Skocz do zawartości

[Sesja] [Rozgrywka] Glory of Music


Sajback Gray

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 235
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ardens Sonus

Nagle w okolicach ratusza wybiła się w powietrze potężna kula ognia. Nigdy nie widzieliście takiej mocy. Tylko jeden instrument jest w stanie wywołać coś takiego, a co za tym idzie tylko jeden kucyk... . Painkiller!

Fila Aurea

Ogier ponownie się uśmiechnął. Nie wiedziałaś jednak z czego on się cieszy.

- Nie musisz wstydzić się swojego znaczka. W końcu to część ciebie. Nasz klan nie ocenia po wyglądzie i powinnaś o tym wiedzieć. Ja też nie gram za długo. Dopiero od niedawna poszedłem w ślady brata.A pianino jest piękne. Jest już ciemno i robi się zimno. Lepiej wejdźmy do środka. A właśnie... jestem twoim nowym współlokatorem. - Uśmiech.

Link do komentarza

- W sumie racja... - powiedziałam odsłaniając znaczek. Była to nuta, a za nią niebieska gwiazda. - Jestem tutaj dopiero 2 lata, więc jeszcze nie przywykłam... - dodałam lekko zawstydzona. Po chwili jeszcze dodałam. - Serio? Więc witaj mój współlokatorze. - uśmiechnęłam się lekko.

Link do komentarza

Ardens Sonus

Eksplozje ognia były coraz większe. To wyglądało naprawdę niesamowicie wokuł was przebiegały gryfy i kucyki, widać było że gdzieś biegnął. W końcu jakiś pegaz zatrzymał się obok was.

- Nie uwierzycie! Paikiller walczy z jakimś wariatem w masce! Tego nie można przegapić! - Po przemowie biegł dalej.

Fila Aurea

- Mi także miło cię poznać. - Pocałował twoje kopytko. Widać było że ma nienaganne maniery. Uśmiechnął się do ciebie i wszedł do domu. - Będę spał na sofie. - Stwierdził po czym usiadł na sofie.

Leata Sandwico

Balowaliście tak długo jak się dało. W końcu wasze organizmy nie wytrzymały i zasnęliście na ziemi. Obudziły was promienie słońca. Usłyszeliście jakiś głos.

- Hela..... hale..... halo? - W końcu zrozumieliście. - Obudźcie się.

Link do komentarza

Leata Sandwico

- Jesteś w siedzibie naszego klanu. Nie wiem czy spanie na ziemi jest fajne, ale sądząc po waszych minach, nie jest. Chyba tylko wy jeszcze tu śpicie. - Podszedł i poszturchał was kopytem. - W nocy stała się straszna rzecz. - Stwierdził.

Ardens Sonus

Po pewnym czasie, dotarliście do miejsca skąd wydobywały się płomienie. Kucyki i gryfy utworzyły drobny mur. Kiedy się przez niego przedarliście, zobaczyliście szok na twarzach wszystkich. Painkiller stał trzymając gitarę. Nagle upadł na kolana. Przed nim znajdował się wypalony okrąg, a wokuł nadal podsycał się ogień. Gryf uderzył szponem o ziemię.

- Co to do cholery miało być?! Kim był ten kucyk?! Skąd on ma taką moc?! - Naprawdę coś go zdenerwowało. - Kto go tu wpuścił?! - W końcu wstał na łapy i lekko się uspokoił.

Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...