Skocz do zawartości

[Gra] Wojna FOL - POZ [Human and Pony]


Elizabeth Eden

Recommended Posts

Siedziałem w swoim pokoju i przyglądałem się sobie w szaliku w lustrze. Kamienie w naszym świecie z pewnością mogły być sporo warte. Kucyki mają ciekawe sposoby wykorzystywania takich klejnotów muszę przyznać. Mimo wszystko zatrzymam ten prezent. Jak widać niektóre rzeczy potrafią być bezcenne, chociaż dawniej w to nie wierzyłem. Lepiej pogadam z Michaelem o kosztach naprawy sali zanim sam zobaczy bałagan, jaki narobiłem pomyślałem. Po czym opuściłem pokój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Cóż, jeśli chodzi o korzystanie z magii. Troszeczkę ostatnio przesadziłem. Opracowałem pewne zaklęcie, które po połączeniu z moimi dawnymi ostrzami. W sporym stopniu zniszczyło sale treningową. Dlatego szukam Michaela chce z nim omówić koszty naprawy. Pytasz o wirus. Cóż to jest powód, dla którego stałem się kucykiem. Byłem testerem antyciał, które sprowadziłem na niego. Jak widać żyje. Myślę, że też powinieneś się zaszczepić. Bo wirus wciąż jest niebezpieczny dla kucyków, które się nie zaszczepiły. A więc wnioskuje, że przedobrzyłeś z jakąś akcją FOL nie martw się wszystko da się zawsze naprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Skoro tak mówisz no, więc podczas treningu magii zrujnowałem salę treningową. Chciałem z tobą omówić koszty jej remontu. A druga sprawa czy w najbliższym czasie mogę pożyczyć śmigłowiec i jednego z pilotów POZ na małą wycieczkę. Sam pilotować już raczej nie mogę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Cóż... spuściłem oczy w dół, po czym znów spojrzałem na Michaela. -Obiecałem komuś, że jak będę miał chwilę pojawię się w okolicy bariery a póki, co i tak nie specjalnie coś robię. Jeśli chodzi o salę to powiedzmy, że nieco rozgryzłem tę magię. Nie różni się tak bardzo od moich dawnych treningów  z kataną. Ale trochę zbyt mocno się skoncentrowałem...

Edytowano przez Magus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem akurat raporty z Przemyśla. Agenci FOL chwalili sobie współpracę z tamtejszymi majdanowcami, którzy z chęcią dzielili się z nimi informacjami na temat ruchów wojsk zakonnych, działalności Biur etcetera. Plus całkiem nieźle bronili się przed nacierającymi z północy Kaliningradczykami. Wzmocnienie ich oporu zmusiłoby kaliningradzki Sztab Generalny do przerzucenia tam dodatkowych sił, a to ułatwiłoby nam późniejsze działania w Obwodzie.

Sprawdziłem stan kont bankowych FOL. Dzięki "bezzwrotnej pożyczce" od RFL mieliśmy całkiem spory budżet. Zakup broni i zaopatrzenia dla majdanowców nie powinien go zbytnio nadwyrężyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragment gazety Fakt:

 

Najnowsza informacja donosi, iż Equestriańskie Księżniczki (,,Celestia'' i ,,Luna'') wędrują po innych wymiarach. Brzmi to złowieszczo, jak podaje jeden z naszych dziennikarzy Przemysław Roztowek. Czy możliwym jest, że szukają kolejnej broni, która jeszcze bardziej osłabi i tak już zniszczoną barierą Ziemię? Zmartwienia dodaje...

 

(Jak się spodziewasz, Al, Luna nie może ci odpowiedzieć. Zacznij się martwić)
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem do sklepu musiałem trochę uzupełnić lodówkę. Nie miałem nic odpowiedniego do picia ani jedzenia. Gdy płaciłem za jabłka i cydr. Zobaczyłem artykuł w gazecie. A więc o tym mi pisała Rarity lepiej powiadomię Michaela. Ma dobry kontakt z tymi księżniczkami lepiej żeby wiedział i się nie martwił, że nie dają znaku życia. W każdym razie o takie jak one nie trzeba się martwić. Wyszedłem ze sklepu z zakupami i ruszyłem do biura Michaela by przekazać mu wiadomość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle wbiegłem do biura Michaela.

-Wybacz Michael, że bez pukania, ale zapomniałem ci powiedzieć coś ważnego. Ostatnio koresponduje z Rarity. I twierdziła, że księżniczki zachowują się tajemniczo i podróżują po innych wymiarach. Jednak myślę, że o kogoś tak potężnego nie trzeba się martwić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...