Skocz do zawartości

[Sesja] [Rozgrywka] Glory of Music


Sajback Gray

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 235
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ehh... - wzdychnąłem i powoli zacząłem podnosić się. Najchętniej bym sobie jeszcze poleżał, ale ten ktoś miał chyba inne zdanie na ten temat. Usiadłem i dobudzałem się przecierając oczy kopytami. Zapytałem - Która godzina? I jaka rzecz może być tak ważna, żeby kogoś budzić po imprezie? - znowu padłem na ziemię.

Link do komentarza

Ardens Sonus

Gryf usłyszał komentarz na swój temat i podszedł do jednego z was.

- Nieźle dostał? Najpierw byś zmylił? - Zapytał. - Tyle że was tu nie było kiedy to się stało, więc nie macie prawa tego oceniać!!! - Krzyknął. - Nie wiem kto to był, ale się dowiem! - Powiedział przedzierając się przez tłum. Wszyscy zaczęli się rozchodzić, oprucz pewnego pegaza, który stał w miejscu.

Link do komentarza

Ardens Sonus

- On wcale nie przegrał. - Tutaj wtrącił się pegaz. - Przeciwnik po prostu zniknął. Był kucem ziemny i nie posiadał instrumentu, a jakoś się teleportował. Wy tego nie widzieliście. To nie był nawet pojedynek. On tylko unikał ciosów, a potem zniknął. Painkiller próbował go zatrzymać, ale udało mu się coś zabrać... .

Link do komentarza

- A no taki jeden wymarły, używany kiedyś, a mówiąc kiedyś mam na myśli nim księżniczki były błyskiem w oku pra-pradziadka. Potocznie nazwany łaciną. - stwierdziłem. - O proszę. - wyciągnąłem z pokrowca kartkę z tekstem i podałem podałem ją Aryi, po naszemu i łacinie. 

 

((Powerwolf Extatum et Oratum

Link do komentarza

- Nie martw się, nie jest tego na ogół dużo. Siedem góra dziesięć słów na utwór. Nie zawsze poza tym. - powiedziałem. - A i tak jeżeli i ty i ja śpiewamy to przy refrenie można zrobić taki mini chórek. Taki uber malutki. A teraz można  by coś zjeść, w końcu jest rano, śniadanie jest ważne. 

Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...