Skocz do zawartości

[Zapisy] Chromantis - wyprawa do wnętrza Świata.


Zegarmistrz

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ja tam czekam na komplet odpisów. Czekam i czekam, koniec końców, jak się nie doczekam, zaczną się zdarzać "nieszczęśliwe" wypadki.

Na przykład ktoś nieszczęśliwie trafi na cała serię z działka przeciwpancernego zamontowanego, tylko przypadkiem, na, powiedzmy, skorpionie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czy tylko ja odniosłem wrażenie, że jak zegarmistrz powiedział "wesoło" to raczej nie będzie to coś miłego? ( a tak btw jak to przeczytałem to przed oczami ujrzałem twój avatar z takim sadystycznym uśmiechem brrr)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś paranoikiem. Zegar napewno sprawi, że następny post będzie wesoły. Może te roboty wyciągną serwis do herbaty albo jakieś niezłe Whisky i pokażą nam drogę do następnego poziomu.

 

A może będzie wesoło im jak ROZWALĄ NAM W DROBNY CH... 2 NASZYCH TOWARZYSZY ROBIĄC Z NICH FIRANKI!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Wiem, wiem - długo to ciągnę, przepraszam. Sytuacja wygląda tak że na razie jestem skupiony na pracy - pracuję w sieciówce i muszę zdawać nie tylko testy na stanowisko(masz 3 podejścia jak nie zdasz wylatujesz) ale też miesięczne(3 niezdane i wylatujesz) do tego wyrabiam sporo nadgodzin żeby mieć trochę oszczędności.

Obiecuję że kiedy tylko jakoś to ustabilizuję dostaniecie odpis.

Ładny, długi i ze szczegółami(te wam się przydadzą).

Zbyt wiele, moim zdaniem, daliście z siebie tam na dole żebym teraz was tak zostawił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

To wygląda tak - jeśli wycofacie się do windy, ci którzy zostaną na dole mają 90% szansy na śmierć. Za każdym razem jak wrócicie na górę, otrzymacie tytuł drużynowy(możecie też sami go sobie na dać) i dwie możliwości - albo się wycofujecie albo rekrutujecie nową ekipę i to wy decydujecie kto pojedzie z wami, po czym wracacie na dół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...