Skocz do zawartości

Krakowski Pony Meet 6.5 Edycja Podków i Serc


sz6sty

Recommended Posts

Proponuje żeby już się ugadać co do spotkania (nie wiadomo czy każdy codziennie przegląda forum, więc lepiej wcześniej się ugadać). Czy osobom które chcą ruszyć kupą pasuje spotkanie się na Dworcu Głównym ? Artiem będzie tam do odebrania :P Przy okazji Artiem, o której twój pociąg miałby przyjechać do Krk? Jest kwestia tego jak się rozpoznamy :P Kwestia ta też się tyczy osób które będą chciały dopiero na samym meetcie się spotkać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie wiem czy przyjadę autobusem czy pociągiem, bo jest jakiś autobus o 8.00 u mnie i przyjedzie teoretycznie, jakoś po 10.30. Jak bym jechał pociągiem przyjechałbym gdzieś na tą godzinę. Gorzej będzie z powrotem, bo będzie już ciemno, i wtedy też przydało by się towarzystwo do powrotu na dworzec pkp i do peronu najlepiej też :) Problemem jest tylko to że mam 2 pociągi- o 19.10 i o 20.50. Jeden za wcześnie bo musiałbym wyjść wcześniej i wtedy nie miałby kto ze mną pójść a drugi za późno bo do miejsa w którym wysiadam przyjadę po 24.00 i rodzice chyba po mnie nie przyjadą. Co mam robić. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapewnie będę gdzieś około 10 w Krarkowie na dworcu, bo się jeszcze muszę z bratem spotkać żeby mi aparat podrzucił (Nishi pseudo fotograf nie ma własnego :rainderp: ).

Artiem, co do powrotu to na pewno ludzie jacyś będą szli wtedy na dworzec, więc powrotem się nie martw. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotowy jest już plan atrakcji! Znajdziecie go tutaj.
Plan może jeszcze ulec drobnym modyfikacjom.

Ponadto informujemy, że jeśli ktoś chce mieć identyfikator z własnym avatarem, ma czas tylko do północy. Osoby które zarejestrują się po tym terminie będą miały identyfikatory ogólne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] miejsce meet'a [...]

 

Ze strony Centrum sztuki współczesnej:

15 lutego (sobota)

 

12.00 – 20.00                        Krakowski „Ponny-meet”. Konwent miłośników flimów „Ponny”, s. wid.

 

WAT

284909_137943546289642_137936506290346_2

 

Ja się zastanawiam czy nie pojechać, bo mam ochotę się gdzieś wyrwać, gdziekolwiek.

Edytowano przez Arpegius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś, to będę na meecie tylko do 16:00, a jadąc na miejsce zahaczę o empik przy dworcu, więc może przypadkowo trafię akurat na tą grupkę co się tam spotyka. Btw. jeśli nie macie książek dla dzieci na ten meet, to też wypadałoby zajść do empiku, bo będziecie mieli po drodze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...