Skocz do zawartości

[Gra][Fantasy][Human] Na początku był Eru...


Arcybiskup z Canterbury

Recommended Posts

Wraz z pierwszymi promieniami słońca, otworzyłam powoli oczy, widząc Aarona, przyglądającego się mnie, uśmiechnęłam się do niego i wstałam na nogi. Po usłyszeniu słów elfa, wzięłam swojego konia i ponownie spojrzałam na przyjaciela i rzekłam.

- Chciałbyś ze mną pojechać razem? - zapytałam się Aarona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 463
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Valthar skrzywił się paskudnie, co uwydatniała jego blizna, gdy się przeciągał. A jego zbroja stukała zimnym, nieprzyjemnym, metalicznym dźwiękiem. Sam mag jak gdyby napełniał się czymś, czymś złym, mrocznym, czymś co mogło zaniepokoić elfy, gdyby te mogły to odczuć. Najwidoczniej odpoczynek którego to doczekał się mag czynił coś nader złego z jego zgniłą duszą. Jego czarne oczy przejawiały, iż noc przejawiła mu setki koszmarów czy też wizji złego. Mag chwycił swój kostur, którego obnażone ostrze wyglądało teraz niczym narzędzie kata. Poprawił swój sztylet, który to teraz przypominał szpon demona, którego nikt nie chciałby napotkać. Blada niczym śnieg twarz człowieka przejawiała, mroczny spokój, całkowicie nie pasujący do jego aktualnego oblicza. Zarzucił swój kaptur, chroniąc się przed promykami słońca, po czym odezwał się, jakby zawodzącym ze zmęczenia głosem.

 

-A więc czas ruszać. Na co winniśmy zwracać uwagę elfie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwydril odwrócił się w stronę maga. Na jego twarzy jak zwykle widać było tylko i wyłącznie spokój, czyli zupełne przeciwieństwo myśli. Doceniał Valthara, nie odważyłby się zignorować jego potęgi, która również budziła jego niepokój. Elf wiedział, że mimo nienaturalnego jak na człowieka wieku Valthar wciąż posiada pewną siłę... I to było główne źródło niepokoju. Mag czemuś zawdzięczał lata swojego życia i Gwydril był pewny, że nie trwa ono tyle dzięki przyzwoleniu Valarów.

- Jestem stary, nie jasnowidzący. Na wszystko, co tylko może być poszlaką. Wszystko, co może zdradzić tę rzekomą grozę kryjącą się w ruinach - odrzekł. - Przede wszystkim musimy być czujni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...