Skocz do zawartości

Airlick

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Czytam odpowiedzi i w pewnym momencie widzę złe nastroje, odnoszące się do nowych zasad. Postanowiłem je więc znowelizować. Wszystko po to, by "wilk był syty i owca cała". Otóż:

 

 

1. Wywalam prawo odnoszące się do zdublowanych odpowiedzi, ale w zamian chcę, by przy odpowiedzi zamieszczać osobę, która udzieliła jako pierwsza poprawną odpowiedź.

 

 

Pójdziemy na taki układ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie bo ja się już pogubiłam. To jak teraz wyglądają te zasady? Pod pytaniem mogą być tylko i wyłącznie dwie odpowiedzi, a jak ktoś zapomni i nie zada pytania to mamy czekać w nieskończoność? o3o 

I dlaczego nadal mam 4 punkty skoro zgadłam trochę wcześniej, a pisałeś, że sprawdzałeś poprzednie posty? 

Edytowano przez Garin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem mogłem przeoczyć, już sprawdzam.

 

EDIT:

 

Czy mogłabyś podać numer posta?

 

 

Odnośnie zasad:

 

Chodzi mi o to, że miesiąc temu wprowadziłem zakaz dublowania tych samych odpowiedzi, ale wielu użytkownikom się to nie podobało, więc wycofałem to rozporządzenie. W zamian chciałem, by umieszczać w poście osobę, która jako pierwsza udzieli poprawnej odpowiedzi. Dzięki temu zabiegowi nie będę się mylił w rozdawaniu punktów. To chyba wszystkie obowiązujące zasady.

Dajcie tydzień na udzielenie pytania.

 

 

Ja zadam za Cassidy:

 

Lubię jeść czosnek bez popitki.

Edytowano przez Garin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...