Skocz do zawartości

[Zabawa] Oblej kogoś wodą!


Szeregowa WW

Recommended Posts

Triste dogadał się z kim trzeba. W związku z tym:

 

CEL... PAL!
 

524c69f9-4df4-421f-859a-37e54f605edd.jpg

 

Farejli za sygnaturę, która wygląda jak fragment Świata wg. Bundych, deponifikację forum na rzecz pieskowatyzacji, zmianę nicku z Cassidy, a tak zupełnie przy okazji za to że ją lubię. 

 

Administrację, za to że zostałem wybrany na avatara oraz za to, że dzięki nim to forum działa bez problemów. 

 

Nie mógłbym zapomnieć o Sajbacku. Powód jest chyba oczywisty. Za pomoc przy prowadzeniu działu oraz bycie porządnym gościem.

Link do komentarza
Gość Nie sądzę

Oblewam Kruczka z zasady. Nie zmienia faktu, że i tak mi to nie przeszkadza :v. To, że jest krasnoludem to nie moja wina.

smigus_dyngus_lany_poniedzialek2.jpeg

Edytowano przez Elfka z Amanu
  • +1 1
Link do komentarza

Ja oblewam:

-Triste'a: za to że dobrze prowadzi dział Vinyl i Octavii, pisze fajne FF'y i za to że jest fajny XD

-Szeroegową Rainboww Dash: za to że jest fajna osobą, oblała wszystkie osoby które brały udział w zabawie przed tym jak ja tu przyszedłem

-Froda:za to że fajnie się z nią rozmawia i tylko 2 osoby ją oblały

-BlackBird'a: za "ataki" na 6pony, że jest spoko

-Sajbacka: za pomoc Triste'owi w prowadzeniu działu, to że jesteś dobrym avatarem octavii

No ale się rozpisałem. Czujcie się oblani  :pinkie4: 

Link do komentarza

Czuję się oblany przez sporą liczbę osób ;-; . Przynajmniej kąpiel z głowy. :ming:

Oblewam Triste, ponieważ mnie oblał, a przy okazji bo jest super człekiem z którym fajnie się prowadziło dział. Jesteś the best!

Moją królową Paint/Ferejli bo mnie oblała i jest super żoną którą kocham i już.

Z działa wodnego oblewam Eternala bo mu się należy za to wszystko co dla mnie zrobił. Cel! Pal! :D

Dla Anathieli bo odszedła do zakonu, ale powturny chszest jej nie uniknie. :notsure:

Dla Szeregowej za to że w prima aprilis dała czadu :lunaderp:

Dla Dharmy/Bereta bo wspólnie z nami wyznaje zwierzaczki.

Dla wszystkich innych piesków którzy wyznają pieski, a w szczególności dla ShowTime/WU.

Dla wszystkich którzy zrobili dla mnie rysunki. :)

Wszyscy czujcie się oblani ;)

  • +1 1
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...