Skocz do zawartości

[Sesja] [Rozgrywka] Glory of Music


Sajback Gray

Recommended Posts

Hej poczekaj na mnie! - zawołałem i podbiegłem do Smile, a następnie dotrzymywałem jej kroku. Na stoliku był spory wybór, więc wybrałem napój kolorem przypominający sok jabłkowy. Szybki łyk i pierwsze zdziwienie. Nie był to sok jabłkowy. Nie wiem co to było, ale był słodki, chłodny i dobry. Chwilę później odwróciłem głowę by popatrzeć raz jeszcze na tańczącego pegaza. Jego maska nie dawała mi spokoju. Uznałem jednak, że to nie moja sprawa i znowu wpatrywałem się na stół.

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 235
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Leata Sandwico

Tajemniczy kucyk nadal tańczył. W pewnej chwili wymknął się tanecznym krokiem z parkietu i skierował się w stronę ratusza. Właściwie to biegł tam. Przed chwilą natomiast zapadła noc. Zupełnie jakby na nią czekał.

Fila Aurea

Tajemniczy ogier odwrócił się do klaczy. Miał granatowe umaszczenie i błękitne oczy. Lekko się uśmiechnął.

- Jestem Violet (czyt, Wajolet) miło mi cię poznać.

Ardens Sonus

Wszystkie kucyki i gryfy udały się do swoich domów. Nadchodziła noc, a niedługo zaczną się pierwsze pojedynki. Jakiś kuc zaprowadził was do niewielkiego domu. Powiedział wam że to wasz wspólny dom. Tak naprawdę to są to dwa odrębne, ale złączone i odgrodzone ścianą.

Link do komentarza

Po tym jak ogier się przedstawił znów podeszłam kawek bliżej. Spojrzałam w jego błękitne oczy. Kochałam ten kolor. Zawsze kojarzył mi się ze spokojem. W momencie zorientowałam się, iż się nie przedstawiłam. - Oj! Przepraszam. Ja nazywam się Dark Crystal. - powiedziałam lekko zawstydzona. - Również miło mi cię poznać. - dodałam uśmiechając się lekko. Po namyśle jeszcze spytałam. - Umm... Ty też bierzesz udział w igrzyskach?

Edytowano przez MaLinka Vessalius
Link do komentarza

Fila Aurea

Ogier zastanowił się przez chwilę, a po paru sekundach odpowiedział.

- Gram na altówce. - Stwierdził wyjmując instrument. Niedawno wyszedł księżyc. Jego blask odbijał się w oczach ogiera. Za cutie mark miał podobiznę półksiężyca i dwie nutki wokół niej.

Ardens Sonus

Nastał kolejny dzień. Obudziły was ostre dźwięki instrumentów. Zupełnie jakby ktoś walczył. Muzyka z każdą chwilą przybierała na sile.

Leata Sandwico

Jeśli ktoś dobrze się przyjrzał, mógł zobaczyć ogiera w masce wchodzącego do ratusza przez okno. Muzyka powoli cichła. Niedługo zaczynały się pierwsze pojedynki i trzeba odpocząć.

Link do komentarza

Ahh... co tu robić? - myślałem - spać się nie chce i jeszcze ten kuc w masce - skończyłem swój wewnętrzny monolog i powiedziałem do Smile - Myślę, że zaraz będą kazali nam kończyć imprezę, więc chodź się jeszcze wyszaleć póki nie jesteśmy senni i muzyka gra.

Link do komentarza

Popatrzyłam na instrument, a potem na ogiera. Zauważyłam jego cutie mark i automatycznie zakryłam swój skrzydłem. Niezbyt lubiłam mój, gdyż w trochę nieodpowiedni sposób go dostałam. Po chwili ciszy zaczęłam mówić. - J-ja gram na skrzypcach. Nie jestem jednak żadnym wirtuozem. Od 16 roku życia się uczę... Poza tym umiem też trochę grać na pianinie... - powiedziałam trochę niepewnie.

Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...