Skocz do zawartości

[Grimdark][Clop] Potwory w głębi nas - PlaguePony, Sajback, Nightmare


Generalek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 233
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Grey strasznie długo nie wracała. Zacząłem domyślać się dlaczego. Z pewnością znowu ta cała Scar się objawiła.

- Wygląda na to że na razie zostaliśmy sami. Domyślam się gdzie udała się Grey. Zapewne nieco minie czaau zanim się tu zjawi. - Czy naprawdę warto ciągle grać na dwa fronty z drugim obliczem klaczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Masz ciekawą historię, to muszę przyznać, ale szkoda, że zostałeś wrobiony. Ale mogę Ci pomóc, akurat zapewne nie długo wyruszam wyprawę wraz z pegazem i gryfem, w takiej grupce ciężko będzie Cię znaleźć - powiedziała spokojnie po usłyszeniu jego historii.

- Teraz jak powiedziałam, moja część. Urodziłam się w szlacheckiej rodzinie, mieszkającej kilka dni od Canterlotu. Spędziłam tam życie miarę spokojnie, ale ono było nudne. Więc w wieku 20 wyruszyłam w świat. Oto moja historia - opowiedziała jemu, czekając na jego odpowiedź na wcześniejsze słowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mam na oku jeszcze jedną klaczkę, ale ona jest zajęta,czymś innym - rzekła spokojnie, ale następne słowa ogiera trochę zadziwiły ją i mnie.

- Skąd on wie? Nikt wcześniej nie był stanie się dowiedzieć o nas - powiedziałam w myślach.

- Nie wiem o co Ci chodzi, przecież rozmawiasz ze mną prawdziwą i jedyną - odparła stanowczo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Przyznaję, że jesteś sprytny, mało kto umiał mnie rozpoznawał - odparła krótko - dobrze niech będzie. Po tych słowach kolory mego ciała zamieniły się miejscami, a oczy stały się niebieskie.

- Jestem Grey, jak już się poznaliśmy to może wejdźmy, poza tym muszę Ci powiedzieć, że jej się spodobałeś i to bardzo. Ale mnie to bardzo ciekawi, skąd o tym wiedziałeś? Tylko poczekaj muszę skorzystać z ubikacji - rzekłam do niego. Po czym szybko pobiegłam się załatwić, aby zaraz wrócić czekając na jego słowa.

Edytowano przez PlaguePony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałam w oczy Aimed'a, żeby przekazać, że ja mu nie powiedziałam, tylko on sam to odkrył, ale nie wiem jak to zrobił. Żeby się z tego wybronić rzekłam.

- Nie wiem o czym mówisz, ja wampirem, lepszego żartu nie słyszałam - powiedziałam udając śmiech.

Edytowano przez PlaguePony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...