Jump to content

Czy warto obejrzeć Equestria Girls?

Lunatika
 Share

Recommended Posts

No cholipka, jak chcesz poczytać opinie to wejdź w dział My Little Pony i dalej Equestria Girls, kurka mać. Co do filmu, to nie jest taki zły jak mówią. Tylko wkurzają mnie wszelkie filmy, gdzie główny/główna bohater(ka) chodzi do takiego stereotypowego amerykańskiego "High School" lub czegoś w tym rodzaju. Takie historyjki są po prostu dla mnie żenujące, bo zawsze mamy podział na grupki, gdzie każda osobna grupa ma swój stolik na stołówce. Bohater(ka) to lekka ciamajda, z której ktoś się nabija, potem znajduje przyjaciół, ewentualnie może też zdobyć chłopaka lub dziewczynę i wszyscy dają szydercy popalić. Jeszcze dodać żarty o modzie, muzyce, dodać troszkę słodkiego kretynizmu, happy end i mamy przeciętny film dla dziewczynek w wieku 6-8 lat.

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Co za pytanie! Oczywiście że warto. To moim zdaniem najfajniejszy filmik w kinach jaki kiedykolwiek oglądnęłam. Planują także kolejny film z EQ. Wiem, że pewnie jakoś spoileruję, ale tylko chciałam was poinformować o nowym filmie. Nie pytajcie się mnie, jakim cudem Twilight po raz kolejny jest w świecie ludzi bo dokładnie nie wiem.

• 2 weeks later...

A ja was zaskoczę. Dla mnie film był beznadzieją. Sunset była wykreowana na podstawie stereotypów i zerżnięta z Tolarei z Mąster Haj - nie masz sweet image'u (skórzana kurtka, ćwieki, czernie)=jesteś zły=jesz koty, palisz ludzi żywcem, wszyscy się ciebie boją, jak się wkurzysz, możesz zabić.

Dodatkowo, akidamo doskonale to opisał i jestem z nim. Mnie też wkurzają takie filmiki. Ale możesz oglądnąć - może tobie się spodoba.

• Upvote 1

A ja was zaskoczę. Dla mnie film był beznadzieją. Sunset była wykreowana na podstawie stereotypów i zerżnięta z Tolarei z Mąster Haj - nie masz sweet image'u (skórzana kurtka, ćwieki, czernie)=jesteś zły=jesz koty, palisz ludzi żywcem, wszyscy się ciebie boją, jak się wkurzysz, możesz zabić.

Dodatkowo, akidamo doskonale to opisał i jestem z nim. Mnie też wkurzają takie filmiki. Ale możesz oglądnąć - może tobie się spodoba.

Zgadzam się z przedmówcą, nie wytrzymałem do końca tego szajsu >.<

Temat trochę głupi, ale wypowiedzieć się nie szkodzi, w każdym razie, jestem na nie. 

Jako, że w tej chwili cierpię na syndrom zatwardzenia umysłowego, skomentuję ten film tak: dno i metr mułu, widziałem podobne pierdyliard razy, ledwie wytrzymałem chyba tylko dzięki piosenkom. Dlaczego Hasbro nie ruszyło kupra i nie wymyśliło czegoś lepszego? Kasa. Kasa. Kasa. I... Kasa.

Jeśli mam to ocenić w skali 1-10, rzekłbym 4 z minusem.

• Upvote 1

W zasadzie zawsze warto obejrzeć coś nowego nawet gdyby była to totalna szmira. Byłoby to nowym doświadczeniem, pokazało jakie mogą być filmy, pobudziło wyobraźnię ("a bo to powinno się potoczyć tak, a nie inaczej!"). 

Ale mi tam EqG się bardzo podobało. Fabuła..no mogłaby być lepsza jednak piosenki w wersji angielskiej i sama animacją są świetne i miło się ogląda c: 

• 5 months later...
  • 3 weeks later...