Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/13/22 in all areas

 1. Nowa animacja od doubleWbrothers tym razem Gen 5.
  1 point
 2. Tylko że jest dużo przesłanek, że dzieje się to w tym samym uniwersum/tej samej krainie: 1. Producenci filmu napisali, że dzieje się to w tej samej Euqesrii tylko wiele, wiele lat później. 2. Jest drzewo harmonii z G4. 3. W domu Sunny jest sporo przedmiotów z G4 np. dzwonek Grogara, pióro ze skrzydła Twilight a jeszcze te flagi ze znaczkami Celestii i Twilight(W jakiś sposób musieli się dowiedzieć jak wyglądały) 4. Plakat z Wonderbolts w stacji sterowców. Tak więc trochę tego za dużo jak na brak powiązań.
  1 point
 3. Nie wyjaśnili czemu kucyki się pokłóciły, bo to nie ma znaczenia. Nawet jeśli wtedy miały jakiś powód, to przewinęło się tyle pokoleń, że to nie ma znaczenia. To jak dwie skłócone wiochy, które nie wiedzą o co biega, ale się nienawidzą, bo ich ojcowie się nienawidzili, więc tak trzeba. O tym jest ten film - że było minęło i nie ma to żadnego znaczenia, ale to nowe pokolenie może zakopać wojenny topór i iść dalej. Dla mnie naiwne byłoby jakby faktycznie w przeszłości kryła się odpowiedź i magiczna tęcza, która wszystko naprawi. Poza tym, patrząc na to co odwalały w G4 - wystarczy by im główny dyktator wykorkował by się zwróciły przeciwko sobie. Społeczeństwo Equestrii trzymało się na ślinę, taśmę i księżniczki.
  1 point
 4. Nie każdy wymaga tłumaczenia dosłownie wszystkiego, zwłaszcza że film opowiadał o czym...? No właśnie o czym, o wojnie kucyków i tym jak zrodziły się podziały, czy raczej o tym, że mimo różnic, mogą się przyjaźnić? I to właśnie dostaliśmy, czyż nie? Pewnie też mało kto zauważył, że film nie tłumaczy co stało się z kucykami z G4, z Celestią i Luną, Wonderboltsami, kucykami z G1, do których było nawiązanie, itp.... Czemu autorzy tego nie wytłumaczyli? Pewnie dlatego, że film trwał by z 8 godzin, a dopiero po takim wprowadzeniu dali by nam właściwą fabułę. Dlaczego nie wytłumaczyli jak powstały nowe krainy w których mieszkały różne gatunki kucy, dlaczego nie wytłumaczyli, że zniknęły wszystkie rasy poznane w G4, można tego mnożyć i mnożyć...
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...