Skocz do zawartości

Krakowski Pony Meet 6.5 Edycja Podków i Serc


sz6sty

Recommended Posts

Wróciłem niedawno z meetu :D (Dokładnie 40 min temu)Jako że to był mój pierwszy, było mnóstwo wrażeń, stresu i dobrej zabawy. Jeden z lepszych sposobów na dobre zainwestowanie pieniędzy. :)

Na pewno pojawię się na następnym!

Edytowano przez Artiem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meet był genialny, ze względu na użytkownika powyżej.

Oczywiście znowu Klimek i kolejne autografy ^^

Mam już 3 poduszki kucykowe ._.

Minusem było to, że nie mogłam się pożegnać dobrze z chłopakiem ;_;

A jak z wynikami konkursu rysowniczego? Mnie nie było już wtedy...

Edytowano przez Hidoi
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 km jazdy z Hołkiem, mycia Bronibusa na czas, wywiad z p. Klimkiem ("Pokaż mi swoje towary" xD), zgarnąłem epicko skucykowanego Illidana i podkładkę pod mysz, a płyta na aukcji poszła za trzy razy tyle, co się spodziewałem.

 

Tak, to był dobry meet. Pozdrawiam z tego miejsca każdego, z kim się widziałem i każdego, z kim się nie widziałem też.

 

I jestem frajer, bo zapomniałem książek zabrać dla fundacji  :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nishi, przeraża mnie, że słyszałeś to wszystko, a ja nie wiedziałam nawet że tam jesteś. XD Czemu nie podbiłeś powiedzieć że ty to ty? ;_;

 

Edit: tu, jeszcze 3-5 sekund i bym była dokładnie w tym miejscu XD https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1012091_283817775108020_1110270690_n.jpg

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, cała masa ludu, bo w sumie nie powinni się liczyć tylko ludzie, co dorwali się do mikrofonu. Cały ten tłumek dookoła też śpiewał prawie cały czas. Trzy młodsze dziewczynki razem fajnie podśpiewywały sobie z boku i... z kim to ja śpiewałam Apples to the Core? On fajnie pośpiewywał. :D Pamiętam tylko, ze miał krótkie blond włosy, chyba białą koszulkę (chyba) i był trochę wyższy ode mnie (no ale kto nie jest...).

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nishi, przeraża mnie, że słyszałeś to wszystko, a ja nie wiedziałam nawet że tam jesteś. XD Czemu nie podbiłeś powiedzieć że ty to ty? ;_;

Nie wiem, jakoś się chyba wstydziłem powiedzieć że ja to ja ;-; Śpiewałem "Lullaby for a princess" jak coś ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, byłam przy tym ale jakoś nie zapamiętałam w ogóle jak wyglądałeś. Hańba mi. Następnym razem się nie wstydź, głupolu jeden! :hBB25:

 

Wyglądam podobnie jak mój awatar xD I dobrze, następnym razem się poprawię ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delegacja Tribrony (6 osób, 650 kilometrów) serdecznie gratuluje Krakusom rewelacyjnego meeta! Jesteśmy pod wrażeniem, jak fajnie wyszło, jak przyjemna była atmosfera i jak  wyszło wiele rzeczy. Cieszy nas polepszające się relacje między fandomami, a także ogólna teoria wzrostowa jakości meetów.

 

Warto było przyjechać i spędzić łącznie 24 godziny w podróży. Teraz my zapraszamy na północ!

 

Wojna z Tribrońsko-Krakowska będzie teraz jeszcze ciekawsza*  :crazytwi:

 

 

 

 

 

*żart... dla tych, co nie znają kontekstu - to jest żart

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! 650km... jechałem tyle nad morze samochodem, było to jakieś 8-9h a Wy czym jechaliście? Chyba nie pociągiem czy autokarem?? :O

 

Ja miałem do Krakowa 130km i wydaje się to nie dużo, a jednak trzeba było jechać ponad 2h autokarem. Gratuluję wytrwałości, ale czego nie robi się dla fandomu?

Sam chętnie bym do Was przyjechał, ale jak zwykle jedyną przeszkodą jest brak funduszy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...