Skocz do zawartości

Witam


Sir Hugoholic :3

Recommended Posts

Cześć, cóż, jak widać jestem tu nowy i nie bardzo wiem, co napisać, tak więc postanowiłem na start się przywitać :D Na start powiem, iż jestem od pół roku członkiem mlpforums.com, także jeśli ktoś tutaj posiada konto na tamtej stronie to fajnie by było mieć takową osobę w znajomych :3 Także tutaj jest mój profil : http://mlpforums.com/user/19193-sir-hugoholic-3/

 

Hmmm, to teraz do rzeczy, może zacznę od tego jak dołączyłem do tego zacnego grona.

 

Cóż, 2 lata temu znajomy mi podesłał pierwszy epizod MLP na YouTube. Moja reakcja była dosyć przewidywalna "Ty sobie żarty ze mnie robisz?" Ale nalegał no i z czystej ciekawości wszedłem. Ku mojemu zdziwieniu... spodobało mi się to. Wtedy jeszcze 19 letniemu "facetowi" spodobał się serial o kolorowych kucykach. No i cóż, szybko obejrzałem wszystkie odcinki, lecz mimo to doskwierał mi przez bardzo długi czas brak innych bronies wśród znajomych.

 

Niestety moja pierwsza styczność z forum z bronies nie była najlepsza (niestety nie pamiętam jakie to forum), więc na jakiś czas się zniechęciłem. Potem pół roku temu wszedłem na angielskojęzyczne mlpforums.com no i cóż, chyba długo tam się zasiedzę (i mam nadzieję, że na tym forum również <tu bym dał jakąś emotę, ale kurczę tak ich dużo, że nie wiem, którą xD>). Poznałem tam dużo fajnych ludzi (i podbudowałem język, nawet bardzo ;) ) i naprawdę miło się patrzy na to jak ludzie tam sobie nawzajem pomagają, a przynajmniej ja do tej pory znaczną większość ludzi tam odbieram bardzo pozytywnie. Jednak nadal mi doskwierał brak znajomości bronies... z Polski. Znam masę ludzi z USA, Australii, UK, nawet jedna osoba z... Nowej Zelandii się trafiła, a przez długi czas nie było w tym gronie Polaka. Zmieniło się to dopiero, gdy najpierw Anilewe (którą chyba widziałem także tutaj) i potem Imeshovy założyli tam konto (no i owy Imeshovy wspomniał wczoraj o mlppolska.pl ). Także teraz zakładam tu konto i liczę na jakieś nowe znajomości w fandomie, najlepiej z moich okolic (woj. Dolnośląskie) coby można było się spotkać czasem! :)

 

Co do samego MLP często pada pytanie jaka jest ulubiona postać. Cóż. U mnie to ciężko stwierdzić, bo każda postać się czymś wyróżnia i na swój sposób jest wyjątkowa. Wprawdzie obecnie jako awatar i sygnaturę mam przeuroczą Coco Pommel, ale pewnie raz na jakiś czas motyw będzie się zmieniał :) 

 

Co do zainteresowań - cóż, wyjątkowy jakiś nie jestem. Lubię pogrywać na gitarze (rock/metal) lecz sam siebie postrzegam bardziej jako amatora i osobę, która nadal się uczy ;)

Dużo czasu spędzam słuchając muzyki, zaś moje ulubione gatunki zostały już wymienione. Nie oznacza to jednak, iż jestem wrogo nastawiony wobec innych. Jestem raczej otwarty muzycznie i wyznaję zasadę wedle której muzyka jest zbyt piękna, by ograniczać ją do konkretnych podgatunków i z góry przekreślać wszystko, co poza ramy owych podgatunków wychodzi.

Do tego jestem fanem Star Wars, uniwersum to pociągało mnie od małego, kiedy to moim marzeniem było zostać rycerzem jedi i ratować świat od złego z mieczem świetlnym w ręku XD Lubię zarówno starą jak i nową trylogię mimo, iż nadal jestem zdania iż czegoś w nowej trylogii brakuje z Hanem Solo na czele. 

Do tego w sumie mogę spokojnie dopisać to, iż lubię grać w gry komputerowe. Głównie preferuję grę "samemu" jednakże nie gardzę dobrym coopem mimo, iż sam nie jestem doświadczonym graczem i gram bardziej dla przyjemności i zabawy, niż po to, by zdobyć wszystkie achievementy itd. 

No i jeszcze dochodzi to "zainteresowanie", które dosadnie stwierdza mój nick. Taki już jestem człowiek, lubię się przytulać... eh, gdybym tylko miał do kogo w tej smutnej mieścinie, w której przyszło mi mieszkać haha :D

 

 

O matko, chyba trochę za bardzo się rozpisałem, co? XD Wybaczcie, u mnie jest tak, że raz napiszę trzy słowa, a za drugim razem napiszę całe wypracowanie :D Cóż, dam wersję typu tl;dr - na forum przybyłem główne w poszukiwaniu nowych znajomych tak więc liczę na ciepłe przyjęcie :D A i może to trochę jak reklama zabrzmi, lecz jedną jeszcze rzeczą, którą lubię robić jest pomoc innym we wszelakich sprawach także jak ktoś chce pogadać, czy też wypłakać się po prostu to zawsze chętnie pomogę ;) 

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Cześć, strasznie miło widzieć nowego użytkownika, jeszcze tak lubiącego pisać :) Chciałbym Cię o coś zapytać, mianowicie o edukację. A propos pomocy innym, to na forum jest temat o nazwie "wyżal się" jest bodajże w Off-topie, tam możesz pomagać do woli :)

 

Uczęszczasz na jakieś studia?

Jaką szkołę skończyłeś ? lic/tech [profil]

 

 

Oczywiście nie musisz odpowiadać na te pytania jeśli uznajesz że są zbyt prywatne :P

Edytowano przez Littlebart
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, strasznie miło widzieć nowego użytkownika, jeszcze tak lubiącego pisać :) Chciałbym Cię o coś zapytać, mianowicie o edukację. A propos pomocy innym, to na forum jest temat o nazwie "wyżal się" jest bodajże w Off-topie, tam możesz pomagać do woli :)

 

Uczęszczasz na jakieś studia?

Jaką szkołę skończyłeś ? lic/tech [profil]

 

 

Oczywiście nie musisz odpowiadać na te pytania jeśli uznajesz że są zbyt prywatne :P

Ukończyłem liceum (niestety... żałuję, że do technikum nie poszedłem jak mam być szczery) na profilu politologicznym, czyli mam teraz wszelkie kwalifikacje niezbędne, by Ci serwować cheeseburgery w MC Donalds :D Aktualnie studiuję inżynierię zarządzania i celuję w specjalizację Inżynieria bezpieczeństwa, jednakże po ukończeniu tych studiów zamierzam spróbować swoich sił także na innym kierunku, który będzie bliższy moim zainteresowaniom (niestety jeszcze nie odkryłem jaki to jest kierunek xD). 

 

Temat z chęcią potem przejrzę. Póki co prowadzę zażartą walkę z opisaniem gitary elektrycznej jako "systemu holistycznego" i niestety idzie mi to jak krew z nosa... :(

 

O prywatność się nie martw, niewiele jest rzeczy, z których robię tajemnicę ^^ Z jednym zastrzeżeniem, że jako closet brony prawdopodobnie publicznie raczej twarzy nie pokażę i konkretnych danych osobowych nie podam. Może to lekka paranoja jest, ale nie chcę, by niepowołane osoby odkryły moje "tajemne" zainteresowanie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Również posiadam konto na mlpforums lecz trochę dawno na nie nie wchodziłem.. dlaczego? Nie mogę się tam odnaleźć, za duży ruch, dużo ludzi i tyle teemaatóóów.. ale wnioskując po Twej wypowiedzi chyba tam wrócę, powodzenia i miłej zabawy tutaj! :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem twój profil i muszę przyznać że już cię uwielbiam. :) . Potrzeba więcej takich userów jak ty! Na początek nie pozostaje mi powiedzieć nic innego jak:

 

HUG!  :hug4:

:hug3: Miło mi to słyszeć, naprawdę :3 

 

Cześć! Również posiadam konto na mlpforums lecz trochę dawno na nie nie wchodziłem.. dlaczego? Nie mogę się tam odnaleźć, za duży ruch, dużo ludzi i tyle teemaatóóów.. ale wnioskując po Twej wypowiedzi chyba tam wrócę, powodzenia i miłej zabawy tutaj! :)

Z początku można się "wystraszyć" i sam trochę czasu potrzebowałem, by przywyknąć do warunków tam panujących, lecz atmosfera naprawdę wspaniała tam jest i zachęcam do powrotu, przydałoby się tam więcej "naszych" :3

 

Witaj na forum i baw się tu dobrze

Dzięki :3 Mam nadzieję, że pobyt tutaj zaliczę do przyjemnych, a póki co właśnie na to się zanosi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Miło, kiedy ktoś rozpisuje się w przywitaniu, miło też powitać na forum "ogarniętą" osobę, a na kogoś takiego mi wyglądasz.

Mam nadzieję, że na tym forum także poznasz wielu znajomych. Nie wiem dlaczego, ale podobnie jak Sajback już Cię polubiłem. :)

Jak dotąd nie interesowałem się zbytnio fandomem spoza polski, ale zachęciłeś mnie, żeby zajrzeć kiedyś na mlpforums.

Moje pytania:

Lubisz czytać książki? Jeśli tak, to jakie?

Twoje ulubione gry?

Dobrej zabawy na forum i nie zwracaj uwagi na ewentualnych trolli i narzekaczy, którzy potrafią tylko przedstawiać nasze forum i polski fandom w negatywnym świetle. ;)

:hug3:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Miło, kiedy ktoś rozpisuje się w przywitaniu, miło też powitać na forum "ogarniętą" osobę, a na kogoś takiego mi wyglądasz.

Mam nadzieję, że na tym forum także poznasz wielu znajomych. Nie wiem dlaczego, ale podobnie jak Sajback już Cię polubiłem. :)

Jak dotąd nie interesowałem się zbytnio fandomem spoza polski, ale zachęciłeś mnie, żeby zajrzeć kiedyś na mlpforums.

Moje pytania:

Lubisz czytać książki? Jeśli tak, to jakie?

Twoje ulubione gry?

Dobrej zabawy na forum i nie zwracaj uwagi na ewentualnych trolli i narzekaczy, którzy potrafią tylko przedstawiać nasze forum i polski fandom w negatywnym świetle. ;)

:hug3:

:hug3: (strasznie dużo tu emotek jest, jest jakiś sposób, by łatwo dotrzeć do tej, której chce się użyć tutaj? :D )

 

Cieszę się, że jestem pozytywnie odebrany w takim razie :3

 

Książki czytać lubię, ale pewna niecna bestia, co na imię ma sesja skutecznie hamuje moje czytelnicze zapędy :( A na półce "Sezon Burz" przykrywa kurz :( Kurde, chyba trochę mi się zrymowało teraz :D

 

Gry? Oj, trochę tego jest. Ostatnio trochę grywam w Magickę ze znajomym. Poza tym z ostatnich tytułów, w które grałem godne wymienienia są: Skyrim, Fallout: New Vegas i Assassin's Creed 4 :) Jeśli mam gatunkowo się określić to najbardziej lubię gry RPG takiego typu jak dwie pierwsze z mojej bardzo skromnej listy. Do tego jestem fanów staroci, np takich znanych i do dziś lubianych Heroes'ów III :) Mam także kupione Borderlands 2, w które swojego czasu bardzo dużo grałem :) Jak coś wszystkie tytuły jakie mam są na moim steamie - Bro'Var , jak coś zapraszam do odwiedzenia :D I pozdrawiam! 

 

Będę pamiętał, póki co moje wrażenia z forum są pozytywne, oby tak dalej! :3 A mlpforums to fajne miejsce i sporo tam fajnych ludzi, sam mam tam mnóstwo znajomych, spróbować zawsze możesz i tam konto również założyć :) Jednego znajomego już byś tam miał :D

Edytowano przez Sir Hugoholic :3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy. Mam nadzieję, że się odnajdziesz na tym forum. Jeżeli masz jakieś pytania w względem tego, to śmiało pytaj, wszyscy z chcęcią ci pomożemy. Jesteś jeden z niewielu osób, który tak się przedstawia. Najczęściej wygląda to w sposób " Hej, jestem ( imię), lubię rysować i śpiewać. Mam mnówstwo przyjaciół." A pod koniec coś tam w stylu" RD jeste the best ". Jak już pisały osoby przede mną, wydajesz się na osobę ogarniętą i sympatyczną( lecz nie w moim wieku ). Wiesz(a przynajmniej powinieneś wiedzieć), że każdy nowy na forum dostaje garstkę pytań od innych, tak, by się lepiej poznać. A więc...

1) Masz jakieś zwierzątko? Jeżeli nie to jakie jest twoje ulubione/jakiego chciałbyś mieć?

2) Do czego masz talent?

3) Ulubiony kolor?

4) Jak siebie oceniasz: pesymista, optymista czy realista?

5)Jak myślisz, ile wytrzymasz na forum?

Życzę szczęścia na nowej drodze forumowej oraz jak najwięcej przyjaciół i dużo zabawy!

Wydaje mi się, że gdybyś wysłał podanie na byle jakiego kucyka, przyjeliby Cię. Masz fajny styl pisma, tak że nawet długa wypowiedź się nie nudzi, a także wiele argumentów dlaczego tak, a nie inaczej.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy. Mam nadzieję, że się odnajdziesz na tym forum. Jeżeli masz jakieś pytania w względem tego, to śmiało pytaj, wszyscy z chcęcią ci pomożemy. Jesteś jeden z niewielu osób, który tak się przedstawia. Najczęściej wygląda to w sposób " Hej, jestem ( imię), lubię rysować i śpiewać. Mam mnówstwo przyjaciół." A pod koniec coś tam w stylu" RD jeste the best ". Jak już pisały osoby przede mną, wydajesz się na osobę ogarniętą i sympatyczną( lecz nie w moim wieku ). Wiesz(a przynajmniej powinieneś wiedzieć), że każdy nowy na forum dostaje garstkę pytań od innych, tak, by się lepiej poznać. A więc...

1) Masz jakieś zwierzątko? Jeżeli nie to jakie jest twoje ulubione/jakiego chciałbyś mieć?

2) Do czego masz talent?

3) Ulubiony kolor?

4) Jak siebie oceniasz: pesymista, optymista czy realista?

5)Jak myślisz, ile wytrzymasz na forum?

Życzę szczęścia na nowej drodze forumowej oraz jak najwięcej przyjaciół i dużo zabawy!

Wydaje mi się, że gdybyś wysłał podanie na byle jakiego kucyka, przyjeliby Cię. Masz fajny styl pisma, tak że nawet długa wypowiedź się nie nudzi, a także wiele argumentów dlaczego tak, a nie inaczej.

Ludzie, naprawdę mnie zawstydzacie...  :flutterblush:  Póki co w miarę się odnajduję, "węszę" po wątkach i próbuję trochę wniknąć w życie forum :) Myślałem, że raczej milej widziane byłoby krótkie przedstawienie się, szczerze mówiąc to nawet połowa nie jest tego, co mógłbym powiedzieć xD Co do pytań oto odpowiedzi:

 

1. Mam psa :) Rasa - Terier Walijski, cierpi na ADHD, rodzice mówią na niego "sprężyna" bowiem pies rozmiarów średnich, a jest w stanie prawie do szyi doskoczyć dorosłemu człowiekowi. Bardzo lubi się bawić, niesamowicie przyjacielski, tylko czasem wredny i uparty. Gdy on nie chce to go nie pogłaskasz ani nic z nim nie zrobisz. No i wbrew rozmiarom - krzepy mu nie brakuje, raz na spacerze zdołał wyrwać mi smycz z ręki, a smycz mocno trzymałem. 

 

2. Talent? Hmmm, ciężko mi określić. Ludzie twierdzą, że niby mam talent do muzyki i do gitary, lecz ja sam siebie postrzegam jako amatora. Lubię pisać (ale niestety mało mam możliwości, by się rozpisywać, nie mówiąc już nawet o czasie) i inną rzeczą jeszcze, do której ponoć mam talent jest zjednywanie sobie ludzi, ale to też kwestia dyskusyjna. Jak każdy - też mam wrogów, chociaż tego nigdy publicznie nie okażę i mam do nich podejście neutralne, a nie...wrogie :P

 

3. Fioletowy. Nie wiem tak naprawdę czemu. Po prostu ten kolor ma w sobie coś, co sprawia, że stał się moim ulubionym. Chciałbym bardziej się rozpisać, ale tutaj nie jestem niestety w stanie.

 

4. Niestety jako pesymistę. Do moich wad mogę zaliczyć to, że łatwo się poddaję, łatwo tracę motywację i brakuje mi wiary w siebie. Mam także zaniżoną samoocenę z tego, co ludzie twierdzą. 

 

5. Najłatwiejsze, a zarazem... najtrudniejsze pytanie. Powiem krótko - nie wiem. Póki co jeszcze się w nim odnajduję, próbuję wczuć się w atmosferę, jaka na nim panuje. Jak na razie - jest dobrze i mam szczerą nadzieję, że tak już zostanie :)

 

 

Dziękuję i życzenia odwzajemniam, chociaż widzę, że Ty już trochę czasu tu spędziłaś :D

 

Mogłabyś powiedzieć, co rozumiesz poprzez "podanie na byle jakiego kucyka"? Nie do końca ten fragment załapałem. I dziękuję za komplement odnośnie pisania, naprawdę miło mi, gdy ludzie tak mówią :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach




5. Najłatwiejsze, a zarazem... najtrudniejsze pytanie. Powiem krótko - nie wiem. Póki co jeszcze się w nim odnajduję, próbuję wczuć się w atmosferę, jaka na nim panuje. Jak na razie - jest dobrze i mam szczerą nadzieję, że tak już zostanie :)

 

Nie sądziłem, że zabawię tu dłużej, ale nadal jestem. Powiem tylko, że to pozytywne i miłe miejsce. A mówi to niezły sceptyk...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam tam konto. (Od przed chwilą) Jestem Harmony220. Hejka.

EDIT: Dodałam tam Cię do znajomych.

Miło :3 i hej, ja sobie pozwolę Ciebie dodać tutaj w takim razie :)

 

Nie sądziłem, że zabawię tu dłużej, ale nadal jestem. Powiem tylko, że to pozytywne i miłe miejsce. A mówi to niezły sceptyk...

Dobra motywacja, mama nadzieję, że u mnie podobnie będzie. Miło by było trochę w polski fandom wejść :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania, to chodziło mi o podanie na avatara/regenta jakiegoś kucyka. Zauważyłeś, że działem bohaterów kieruje parka użytkowników-Avatar i Regent( niższa pozycja to Regent ). Kiedy jeden z nich odchodzi od stanowiska, Wielcy Avatarowie Celestii i Luny, dają ogłoszenie, że jest wolne miejsce i można składać podania(, które najczęściej polegają na powiedzeniu coś o sobie, co byś zrobił dla tego działu, co byś zmienił, dodał itp.). Trwa to mniej więcej tydzień, a po upłynięciu czasu, Wielcy Avatarowie pośród wielu podań wyłaniają jedno, ktore najbardziej im odpowiada. Tak z grubsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania, to chodziło mi o podanie na avatara/regenta jakiegoś kucyka. Zauważyłeś, że działem bohaterów kieruje parka użytkowników-Avatar i Regent( niższa pozycja to Regent ). Kiedy jeden z nich odchodzi od stanowiska, Wielcy Avatarowie Celestii i Luny, dają ogłoszenie, że jest wolne miejsce i można składać podania(, które najczęściej polegają na powiedzeniu coś o sobie, co byś zrobił dla tego działu, co byś zmienił, dodał itp.). Trwa to mniej więcej tydzień, a po upłynięciu czasu, Wielcy Avatarowie pośród wielu podań wyłaniają jedno, ktore najbardziej im odpowiada. Tak z grubsza.

Dzięki za odpowiedź :) Jednak niestety nie chciałbym obejmować takiego stanowiska, gdyż nie mógłbym się mu wystarczająco poświęcić przez natłok innych zajęć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...