3 Jaka jest twoja ulubiona rasa kucyka?
4 Twój ujubiony antagonista?
5 Który odcinek 4 sezonu jest wedłóg ciebie najfajniejszy?
6 Który odcinek którego sezonu obejżałaś jako pierwszy?
7 Wolisz Celestie czy Lune?

1.Tła? Tła? Hmm... Derpy! 

2. Cóż, trudny wybór, gdyż mane6 (powinno być mine6, ach ci broniacze) lubię całą. Jednak jeśli mam już wybierać, to chyba Flutterhy.

3. Nie mam pojęcia, ale gdybym miała wybierać czym miałabym byc w Equestrii, wybrałabym z pewnością pegaza.

4. Nightmare Moon. 

5. Nie obejrzałam jeszcze wszystkich, ale do tej pory uważam za swój ulubiony (gusta są różne) "Bats!"

6. Cóż, pierwszy odcinek sezonu obejrzałam ten, który był pierwszy.  :pinkie:

7. Lubię Celestie, ale z charakteru wolę Lunę. Taka tajemnicza...

 

Maczmarze, ja się tego nie wstydzę, lubię to, to lubię to moja sprawa co oglądam.  :pinkiep:

Witam Rainbow Dash ;)! :pinkiehug:  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Velkomin~

tumblr_maqhuzVKfI1r9tk21.png

 
 
1.Lubisz anime?
2.Jakie kraje chciałabyś zwiedzić?
3.Co sądzisz o Skandynawii?
4.Lubisz Maskonury?
5.Jaki język uważasz za najtrudniejszy?
6.Ulubiony kuc drugoplanowy?
7.Myślisz, że ile tu wytrzymasz?
Þakka ykkur fyrir svörin og hafa gaman :3

 

1. Kiedyś oglądałam, ale nie przepadam. Jednak znam osoby, któe to oglądają, w naszej grupie jest ich wiele.

2. Hmm, w sumie i szczerze, najpewniej Francję, Włochy i Indie.  :kuv81:

3. Nigdy nie myślałam o Skandynawii. Hmmm... nie wiem.  :fluttersad:

4. Fajne są.

5. Nepalski. 

6. Chyba Appleboom.

7. Jak najdłużej się da. Tak prędko się mnie nie pozbędziecie!  :crazytwi:

engin vandamál.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga OAL jeżeli cię tak mogę nazwać

to wspaniale że się nie wstydzisz pokazywać jaką magią są bajki dla dzieci,każda bajka ma coś takiego co uczy nawet dorosłego ja szczerze nauczyłem się z MLP o przyjaźni nie takiej zwykłej ale o takiej która już dawno zaginęła....z biegiem czasu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, dobrej zabawy na forum łap :muffin: na start.

*rzuca się na  :muffin: * dziękuje i witam!

 

Nie, no, gratulację za nick :D . Już coś czuję że cię bardzo polubię. Rzadko się zdarza że ktoś się wysili na coś takiego.

Miło mi, bardzo i cześć. :fluttershy4:

 

Droga OAL jeżeli cię tak mogę nazwać

to wspaniale że się nie wstydzisz pokazywać jaką magią są bajki dla dzieci,każda bajka ma coś takiego co uczy nawet dorosłego ja szczerze nauczyłem się z MLP o przyjaźni nie takiej zwykłej ale o takiej która już dawno zaginęła....z biegiem czasu

Każda bajka ma przekaz, np. te disney'owskie, które również uwielbiam oglądać. Moim zdaniem nie ważny jest wiek, bo człowiek uczy się wszystkiego przez całe życie, a taka nauka płynie od drugiego człowieka pod każdą postacią, np. bajką. No i prawie zawsze na końcu każdego odcinka MLP:FIM znajdujemy jakiś morał, który (nie, nie żartuję) może przydać się w kontaktach z innymi ludźmi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...