Skocz do zawartości

[GRA] Poznawanie Rezydencji Trzech Księżniczek [Pony]


Elizabeth Eden

Recommended Posts

Przeczytałem przepis. - Nie potrafię piec... Nie przyda mi się. - odłożyłem przepis. Spojrzałem się na drzwi. - Dobra. Teraz powoli. Muszę znaleźć najsłabiej wbity gwóźdź. - położyłem latarkę tak aby oświetlała drzwi. Wyciągnąłem z torby scyzoryk. Rozłożyłem go w celu użycia kombinerek (są takie scyzoryki. Sam mam takowy) i noża. Przez chwilę szukałem wystającej i najsłabiej wbitego gwoździa. Złapałem ją kombinerkami i pociągnąłem. Jedna z desek teraz nie była przeszkodą. Wyrwanie drugiej śruby również poszło sprawnie. Odłożyłem deskę obok. Przez chwilę szukałem innego słabo wbitego gwoździa. Musiałem podważyć go lekko nożykiem. Deski nie były najnowsze więc nie było bardzo trudno. Kolejny gwóźdź poszedł, zająłem się drugim. Też poszło sprawnie. - Dwie z czterech desek zrobione. - (uznałem że cztery deski to w sam raz na blokadę drzwi) Wziąłem się za kolejną, pierwszy gwóźdź był już wbity mocniej. Musiałem lekko nadpiłować deskę (w scyzoryku jest też miniaturowa piła...), zajęło to trochę czasu ale udało się wyjąć rzeczony kawałek metalu. Drugi nie był już tak mocno wbity więc wystarczyło użyć kombinerek. - Ostatnia... - pierwszy gwóźdź nie stanowił przeszkody. Drugi jednak był mocno wbity i do tego lekko się przekrzywiał. Musiałem naciąć deskę, podważyć gwóźdź i dopiero wtedy mogłem go wyciągnąć. Udało się jednak. - No to mogę wejść. - popchnąłem drzwi.

 

(( Chyba wystarczająco realistycznie to opisałem.))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Idealnie :) )

 

Za drzwiami znalazłeś coś doprawdy niezwykłego, bo to właśnie tutaj znajdowało się prywatne miejsce Serpenta i Renys. Panował tu ładny porządek i nie było okien, ale świeczki rozstawione wszędzie dodawały uroku. Na czerwonej sofie leżała jakaś kartka, a na przeciwko sofy wisiał obraz. Pod niskim sufitem wisiało na sznurkach dużo zdjęć Serpenta i Renys. Promienieli szczęściem i radością. Oprócz tego w rogu stał gramofon z którego po włączeniu popłynęła dosyć nietypowa muzyka(Lost on The Moon WoodenToaster'a)

Interakcje:

-Kartka

-Obraz

-Wyłącz muzykę

-Przesuń sofę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzałem się po pokoju. - Słodko. - mruknąłem do siebie. Podszedłem do zdjęcia. Przyglądałem się mu przez chwilę. Wprowadziło mnie w dość przyjemne emocje. Rozejrzałem się jeszcze po pomieszczeniu. Podszedłem do obrazu i zacząłem mu się przyglądać.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((To nawet nie wygląda jak krew.))

 

Przeczytałem kartkę. - Czyli była w ciąży. Ale skąd ta krew? - powiedziałem do samego siebie.  Schowałem kartkę do albumu. Rozejrzałem się. Spojrzałem na kanapę. - Przesunę ją. - mruknąłem do siebie. Podszedłem do kanapy zaparłem się i przy okazji machając skrzydłami odsunąłem ją. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Ciii XD))

((Przejrzysz jedną ze skrytek młodych i na dziś tyle, a teraz ah... sofa))

 

Pod sofą znalazłeś piękny naszyjnik z wygrawerowanymi ,,S+R''. Kiedy go otworzyłeś zobaczyłeś malusienki, zaschnięty(tak specjalnie zaschnięty))kwiat . Obok była zwinięta karteczka ,,to był pierwszy kwiatek jaki ci podarowałem'',.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem się naszyjnikowi. Schowałem do delikatnie do torby. - Wspaniałe. - powiedziałem do siebie. Przyjrzałem się mapie ze skrytkami. - Może pójdę do pokoju Celestii, tam jest jeden schowek. 

 

 

((Mam jakieś ograniczenie czy mogę wybrać którykolwiek?)) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu kurzu kaszlałem chwilę. Metamonek nawet zeskoczył mi z grzbietu. Gdy przestałem wskoczył ponownie. Spojrzałem z lekkim obrzydzeniem na paczkę chipsów. - Blee. Tysiąc letnie chipsy ze stonki... - wzdrygnąłem się nieco. Wziąłem w kopytka pierwszą kartkę i zdmuchnąłem z niej kurz. Zacząłem czytać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem liścik. - Hm. Sekretny korytarz co? Jeżeli się nie mylę to już o jednym wspominały. - powiedziałem do siebie. - Hm... To jest jeszcze jedna kartka... - mruknąłem chowając tą do torby i sięgając po drugą.

 

((,,W(?)azek Celestinki :D'')) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem się kartce. - Hm. Czyli miałem racje. Ta ściana jest tam nie przypadkiem... Chyba znowu przejdę się do biblioteki... - mruknąłem pod nosem chowając mapę do torby. Pogłaskałem Metamonka. - No mały. To gdzie idziemy? Szukać schowków, czy do biblioteki. - powiedziałem na co Metamonek przekręcił głowę na lewo. - Uznam to za wybór biblioteki. - powiedziałem i lekko się zaśmiałem. Wyszedłem z pokoju. 

 

((Mogę iść do biblioteki?)) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- W sumie, to lepiej obskoczę jeszcze wszystkie skrytki. - Mruknąłem pod nosem. - Obok pokoju Luny jest jedna. Chyba w podłodze. - Powiedziałem pod nosem. Wyszedłem na korytarz i zacząłem szukać skrytki. - No gdzie jesteś? - pukałem kopytkiem w deski. Mrucząc pod nosem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnąłem wszystko ze skrytki. - Hm. Widzę że mają ,,profesjonalny'' sprzęt. Młotek i łom... Hm. - mruknąłem pod nosem. Spojrzałem na Metamonka. Wziąłem młotek w pyszczek. Po chwili wypuściłem go. - Hm. Trochę za ciężki żebym mógł go użyć. - powiedziałem, po chwili wziąłem dokument w kopytka i zacząłem się mu przyglądać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem dokument. - Mhm. Czyli takowy korytarz istnieje. - mruknąłem pod nosem. Schowałem dokument do torby. Wyciągnąłem mapkę. Przyjrzałem się jej. - Została bawialnia. - Powiedziałem ruszając w kierunku pokoju rodziców. Gdy dotarłem od razu przeszedłem to kolejnego pomieszczenia. Przeszedłem przez sale natchnień i łazienkę. Kiedy wszedłem do bawialni zacząłem stukać w podłogę w nadziei że usłyszę pusty dźwięk. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...